Fejlesztés a javából! Crafting (convert all to one)

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Ribizke, témanyitás ideje: 15.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    [​IMG]

    Fejlesztés a javából!
    Crafting (convert all to one)

    Ötletem a következő lenne : ágyúkból ágyú hát mi más :D és méghozzá úgy ,hogy a meglévő ágyúszettből össze gyúrni egyetlen egy darabot és hogy miért is ,átláthatóbb lenne a raktár stb..
    (Előnyösebb lenne minden téren !)

    Most teljes értékeket nem említek majd a fejlesztők megoldják ,hogy mondjuk egy max ágyúsorral rendelkező szettből ami 520 azt hiszem ez legyen bármilyen ágyú csak darabszámra meglegyen ,lehessen egy ágyút csinálni aminek statja sebzés stb.. kicsit nagyobb lenne mint ami volt .

    Pl (520db doomhammer (xy szint) befejlesztése 1db xy szintű deathhammeré )
    Esély a találatra: 75 %
    Esély a kritikus találatra: +20 %
    Kritikus találat bónusza: +20 %
    Hatótávolság: 30
    Feltöltési idő: 8,7
    Sebzés bónusz sima lőszerre: nincs
    Sebzés bónusz gyöngy lőszerre: +75 kár
    ez egy darab sors 0-ás sors statja .
    520x75=39000 dmg

    craftolt álapotban lehetne mondjuk +25 %-al több az értéke!
    és annyi változtatás lenne még hogy foglaljon el mondjuk 200 darab helyet az az egy darab ágyú.

    Pl (520 max slot =2db craftolt ágyú +120db normál ágyú ami ugye ront a statján)
    De ha csak craftolt lenne fenn (48750 dmg x2=97500dmg)(kicsit odaverné a mostani 6-os sorsot :D a mostani 520-as ágyúhelyel 520x165 dmg 85800dmg)

    Gondolj bele két ágyúval te lennél a tengerek réme!

    És hogy miért lenne ez előnyösebb ,szerintem mindenkinek van egy adott szettje amit annak ideje nagyon gyüjtött és most nem használja (admiral ,60-as ,vudu,kalapács,tűzvihar stb....)mert vannak újabbak!Nem kell hozzá más csak a meglévő ágyú semmi recept és stb.. Kilenne küszöbölve a végtelennek tűnő milliós életerők lelövése stb..
    Ha nem lenne meg a szett az sem baj mivel mostanában olyan események vannak amikből belehet gyűjteni az adott mennyiséget vagy még ott a rendelési oldal ('mert még mindig vannak olyan ágyúk benn amik elavúltak de még sem veszik ki ') és amelyik tetszik azt fejleszteni és majd craftolni!!

    Remélem tetszik az ötlet mindenkinek.

    További jó játékot és szép napot szevasztok !​
     
  2. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

  3. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Az ötleted kb most is jelen van a játékban kis csavarral :D
    A mostani ágyúk lebontásával jutsz hozzá a legtöbb alapanyaghoz amiből az új ágyút letudod gyártani. Sokan megvették régebbről a szetteket, de ez nem azt jelent hogy akkor most full ingyen kapjanak egy még ütősebb full szettet.
    Voltak itt régen kemény ágyú duplikálások, nem is olyan rég is volt ágyúval kapcsolatos bug. Elég előnye van már egy fizetős játékosnak, ne adjunk még lovat alájuk. Ha Te azt gondolod hogy a kicsiknek is menne az összegyüjtés a többi ágyúból szeretném ha jobban levezetnéd hogy honnan, miből, mennyi idő alatt gondolod. Én mint nagy hajó, örülök ha kézzel egy eventből összejön 40-50 tűzvihar ágyú ládából vagy roncsból. Ez csak tűzvihar, sorsot egyszer láttunk ládába eddig, végitélet és gyötrelem ágyút még nem. Ezeket akkor is megkellene neki venni, majdnem feleslegesen.
    Meg amúgy is 2 ágyú? Akkor lehetne 1 ágyúval is ilyet. És akkor teljesen feleslegessé válik sokminden.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.19
  4. Ribizke

    Ribizke Aktív író


    Szia ! Pontosan nem emlékszem de valamelyik bm ad ágyút .Ez a bm lenne az alap ahonnan lehetne gyűjteni vagy még ott vannak a csomagok.

    Nem hiszem hogy egy ilyen bm gondot okoz egy kis játékosnak .Te leírtál 3 ágyú típust amiből kettő egyenlő a nullával mert harcra nem valóak ('tűzvihar végitélet').

    Említesz egy bugot amit sokan kihasználtak ez legyen a fejlesztők problémája gondolom majd egyszer javítják és leesik az arc sokaknál.
    Hibák lesznek mindig lesz aki él a lehetőséggel és lesz aki nem ,de ez egy másik story .

    Azt mondod nagy hajó tulajdonos vagy akkor miért aggódsz a kicsikért ?gondolom költesz te is rendesen .Már egy jó ideje az van előnyben úgy is (vagy nem ? ' progisok ').

    Tulajdon képpen ezzel a fejlesztéssel azt szeretném elérni hogy aki akar valamit az költsön is a játékra mondhatnám ezzel azt is ne csak az legyen előnyben aki botozik 0-24 és a gyönyörűséges szezonból mindent kiszed szépen szinte ingyen ('kicsik nagyok' ).
    Szép is jó is a szezon de nem tökéletes met egy olyan előnyt kapnak ezzel a játékosok hogy ingyen fejlesztenek .Ez egy érvágás a fizetős játékosoknak ,mert mondhatni minden event esemény vagy bármi is legyen az a botos előnyben van még a fizető játékossal szemben is.Tőlem maradhatna a craftolás de nem ebben a formában.

    Számoljon mindenki picit 90 nap van a szezonra mennyi világpusztító az ingyen ???
    Bug nélkül van egy fél szettes gyöti ágyú sorom, szintet nem említek ,aminek az ára nem kevés
    Akkor hogy is van ez ???
    0-ás világpuszító ingyen ami legyalázza a 3-as gyötit ami igen csak hogy nem kevés pénz
    Azt is megértem ha így akarják kiegyenlíteni a játékosokat de ez egy vicc ebben a formában.

    Akkor miért ne lenne jó ez a rework csavarok nélkül kedves Allanon barátom ???
    Sok mindent elárúl az a játékos aki ('akik') ennyire védi('k') a tüzet ('szezon') csak egyszer ne hogy megégjenek mint annak idején szeró összeovnásakor történő bann hullámkor (lesz ám rock n roll )
    ##################################################################################

    Na szóval mint említettem vannak csomagok nullás szinten amit ugye meg lehet most is vásárolni és onnan össze jön a max darab szám .
    Olyan fizetős bm-ek amik vannak most is pl behelyezni pár darabot akár kalapácsból akár bármelyikből.(ha eventezel kapsz rangsorból bm-et na meg ugye ágyút is ) nem látok itt problémát ezzel sehol

    A két ágyút azért írtam direkt , nehogy már csak úgy hírtelen meglehessen csinálni még több bevétel még kevesebb farmer és lassan lebomlik azon játékosok száma akik csak elvannak a végtelenben mert hú de jó null forint befizetéssel játszani.
    Mindenki tudja azt ,hogy ingyenes játék a seafight de ha akar valaki valamit az csak úgy érheti el ha tesz is érte valamit.


    Remélem nem sértettem meg senkit ezzel a pár soros véleménnyel !
    Legyen jó napotok továbbra is !
    Sziasztok !
     
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ezen kicsit felnevettem :D
    Én mai napig azt vallom egy kezdő játékosnak full tűzvihar a legnagyobb segítség, és persze a sok türelem. Aztán már lehet gondolkodni merre akar tovább menni. Közben is lehet gyűjteni a sors egyéb ágyúkat. A szezon épp arra jó hogy a kicsiket segítsük, mert nekik ezzel tudunk és lehet csak 20-30 ágyút szed ki belőle ha többet nem is de az nagy haladás neki. Sajnálom ha téged a kezdetek kezdetén nem segített senki. Valaki aki nem tud költeni rá tud ennek is örülni, ne vegyük már el ezt a kevés örömöt is tőlük olykor.
    Az hogy ki csal és ki mit használ ki a saját dolga, remélem nem haragszol meg ha nem foglak meggyőzni arról hogy milyen játékos vagyok. Itélkezni lehet nyugodtan és véleményt is mondani. Csak annyit hogy a bölcsek sokszor inkább csendben maradnak ;)