folyamatos fagyás a játékon

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: -Vezér*HUN*-, témanyitás ideje: 7.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Vezér*HUN*-

    -Vezér*HUN*- Utánpótlás-írogató

    sziasztok szeretném ha a kis hajok nak is lenne élvezhetö játék mivel az enyém is az nincs pénzünk veni dolgokat szeretném ha ezt is mérlegelnék
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    4 éve játszom úgy, hogy még nem költöttem a játékra. Én is voltam kicsi, pontosan tudom milyen érzés megszenvedni dolgokért. Ha játszol és csinálod amit kell, fejlődni fogsz elég sokat. Nekem is rengeteg órám benne van a játékban akár napi szinten is, de lassan kezd beérni a belefektetett munka. Nem sírni, sipákolni kell, hanem tenni érte. Megéri.
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ha jól értesült vagyok azon a szerveren ahol játszol tegnap nem sokkal este 9 után volt egy restart.
    Hibát nem kijavítani nehéz, hanem megtalálni és egy ekkora játékban úgy, hogy konkrétan csak 1 ember "látja át" a kódokat úgy mondjuk kicsit nehézkes. De gondolom dolgoznak a hibán csak ez nem úgy megy hogy ohhh bemegyek a munkahelyre aztán pikk pakk rendbe hozom, sajnos nem így működik. Mellesleg fagyások laggolások mindig is voltak és lesznek is még a Facebook-nál is... :) A világon egyetlen egy olyan szerver sincs ami 100%-os uptime-al rendelkezne. :)
    Szóval ez egy olyan dolog ami ritkán van de akkor sajnos el kell fogadni.
    Mellesleg azt fogjátok fel hogy péntek délután 4 óra után egészen hétfő reggel 10-ig hiába írjátok a CM-oknak hogy jelezzenek bármit is, csak akkor lesz intézkedés hétvégén ha az égetően fontos. :)

    További szép napot!
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  4. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    levi köszi ez korrekt volt!!!
     
  5. tami80

    tami80 Törekvő

    Hello!
    Remélem jó, ha ide írom. Eu4-es szeró laggol kegyetlenül. Cm nincs, kéne restart, de nagyon!
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az egész Seafight rossz, sok szerverrel gond van, türelem. :)
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzésedet, nemrég szóltunk újra az illetékesnek, hogy nézzen rá a probléma okára.
    Addig is kérjük türelmedet.
    Ui.: Attól függetlenül, hogy vannak olyan időszakok, amikor nincs online CM, mi máshonnan is megkapjuk a jelzéseket (más országok). :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  8. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Még most sem valami csodálatos az, ahogy fut a játék, de a csigával már felveheti a versenyt.
     
  9. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Bocs EU-2ről írtam