Elvarázsolt Samsir

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: KillerHU, témanyitás ideje: 22.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Az egyik fix szezon jutalom (a törekvés érmékért cserébe) ez az Elvarázsolt Samsir.
    Két kérdésem is lenne.
    Hol találom meg a hajón ezt a tárgyat? Mindenhol kerestem már többször is, de sehol sem jelenik meg.
    Mire jó ez az elvarázsolt cucc? Sehol sem találtam leírást róla.
     
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Az Elvarázsolt Samsir egy házi kedvenc, a kedvencek között keresd (nálam pl. a legutolsó)
     
  3. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Köszönöm, tényleg ott van, erre nem gondoltam. Akkor ezek szerint mégsem néztem mindenhol, de ki gondolta, hogy két kard az egy házi kedvenc.
     
    Mary kedveli ezt.
  4. Mr.BiggiE™

    Mr.BiggiE™ Fórum-zöldfülű

    Szép napot!! nem tudom jó helyre írok-e de tegnap írtam a supportnak igaz válaszolt is . Hogy játszak valami más álltala javasolt játékkal , de nekem nins kedvem valami más játékkal! Nos csak annyi volt a kérésem lépjen már be valaki illetékes a ladikomban és vegye fel nekem a 49-s vizsit mert én már mindenhogy próbáltam és nem jött össze ! Pedig meg van a vizsga feltétel, Próbáltam böngészövel, kliensel, unityvel stb nem jön össze ! Tudna valaki segíteni? Köszönöm!!
     
  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szerintem Apolló segit neked!!;)
     
  6. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Teljesen menj rá Nadim Latif-ra vagy lehet valamiből nincs meg az 5 db.