Ez mi volt?!!!!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Saracen, témanyitás ideje: 2.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Valaki mesélje már el nekem, hogy hogyan tudtam bekapni 50k-s lövést szívtörő lőszerrel ha:
    Tehetség: agve pajzsa full -12%
    Bástya: páncélozott hajótörsz 5-ös -10%
    vudukáprázat 1-es -1%
    Házi kedvenc: Szirén -10%
    eleség -5%
    és még maga a páncél ami -10%

    Összesen -48% kevesebb bejövő sebzés

    Erre fel kapok 50k kritikust ami azt jelenti, hogy akinek nincs semmilye kirakva akkor 100k kritikust üt?! és akkor az npc-re pl admi-ra mért csak 40-50k-t ütnek mint rám holott rám kevesebbet kellene.
    Én elhiszem, hogy 60fontossal 5 ponttal többet ütnek meg vudu ágyúval már nem is tudom menyivel mint admival de akkor is hygauk már, hogy majdnem fullos a hajóm és erre ilyen 50k-s sebzéseket kapok...
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Nem kevés vudu ágyúval elég szépeket lehet már sebezni :D, de mivel nem ismert a sebzések pontos számítási módja, ezért nincs lehetőségünk bármit is számolni, hogy ez vagy az hogy is lehet. Ha úgy gondolod hogy valami nem megengedett segítséggel érte el az adott játékos azt a sebzést, írd meg supportnak IDval együtt, és átnézik az accountját.
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szia DD!
    Az a baj, hogy nem ma volt csak ma boszantottak fel a játékban és ezért is csináltam a topicot.
    De szívesen megnézettem volna az accountját a supporttal de már késő...azért köszi :)
    De sehol sincs semmilyen kalkulátor esetleg vagy ilyesmi?

    Én most találtam egy kalkulátort egy nem hivatalos oldalon leteszteltem az én sebzésemet és stimmel szóval jó a kalkulátor ha mindent az ég világon felviszem max-ra de akkor már vigyázó szem és fegyvertársra is gondolok akkor nálam 66.034 jön ki kritikusba aminek az 55%-a kerekítve még barátok között se 50.000
    De mindegy ha megint kapok egy ilyen szép kis lövést akkor elküldöm suportnak.
    (16%-os boko dizitől kaptam)