Érdekességek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: =Allanon=, témanyitás ideje: 2.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Az , hogy egy ágyú vagy más játékelem előszőr csak pénzért kapható, nem azt jelenti , hogy kesőbb nem lesz elérehtő "ingyen" is. Aki kőlt a játékra az sokkal hamarabb élvezi a jobb ágyúk előnyét mint az aki összeszenvedi őket. Régen kemény pénzért rendeltük a gyöngyöt, most milliószám dől az eventekből és nem csak. Régen a vuduágyú is nagyon drága volt, most mindenkinek ott porosodnak a raktárában. Nem kell akkora hangsúlyt fektetni arra , hogy te szórod a pénzt. Hónapok óta élvezed a pénzes ágyúk előnyét. Most másnak is alkalma lesz ezeket használni. Szerintem így fair. Úgyebár ez egy ingyenes játék...
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  2. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ebben a hónapban is ismét megrendezésre kerül a Sába üstye.
    Most a Virgo csillagjegyében született meg a hónap sztárja:
    As pure as the driven snow, Virgo possesses a clarity of design rarely seen in other vessels. Almost as if it was hewn straight from the finest tree.
    [​IMG]
    [​IMG]


    New Season System:
    A new season is upon us! Captains, its time to make your mark on the high seas. The new season system is there with riches aplenty. Take part in special events to earn points and unlock unique rewards. Seasons will come and go, so only the bravest pirates will go home with all the loot. Will you be amongst them?
     
  3. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hali! Igen így van ingyenes ! Tudsz sokmindent csinálni pénz nélkül is a játéban ,az egy másik dolog ha valaki költ is ,mondjuk mert meghteheti .Pl: ha van egy kocsid vagy valami gépjárműved azzal mész munkába de persze igen mehetsz gyalog is !Ami most pénzbe kerűl az abba is fog mert ,ahogy elnéztem ezeket az új dolgokat elő kell majd állítanod és hogyan is ? hát nem is tudom biztos vagyok benne hogy nem fogják csak úgy osztogatni ,és ez így van rendjén ,van aki költ mert nem mindíg van rá módja hogy játszon nem úgy mint aki egész nap itt kattog farmol stb...Szóval legyen már annyi előnye a nem fizetőkkel szemben a játékosnak ,hogy ha feljön ide kikapcsolódni ne azon kelljen még szenvednie hogy ezt is meg kell csinálni meg azt is .Erről szólna az egész aki költ halad aki nem az is csak lasabban ,az már egy másik kérdés hogy mikor éri el azt a szintet...Viszont én nem igazán látom ezeknek az új fejleszéseknek értelmét mivel egyet nem bírsz megcsinálni és már benn is van a következő fejlesztés.A hibákra kellene koncetrálni mert abból van bőven (laggos szervertől megkezdve az olyan hibákig amit igaz javítanak pillanatnyilag de nem teljesen ,gondolok itt egy nem régiben történt esetre hiba kijavítva de az árucikkekből egy darab nemkerűlt visszavonásra és ezt miből gonodolom mert senki nem mondta jelezte volna hogy nézd már a buggolt kövek ágyúk hova lettek )Szépnek tűnik jónak hangzik a fejlesztések halmaza de minek hibát hibára generálnak ! Ez nem személyeskedés senkifelé ezek tények.
     
  4. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író


    szívemből szóltál :)
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia. Bekerült már a Crafting menübe, biztos elérhető lesz majd a recept is hozzá. Tény valahol nem fer, DE itt még mindig alap ágyúkról beszélünk, tűzvihar, végítélet 0. szint. Biztos nem lesz olcsó legyártani őket, de alapvetően már most is lehet kapni fizetés nélkül tűzvihar ágyút, arra miért nem húzták fel a fizetős játékosok az orrukat? Sőt... Aki megvette anno a full admirális ágyút pénzért, az miért nem szólt hogy lazán lelehet gyártani szinte bárkinek töménytelen mennyiségben? És még mindig alap ágyúkról beszélünk, ameddig egy fizetősnek van 4-5. szintű sorskalapács ágyúja darabonként 135-150-es elit lőszer bónusszal, addig aki legyárt egy 0. szintűt 75-ös kárral nem lesz nagyon bentebb. Árakat még nemtudunk, de higyjétek el nem fog mindenki full sors, végítélettel rohangálni úgysem még. Amúgy meg jön az új ágyú is, a fizetős játékosok valószínűleg lecserélik arra majd ha jó stattal bír. A nagyoknak nem gond a hasadék térkép sem, innetől ők húzhatják 6. szintre is az ágyút. Várjuk meg hogy mit is kell valójában tenni hogy valaki legyártson 1db ágyút a crafting menüben. Addig felesleges erről olyan következtetést leszűrni ami nem biztos hogy valós lesz.
     
  6. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Pár grafikai elem a következő Szezon rendszerhez:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Kissé lemaradva de ismét jöttem pár izgalmas képpel, információval. :)
    Worldbreaker Cannon 1-5 szintig.
    [​IMG]


    Gilded Mask: A szezon rendszerhez
    [​IMG]

    Erőfeszítés kulcsa: Szezon kulcs
    [​IMG]

    Willy? :D
    [​IMG]
    [​IMG]


    Erőfeszítés érme: (Season Point)
    These coins are the metric for your progress and a currency for unlocking precious rewards. You can gather them by completing season achievements.

    Erőfeszítés kulcsa: (Season Key)
    This mystical key is forged with sweat and tears.


    További újdonságok:
    A dicsőségfal átkerül tengertérképre.
    Laterna Magica is átkerül a tengertérképre.
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Új ágyú minek már megint? :/
     
  9. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Mint mindig, kell valami amire lehet költeni, bár elvileg craftolni kell majd, de ahhoz meg ugye valószínű kellene a sors, és társai mi alapjáraton fizetős ágyú. Érdekes lesz, de várjuk meg a tulajdonságát is. Hasadék ágyú is van, bár szintr semmire nem jó azon kivül hogy abból lesz 6-os ágyúd.
     
  10. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ultimate Offers: (Kalózjutalom)
    Purchase these packages and be part of the ultimate battle with the Seavengers! Buying any of these packages will also grant you exclusive access to the Buccaneer’s Bounty Black. You don’t want to miss the opportunity to lay your hands on these amazing items!


    [​IMG]
    Következő event: Tenger haragja esemény
    Új kedvenc:
    Enkir Wanderer: Do you have the feeling that something is fishy? Don’t worry! With the Enkir Wanderer by your side, you will never feel like a fish out of water!
    Új szezon rendszer: Új szezon vár ránk! Kaptiányok, ideje megjelenni a nyílt tengeren. Vegyél részt az új különleges eseményeken hogy pontokat szerezzél, és egyedi jutalmakra tehess szert. Az évszakok jönnek, mennek, tehát csak a legbátrabb kalózok fogják hazavinni az összes zsákmányt! Köztük leszel?


    Szezon: [​IMG]
    Szezon előrehaladás: [​IMG]
    Szezon mérföldkő: [​IMG]


     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Kiváncsi leszek, ezek a mérföldköves jelvények tetszenek. Remélhetőleg egy jó közepes hajóval már el lehet érni majd valamit.
     
  12. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Tenger haragja 2019

    Esemény dizi:
    [​IMG]
    Esemény kedvenc:
    [​IMG]

    Esemény csomag layer:
    [​IMG]
     
  13. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Hátha ebből pénzes lesz én akkor abba hagyom!!!
     
  14. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

     
  15. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Azok az információk amik ide felkerülnek nem hivatalos információk ezért nem magyar nyelvűek. Korántsem biztos, hogy bekerülnek e a játékba, vagy ilyen formában kerülnek e be. A hivatalos információkat magyar nyelven a fórum megfelelő részében mindig idejében megtalálod. Még egyszer említem ami ebbe a témába felkerül az NEM hivatalos.
     
    =Allanon= és Apolló kedveli ezt.
  16. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Tudtommal ez magyar fórum, aminek vannak szabályai. Erre vonatkozóan is olvashatunk egyet:eek::

    Néhol, ahogy látom, ennél már kicsit több az idegen nyelv használata.:p
    Bár ha nagyon akarom lefordítom, de a magyar fórumon még mindig szívesebben olvasnék magyar nyelven írt hozzászólást. Előfordulhat, vannak akik nem tudnak angolul, igen nehéz lehet számukra lefordítani 1-1 szöveget. Bár ez a téma ugyan a fórum beszélgetős, kötetlenebb részén van, nem a hivatalos témában, azért ez a szabály itt is vonatkozna szerintem.:p Mi magyarok vagyunk.:cool: Ha már valaki valamit leír, szeretné magyar társainak megmutatni, jó lenne, ha venné a fáradtságot, és lefordítaná nekünk. Ne sértődj meg érte
    =Allanon=:).
    Bár nem a topicra vonatkozóan kérted, hogy leírjuk véleményünket, akár nem tetszésünket kinyilvánítani, mégis írnék pár mondatot, természetesen betartva a fórum szabályait (legalábbis nagyon igyekezni fogok:D). Nekem kicsit sem tetszik, hogy előre beharangozol dolgokat. A magam részéről jobb szeretem hivatalos formában, a maga idejében megtudni a dolgokat.o_O Kevesebb félreértés, és egyéb dolgok (pl. a jövőm sem szeretném előre tudni) miatt.:rolleyes: De látom, páran ráharaptak.:D
    Én inkább hatásvadászatnak látom.:(
    Mondhatod, ha nem tetszik, ne olvassam, ne is nyissam meg ezen oldalakat. Nehéz dolog annak, aki hozzászokott az évek során, hogy mindent elolvasson. Tehát idetévedek olykor, és ha már itt van pár információ a jövőre nézve, akkor az legyen magyar nyelven írva teljes mértékben, ha lehet ilyet kérnem!;)
     
    -Honey- kedveli ezt.
  17. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia.
    Igen tudom sokszor van angol szöveg és ez azért van mert ha lefordítom abban tuti lesz elírás, hiba vagy teljes káosz is :D A fórum szabályai persze rám is vonatkoznak, és ha szólnak, vagy bünti lesz belőle persze nem folytatom. A magyar fórumon sajnos nem aktívak a játékosok. Pár külföldi fórumon sokkal, sokkal aktívabbak. Sajnos sokan már nem veszik a fáradtságot ha van valami jó leírják, ha hiba van vagy hasonló akkor persze tüntetés van rendesen és kompenzációért "sírnak". Régen volt fórumjáték, mára már igényt sem lehetne benyújtani erre a max 10-15 aktív fórumozóra. Gondoltam ezzel a témával sok kérdés merül fel és kicsit aktívabbak lesznek a játékosok, de mint látom a megtekintés 2100+ felett, válasz, kérdés aligha. Pedig ennél sokkal több is lehetne itt. Igen valahol jó is ha előre lát az ember meg nem is. Régen is megmondta szinte bárki hogy melyik event lesz, hisz évek utan ugyan az a sablon, csak átkell nézni az ismeretőket.
    Jelenleg ami itt nagy újdonság azok az új fejlesztések, játékelemek, és képek, semmi több. Értékeket, egyebet szándékosan nem közlök nagyon, hisz azért kell valamennyi felfedezés is. Az ellen hogy nem akarod látni, és mégis benézel akár tehetek is, megpróbálom a fontosabb, kiemelkedőbb infókat SPoiler fül alá tenni, és onnantól kezdve csak rajtad áll hogy lenyitod-e vagy sem. Így egy szimpla átfutásos olvasásban nem fogsz látni képeket vagy hasonlót. Ezzel szerintem kieggyezhetünk mindannyian ;)
    És nincs harag ;) :p
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.19
    ~Trauma~ és The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  18. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Tipikus " átestünk a ló túlsó oldalára". Amit itt leirtál ,az nem más mint sima kötekedés. Szerencsére ez csak a saját véleményed, igy nem tükrözi a többi fórum felhasználóét.
     
    ~Trauma~ kedveli ezt.
  19. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Így is, úgy is megnézem, ha ott fog állni, lényegtelen van-e spoiler, vagy nem.:D De kérlek, fordítsd le magyar nyelvre, ha már nem bírod ki, hogy megossz nem hivatalos információkat velünk.:p
    Veheted kötekedésnek, ha akarod, de a szabály, az szabály.o_O A szabályok le vannak írva, de sajnos a játékon belül sem tartják be, nem tartatják be többnyire, és nézd hová jutottunk.:( Ez viszont már nem ide tartozik, így maradjunk ennyiben.
    Ami ebből számomra a lényeg, én magyar vagyok, a játék magyar fórumán. Ha angolt akarnék olvasni, akkor az angol fórumon nézelődnék.:cool: A többi pedig a moderátorok dolga. Vagy szólnak érte, vagy nem; akár törlik..., ez már rájuk tartozik.;)
     
  20. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Kibírom vagy sem lényegtelen, ha nem teszem ki nem látja senki aki akarná sem, ha kiteszem, de aki nem akarja látni, az már nem az én dolgom hogy megnézi :p Sokan szeretik nézni, a megtekintésből én ezt szűrtem le. Te vagy az első aki kifejetette bővebben a nemtetszését, amivel nincs is semmi gond. Nem vagyunk egyformák.