Fénytérkép , "Új térkép" , Behemoth

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -bumeráng-, témanyitás ideje: 6.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Jó vagy rossz ötlet.

  1. Jó ötletnek tartom

    17 szavazat
    54.8%
  2. Nem jó ötletnek tartom

    14 szavazat
    45.2%
  1. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    Üdv fórum olvasók !

    Azt gondolom , hogy elég sok probléma van a Fénytérkép és Behemoth térképekből. (kérlek előbb olvasd végig mielőtt szavazol)
    Mindig azt hallom hogy a 15. szintű full-fullosok még mindig a fény térképen vannak és veszik el a gyűjtési lehetőséget a kisebb szintű harmad akkora hajóktól . Szerintem erre az egyetlen igazságos módszer az lenne hogy a jelenlegi
    1-15 , 16-20 szinthatárokat át kéne variálni kicsit . Szerintem a legjobb módszer a 1-5 , 6-14 , 15-20 . Szerintem azért ezek a legjobb szintkülönbségek mert :

    -1. Aki úgy gondolja 5 szinten megáll fejlődni kimarad a War chanel-ekből , kimarad a szintes eventekből (pl.: Haloween ahol minden szinten saját NPC van) kisebb esélye van , hogy a jelenlegi eventekből (pl.: Freedom , Calypso ) a nagy event hajót alulra dobja és képes legyen lőni.

    -2. Aki 15 szinten megállt a Fénytérkép miatt az most szépen átkerülne a Behemothra és vele egyszintűekkel keménykedhet , aki viszont 14-es szinten állt meg , az úgy marad az ellen már nem lehet tenni semmit . Aki 6. szintre felvizsgázott ezzel azt mutatja be , hogy képes War chanel-ekbe járni szigetet ütni/védeni akár 7/-ren is . Szóval vállalja a rizikót , hogy lemond a kezdeti védelemről és beáll háborúzni , szóval nem nyavajoghat ha a "középső" térképen kilövik , majd megnő ő is , csak idő és kitartás kérdése !

    -3. Aki meg felvizsgázott 20/-ra az Behemothozzon ahogy szeretne , ha meg a Behemoth mapból kevés a gyöngy mennyen le óránként Mardukozzni abból is jön a gyöngy.

    Szerintem tipp az optimális életerő , nagy hajó mennyiséghez:

    -Fénytérkép (lecsökkenteni 5/ szintűeknek)
    Sima hajó:100.000 HP , 10 másodpercenként / 850-as sebzés
    Nagy hajó:8.500.000 HP , 10 másodpercenként / 1200-as sebzés (100. után)
    (Eventeknél képesek megvenni a kristály koponyát + 75.000 élet segít rajtuk ha soknak tartják)

    -"Középső térkép" (6-14 szint)
    Sima hajó:300.000 HP , 10 másodpercenként / 2.200-as sebzés
    Nagy hajó:35.000.000 HP , 8 másodpercenként / 6.500-as sebzés (150. után)

    -Behemoth (15-20 szint)
    Sima hajó:750.000 HP , 7 másodpercenként / 4.000-es sebzés
    Nagy hajó:75.000.000 HP , 7 másodpercenként / 20.000-es sebzés (200. után)
    (Behemothot kicsit megnehezíteni a jelenlegi páncél és életerőkhöz képest ami 20/ szinten már elérhető , persze akkor a velejáró gyöngyjutalmat is ! :) )

    Köszönöm aki végig olvasta kicsit hosszúra sikerült posztomat , próbáltam a legrészletesebben és áttekinthetőbben leírni :)
     
    BeZúziusz, Nessy, Prototype és még 1 ember kedveli ezt.
  2. ZEłłIR

    ZEłłIR Utánpótlás-írogató

    Szerintem jó ötlet :) !
     
  3. ☠Tréfi☠

    ☠Tréfi☠ Fórum-zöldfülű

    szerintem nem jó ötlet engedtessék már meg hogy eldönthessem levizsgázok vagy nem és melyikre szeretnék feljárni nem kevés pénzt öltem bele és nekem a fényre van kedvem felmenni ezt is tiszteletben kéne tartani
     
    clydeツ kedveli ezt.
  4. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Így van, engedtessék már meg hogy eldöntsem hogy melyikre szeretnék feljárni! Jah bocsi, ez nekem nem adatott meg, mert bejött a behe és az akkori játékosok nagy része sietett 16os szintre, hiszen alatta nem volt semmi értelme, majd pár hónappal később hozták a fényt. Nekünk nem volt választási lehetőségünk, nektek van, ez fair? Nem kell szint, TP határ! Aki elér egy bizonyos TP-t az igen is menjen a keményebb roham térképre, mert semmi keresnivalója nincs a böszme hajójával a kisebbeknek szánt térképeken. Ezt ne már a játékos döntse el hogy melyiken szeretne, na még mit nem, a többségnek nem volt erre lehetőség, a TP-t nem tudod manipulálni, jön és kész, elérsz egy szintet és annyi...
     
    -Bruti- és -MrT- kedveli ezt.
  5. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Junior szaki

    Szerintem is ez a megoldás
     
  6. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Nem ismétlem meg a mások által leírtakat..de DONGI véleményét osztom.
     
  7. clydeツ

    clydeツ Járnitanuló

    Nem támogatom.
     
  8. -~Sunny~-

    -~Sunny~- Utánpótlás-írogató

    Egy valakinek van tiszteletben tartani és megengedni magának... a játék üzemeltetőjének. Az ÁSZF-t elfogadtad, tehát minden joga megvan, hogy változtasson a játékmeneten. Tegye is meg!
     
  9. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    én osztom a véleményt
     
  10. LegendOfZulu

    LegendOfZulu Utánpótlás-írogató

    nem támogatom :)
     
  11. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    ja a kraken mikor lesz müködökepes? mert az lenne a 3. variäcios terkep
     
  12. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Én jó ötletnek tartom...
     
  13. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Kraken jo volna ha lenne ujra :)
     
  14. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Jó ötlet de tényleg az lenne a legjobb ha a krakenmap vissza jönne. :)
     
  15. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Ha már a pénzről van szó esetek többségében,akkor én azt javasolnám hogy legyen egy olyan lehetőség amivel meg lehessen vásárolni a nagyobb szintűeknek a fénytérképre való be jutást ,ez legyen különleges alkalmakkor játékon belüli fizető eszközökkel,vagy a fizetős oldalon kersesztűl pénzért ,,köszönöm h hozzá szólhattam,,
     
  16. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Én sem támogatom!
     
  17. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    én se támogatnom mert ha van 16 felett kissebb szintű játékos és nincs klánja akkor meg nem tud semmitse csinlni!!! :/