Javaslat event ökletek

Kategória: 'Kreatív szoba', témanyitó: szepi_123, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

ki az aki szeretné ha lenne ujj evet

Szavazás lezárva: 20.3.21.
  1. szeretnénk

    83.3%
  2. nem szertnénk

    16.7%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
  1. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    SZIASZTOK KALÓZOK
    Én csak 1 játékos vagyok
    De szeretnék ujjabb
    Eventeket PL: A Neptun bosszuja vagy hasonlo hajos event és uj event hajokat pl neptunusz csatlosa .
    szeretnék uj élményeket vinni a játékba.
    ökletek saját részemröl:
    Neptunusz boszuja
    Fekete szakáll fosztogatoi
    A 7 tenger réme
    ÉS Még sok más ökletem lenne Ujj házi kedvencekre iylenekre ha valakit érdekel a téma kérem irjon :)
     
  2. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Szép És Jó Lenne. Támogatom ezt én is .
     
    szepi_123 kedveli ezt.
  3. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    köszönöm a támogatásod remélem leszünk többen is
     
  4. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    A Neptun bosszuja Részletes le irása elgondolás:

    Neptun bosszujárol

    Uj event ami nem nehéz de nem is könnyü

    ahozz hogy a bátor kalozok megküzdhesenek Neptunnal a rejtéjes legendával
    teljesiteni kell 3 probát mely 2 könnyitett és 1 normal probarol szolna
    1.1 könyitett :
    Neptunak kalupszo tojasai lennének amit szigonyozni kellene 20 db 1( db kalupszo tojás 20.000 ép) a feladat teljesitésért jutalmul (gyöngyöt és szirén éneke tárgyat szerezhetnénk)
    1.2 könnyitett:
    A kalupszo tojásból szerzett szirén éneke tárgyra szükség lessz minimum 20 db
    mert a 2. küldetésben egy 20 db szirén ládáját kell kinyitni ami csak a szirén énekével nyitható (kristály,vérszomly,teleportálás,fegyvertársak,agiwamulett,triton jósága)
    ami ebben rejlik 1 foszlo térkép amiböl 100 at kell ösze gyüjteni hogy Neptun szigetére teleportálhassunk
    ezek lennének az 1 sö probák

    2.1 normál :
    hol Neptun örszemei várnának neptun térképén
    nagyobb sebzés foszfor löszerrel
    ezek szellem npc-k formályában jellennének meg az oda veszett kalozok hajoji
    elsüljesztés ért kapott jutalom gyöngy korona youlong érme kristályok eböl ha elsüljesztünk 5 hullámban külömbözö erösségü sebzésu hajot akkor elöbujik A Rettegett Neptun és megküzdhetünk vele foszfor löszer nagyobb sebzés
    lehetne csoportos térkép elsüljesztéséböl rangsor gyöngy korona julong érme és esélj a neptun csatlosa desigra
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    "Neptunak kalupszo tojasai lennének amit szigonyozni kellene 20 db 1( db kalupszo tojás 20.000 ép)" Ezt adnám, hogy egy hajó elsüllyesztésével jönnének szigonyozható roncsok, mert ha vannak is roncsok az event ideje alatt, akkor azok olyan ritkák.
     
    szepi_123 kedveli ezt.
  6. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    Cerberus támadása a sifight ba Ökletek saját részröl :

    Nos ez egy elég érdekes event lenne :)

    Cerberus a pokol kapu örzöje és a Seafight világát megprobálná uralma alá hatani.

    ujj Npc-k ( Kis Ördög , Pusztitó ,Ördög jobb keze, Cerberus) Szigonyozhato roncs Pl:Cerberus nyakörve, Ördög tojás,Tüzes tojás.

    Én személy szerint ezt egy csoportosan támadhato eventnek képzeltem el probákkal és küön Mappal ahol Cerberust csoportosan tamadhatuk 1 csapatban.

    Átkozott leket,Ragyogo lelket, Gyöngyöt,Koronát,Ágyukat,Kristályokat,Ujj Házi kedvencet ( Cerberust) lehetne az event alatt gyüjteni
    ahozz hogy cerberust Támadhassuk ahoz érmét kell gyujteni ami a biztonságos kikötöböl repitene Cerberushoz
     
  7. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép Napot! :)
    Egy event elképzelés illetve leírása nem csak egy órát vesz igénybe, sajnos itt több mindenbe belekell gondolnod mint amit te eddig leírtál.
    Ötletnek nem rossz, de az ilyen event ötleteléseket inkább hagyjuk meg a játékfejlesztőkre, ugyanis mint írtam, nem egyszerű ezt megcsinálni, próbákat, desingokat esetlek csoportostérképeket, jutalmakat (sebzés arányosan), százalékokat kiszámolni mennyi után kapsz jutalmat, milyen jutalmat kap érte az adott játékos, és még sorolhatnám!;)
    Szóval elgondolásnak nem rossz, de itt több minden van a háttérben mint amit te most leírtál! :)
    További szép napot! :)
     
  8. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    igen nem egyszerü de én még is szeretnék és ezzel ha le irom nem bantok senkit