Erő viszonyok.

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: εκδίκηση, témanyitás ideje: 21.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. εκδίκηση

    εκδίκηση Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.

    2011-ben kezdtem. Akkor még viszonylag elviselhetőek voltak az erőviszonyok.. de mostanra már nagyon "eldurvult" a helyzet. Az, hogy valaki "nagy" hajó lejön 16-7-8/ ről 2-3/ re és lövi a nála sokkal gyengébbet az szerintem nagyon nem fair. Hogyan lehetne így esélyt adni új játékosoknak? 2-3 Hete kezdtem újra de lassan megint elmegy a kedvem attól, hogy nem lehet se farmolni, se csillizni anélkül hogy a 2 óra játékidő alatt ne lőjenek ki vagy 10x..

    Nem lehetne ez ügyben tenni valamit?
     
  2. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató

    Ez ilyen.Én sem veszem komolyan a játékot.Bónusz mapokon játszom,ha nagyon nincs kedvem semmihez. Vagy ráköltesz egy vagyont,de szerintem annyira meg nem jó.
     
  3. εκδίκηση

    εκδίκηση Fórum-zöldfülű

    Hát ez az, hogyha fel akarod venni a harcot a nagyobbakkal is akkor valóságos vagyont kell rákölteni a játékra.. nem hiszem hogy nem lehetne valamit tenni amivel a kicsiket is segítenék nem csak a nagyokat..
     
    Norbi1993 kedveli ezt.
  4. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Te akkor szerencsés vagy! Én is abban az időben játszottam mikor Te és most visszanéztem.... engem tegnap 15 perc alatt lőttek ki 5x a 2/1 térképen. Volt aki egy lövéssel leszedte az összes életemet. Az üzemeltetőknek át kéne ezt gondolni. Tuti, hogy rengetegen hagyják abba egy -két hét után emiatt. Mivel magam is 2000 óta üzemeltetek online játékokat biztos vagyok benne, hogy ez számukra is hatalmas bevétel kiesést jelent! A probléma nagyon egyszerűen megoldható! Pld egy 7 szint feletti hajó ne tudjon pvp-zni a 2/ térképeken, ez egy egyszerű questtel megoldható! (mint ahogy a 6 szintű hajó sem vehet fel csilit az 1/ térképeken! ) Akár egy PVP határt is lehet szabni pld +/- 5 szint! Szóval megoldás lenne bőven csak akarat kérdése az egész!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A baj az,hogy beleölsz egy valog pénzt,időt,energitát,50,55s,admirál,majd 60fontos ágyuk fejlesztésébe,mire eljutsz odáig pl ,hogy a 60ságyukat fullra5sszintre fejleszted,máris dobhatod a kukába,mert jön a vudu,a tűzvihar,majd a sors kalapácsa,mivel sokan már 50000felett sebzenek!Szóval energiával,idővel,és pénzel lassan nem lehet követni,és nem is érdemes,pl csak az ágyufejleszésket!
     
    Gyularombolo és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  6. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Nagy örömünkre elkezdődött az event! Természetesen a kicsik megint rosszul jártak, az 1/ térképeken nincs semmi, a 2/ térképeken az event npc-k erősek, agresszívak és nagyon sok van belőlük! Egy kezdő felmegy csilizni (mert az 1/térképeken nem tud a botozók miatt), netán lőszerre aranyat gyűjteni. Folyamatosan támadják az event npc-k néha 3-5 is egyszerre, pillanatok alatt leszedik a vudupáncélt róla,
    ennek következtében még könnyebb prédájává válik a "bátor" nálánál 10 szinttel magasabb játékosok számára. Azért amikor 3-4 óra játékból 2,5 órát páncélt javítani ácsorogsz az 1/ térképen az roppant szórakoztató és kedvcsináló lehet a kezdő játékosok számára! Amennyiben ezen nem változtattok sürgősen ennek a játéknak nem sok jövője lesz. Kár lenne mert ezeken a dolgokon nagyon egyszerűen lehet változtatni. Persze lehet javítani gyorsabban, ha vesz magasabb szintű vudu sámánt de kérdem én, hogy ki fog pénzt áldozni a játékra, ha rögtön az elején ilyen atrocitások érik? Még, ha lenne kedve is a játékhoz azt hamar elveszik a fent említett "bátor" kalózok. Eddig az elit vitorlát lehetett javítani 50 gyöngy/darab, az event óta nem lehet! Ne gondolja senki, hogy 5 percenként költ valaki 1500 gyöngyöt 3 elit vitorlára! Főleg a fentiek figyelembe vételével.
    2016-09-05 12:47:18
    THC_RAIÐEЯ™PLF elsüllyesztett.
    2016-09-05 12:48:56
    Captain Dawn elsüllyesztett.
    Tegnap volt, hogy 5x süllyedtem azonnal mert kilőttek az event hajók! Vicc...

    A botot használó játékosokat nem nehéz kiszűrni. Érdemes lenne néhány GM (Játék Mester) hajót létrehozni akik a tengert járnák és ezeket a csalásokat figyelnék majd a csalók accuntjait bannolnák! Sok játékban bevált módszer!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.16
    Naksi és ☠KamionosHU☠ kedveli ezt.
  7. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    ( A botot használó játékosokat nem nehéz kiszűrni. Érdemes lenne néhány GM (Játék Mester) hajót létrehozni akik a tengert járnák és ezeket a csalásokat figyelnék majd a csalók accuntjait bannolnák! Sok játékban bevált módszer![/QUOTE] )

    Sosem fogják őket nem írom le miért ... Még az egészen nyilvánvaló csalókat sem . ( pl Ligaterem 1 hét alatt 1 milliárd ep.)
     
    Naksi és Dópi65(HUN) kedveli ezt.
  8. ☠KamionosHU☠

    ☠KamionosHU☠ Fórum-zöldfülű

    Ma ott tartunk hogy a jtékosok 90% a boot progival játszik,főleg éjjel,meg a Bm mapot is azzal csinálják.Ha kizárják őket nem marad játékos.Igaz így meg újjak nem jönnek,sőtt sokan abbahagyják,mert így nincs értelme.
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezt elég egyszerűen megoldották :cool:. Most már komolyabb mennyiségű pontot csak az ellőtt elitlőszerből lehet gyűjteni... Gyanúsan változni fog a következő szezonokban a rangsor.
     
  10. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    DD!

    Ha igazán változtatni akarnak, akkor ki kéne venni az admirál ágyúnak az EP és TP tulajdonságát is, ugyanis amíg az rengeteg EP-t és TP-t ad addig ugyanúgy sokan botra rakják, maximum többen kint botoztatják majd és nem BM-en csak. Akinek eddig is kellett az ócska rangok miatt meg a liga miatt, az ezután is összecsalja. Szóval azt is vegyék el és akkor talán egy hajszállal jobb a helyzet, kérlek továbbítsd a fejlesztők felé ezt a javaslatot! Mert őszintén szólva admirális ágyút már csak erre használják, nem a valódi játékra, csak és csupán az EP/TP tuningra boton. Az a pár játékos meg aki tisztességesen használja, szerintem inkább örül, ha a botosok ezáltal leállnak és elfogadja, hogy neki sem ad pontot.
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ezt én ellenzem. Ha valaki hónapokig, évekig simán használta( akármilyen módon is ), akkor használhassam én is ha már egyszer tisztességesen játszom. Így, hogy BM-ből kikerült az elitpont, számomra elég nehéz összelőni elegendőt. Szóval maradhat az szerintem.
     
  12. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Akkor ilyen alapon a csilibotosok miatt például jövőhónaptól nem lesz csili? :D:D Persze ha valamit nem tudnak megcsinálni inkább kiveszik. Sok más játéknál is ezt csinálják. Na és akkor most szerezd meg az 500 milla elitpontot elit lőszerrel vagy admiráliságyúkkal. :D
     
    Csillagokfénye.HU és .*Sirius*. kedveli ezt.
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Na most már akkor "kiderült", hogy bottal lehet elérni ennyi EP-t?! Csak ezzel a megoldással megint kivel lett kitolva?! Hát a tisztességesekkel...
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Senki nem mondta, hogy bottal. Bónusztérképekkel. Elsősorban Virgóval. Ez eddig sem volt titok...
     
  15. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Igen. De nem a gép elött görnyedtek szerintem ;)
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jól van, legyen igazad, mint mindig.
     
    -SirGeorgeHu- és levlevliva kedveli ezt.
  17. SeaEmperor18

    SeaEmperor18 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Már régóta fogalmazódik bennem egyfajta vélemény az erőviszonyokat illetően,de csak most jutottam el arra az elhatározásra,hogy le is írjam.Nos,magamról annyit,hogy még akkortájt kezdtem a játékot,mikor a rendelős és nem rendelős játékosok közt a szakadék nem volt akkora mint most (akinek megvoltak az elit fedélzetek meg az 50-55 fontos ágyúk,azok nagyon nagy királyok voltak :D ). Persze ott is érvényesült,hogy aki költött a játékra,az mindig is előrébb járt.Jómagam mindig törekedtem arra,hogy a lehető legkisebb pénz ráfordítással játszak,és abban az volt a szép hogy meg is lehetett oldani,hisz a "fullossághoz" mindent elhozhattál a piacról,amire szükséged volt,akár fedélzet akár ágyú,stb persze aranyért cserébe. Egy pár éve viszont nagyon átlendült a játék a pénz oldalára.Megértem,hogy a fejlesztők nem a két szép szemünkért dolgoznak és ők is pénzből élnek,viszont az már egy kicsit erős,hogy eléggé,ha nem is közvetlenül,de rákényszerülj a rendelésre (lásd eventek,ahol a lőszert rendelned kell,ha szeretnél teljes értékű event életet élni).Itt már leginkább az érvényesül,aki rendel,rendel,rendel,mert csak így biztosított a fejlődés.Dióhéjban ennyit szerettem volna mondani.
     
  18. -MrT-

    -MrT- Aktív író


    HEHE ez a välaszom ne sirj mondjam a tarifát? angol 125% német,osztrák ,francia stb 100% (régen mindenki ezt az árat fizette) cseh,román stb 75% magyar 50% venezuella 25%

    na az 50% kedvezménnyel mit akarsz ? mégtötbbet vagy ? ?? :p
     
  19. SeaEmperor18

    SeaEmperor18 Utánpótlás-írogató

    Nem,cseppet sem szeretnék többet,én már beletörődtem,és elfogadom hogy van akinek (MÁR) nem éri meg belefeccölni a lóvét... Részemről ennyi a "sírás".
     
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Akkor jobb ha körbenézel, ugyanis pont most egységesítettek árakat. Ja és le a magas lóról...mert ez még mindig egy ingyenes játék, úgyhogy ezt a ne sírj dumát nem kéne erőltetned, ahogy a botosokat sem komálom, úgy azokat is utálom akik hencegnek a pénzes hajójukkal, pedig attól nem lesz több vagy jobb valaki, hogy költött rá, sőt a szememben aki így henceg, inkább azt mutatja meg, hogy pénz nélkül még játszani sem merne. Inkább tiszteld azokat, akik még ebben a siralmas időszakban is képesek a lehetetlenre, a rengeteg botos/agyonpénzelt játékos ellen felveszik még a kesztyűt. Mert sajnos a többség már vagy feladta vagy áttért robotországba...