Fizetési módok!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: -Ricsi-hun[WFA-GR]-, témanyitás ideje: 15.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Ricsi-hun[WFA-GR]-

    -Ricsi-hun[WFA-GR]- Fórum-zöldfülű

    Ez csak egy ötlet lenne ,de szerintem több telefonos (SMS,Hivás) lehetőséget kéne csinálni. Csomagokra és gyöngyökre egyaránt és szerintem akkor nagyobb lenne a bevétel is ,de ez nem az én dolgom. Ki mit szól hozzá?
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Már volt róla topic. Ha jól tudom a szolgáltatók miatt nehéz kivitelezni a dolgot.
     
  3. -Ricsi-hun[WFA-GR]-

    -Ricsi-hun[WFA-GR]- Fórum-zöldfülű

    Igen csak azért nem akarok bank-kártyát csináltatni(kézhez kapom a fizut) , hogy tudjak rendelni.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nem kell kártyát csináltatnod, ahhoz, hogy rendelni tudj. Megoldható más formában is. Ott van pl. az átutalás, a paysafecard, mint lehetőség. ;)
    A rendelési ismertetőt nézd át kérlek:
    ITT:)
     
  5. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Szerintem kéne egy olyan csomagot létrehozni, hogy amennyi forintért SMS-t küldesz, annak a 15-szörösét kapod meg gyöngybe. És ha már itt tartunk akkor az is jó lenne ha eventekkor 2-szer, vagy 3-szor annyit kapunk.
     
  6. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    azt nem kéred hogy Trianont azonnali hatállyal vonják vissza? ez kb ugyanugy hangzott :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Miért? Csak olyan csomagok vannak ami tartalmaz(hat) olyan dolgokat ami az egyik játékos szempontjából fontos a másik szempontjából értelmetlen.
    Pl.: A kalóz csomag, a Fegyvercsomag stb.: --> mert valakinek jól jönnek az elit agYuk valakinek meg mindegy.
    Amúgy a 15- szörőse nem túlzás: 1000 Ft-ért cserébe 15000 gyöngy.
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ami a csomagokat illeti, véleményem szerint elég színes a választék. Minden játékos megtalálhatja a kedvére valót. Olyat meg biztosan nem vásárol senki, ami számára értelmetlen.;)