Elköszönés....

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: Ne_etesd_a_trollt!, témanyitás ideje: 20.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Már hetek óta nem játszom, és úgy érzem itt az ideje búcsút vennem a játéktól....
    A napi bónuszokért ugyan még belépkedtem, de nem hozta meg a kedvemet a játékhoz már...

    Nem vagyok egyedül, egyik ismerősöm is velem együtt épp leszokott a játékról....az okok nagyon egyszerűek:

    - Túl sok a botos/csaló.
    - Tele van buggal a játék, rengeteg az akadás, szaggatás.
    - Az ígéretek alapján nem jött a Flash nélküli játék több, mint másfél év alatt, flash alapon pedig nem tudták megoldani a problémákat....
    - Egyre inkább a pénz dominál, ha nem fizetsz, akkor "ingyenesen" süllyedhetsz egész nap...

    8 évet játszottam, ebből minimum 7 éve küzdöttem a botosok ellen, sokszor a moderátorokkal, adminokkal, supportosokkal is vívnom kellett a szólásszabadságom megvonása miatt, mind a chaten, mind a fórumon, az utóbbi időkben a botos téma miatt éves szinten több hónap bant kaptam összesen. Továbbra is úgy érzem, hogy nem megfelelően volt kezelve a botos kérdés, viszont a leszámolás napjai most engem értek el, győztek a botosok, feladtam a további harcot, nem ölöm bele az időmet a felesleges szélmalomharcba...

    Tehát Seafight, ismét 2 tiszta játékost vesztettél el, talán lassan el is fogyunk végleg a játékból...de már ez sem érdekel....maradjanak csak a botosok, harcoljanak egymás ellen nyugodtan, versenyezzenek a rangsorokért, és költsenek el milliókat arra, hogy a napi 1-2 óra harcuknál élvezni is tudják az összebotozott javakat....

    Mindenkinek kívánok "jó" szórakozást, már amennyire a felsorolt problémák mellett ez még annak nevezhető....
     
    ☆AzteC☆, Gunár*MSZ, Mary és 12 más kedveli ezt.
  2. paraentelodon

    paraentelodon Utánpótlás-írogató

    Írásod tömören , de lényegre törően mutat rá , a játék legnagyobb problémáira. Mindamellett erősen megindító, és elgondolkoztató. Ez a játék a politikailag korrektség, és a profit orientáció áldozata lett, mindazokkal együtt akik, a rossz oldalon maradtak ( ami elvileg a jók oldala, mert ugye minket védenek a szabályok :D ,és a beáldozott idővel, kitartással , némi vásárlással bármit elérhetünk ebben a játékban ) . Lassan már csak egy oldal alkotja majd a játékosok táborát . Talán őket kevésbé fogja zavarni mindaz a probléma, ami igen is valós, és az se számít majd nagyon nekik , ha a gondokra alkalmazott megoldások a látszat, valamint a nesze semmi! fogd meg jól! kategóriák közé sorolhatóak. Úgy érzem nekem se terem már sok babér ebben a játékban, ha a dolgokon hamarosan nem változtatnak gyökeresen. Bár azért kíváncsian várom, hogy mit hoz a jövő. Jó szelet Kalózok !
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.18
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Én harcolok az utolsó darab lőszerig ellenük :) Ilyen könnyen nem ráznak le.
     
    paraentelodon kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia!Én is már több hónapja befejeztem ezt a játékot több mint 7 éve voltam itt, költöttem is rá, de már sajnálom, nem kicsi a hajóm,de már egyáltalán nem érdekel ez a játék a sok igazságtalanságok miatt ,és sok más miatt...nem is sorolnám tovább...