Fórum hibák, elírások.

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 7.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Fórummal kapcsolatos hibákat, elírásokat, ide várjuk, egy témába, ahogy azt már megszokhattátok a régi fórumon is [​IMG]. (nem beszélgetős téma)
     
    -szittya-72 kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia st.wolf.

    Köszi, javítva.
     
    kecsó kedveli ezt.
  3. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Canada kedveli ezt.
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Nem egészen hiba, de jó helyen van... Alap esetben nem szoktunk mi sem szólni, ha valaki olyan színeket használ ami olvashatatlan, vagy simán csak bántja a szemünket, de lecseréltem, más színre :p
     
    Canada kedveli ezt.
  5. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szia DD :)
    Volt már olyan, amikor ötletet írtam, átjavítottad más színre :D :p
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az sem most volt :p, igen korábban figyeltünk ilyenekre, aztán úgy döntöttünk, hogy nem foglalkozunk vele, mindenkinek a saját érdeke, hogy látható ill olvasható formában írjon. Hiszen gyanítom azért ír valaki a fórumra, hogy azt más is olvassa, de ha nem tudja más elolvasni... vagy csak nehézkesen (lehet nem is foglalkozik vele hogy kibogarássza)
     
    TYUPI™ kedveli ezt.
  7. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Köszönöm szépen Fórum modi :)
     
    Canada kedveli ezt.
  8. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Akkor számold át újra, pont ezért hogy ne legyen félre értés, hogyan jön ki az a szám, még részleteztem is :) Add össze, és meglátod hogy kijön.
     
  10. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Jah,
    Jah...hogy te a hozzáadtál még 30db gerendát... :) Okés :)
     
  11. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Újabb hiba, ami tényleg hiba, és nem számolgatós... Nah, jó, van benne szám, jah és az a legfontosabb a hibába :D :)


    http://hu.board.bigpoint.com/seafight/showthread.php?t=904 ( klánszigetek )

    Itt ez van írva:

    És nem 1-et lehet elfoglalni, hanem 15-öt is :D
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Valóban rosszul van írva, ezt nem tagadom, de ha kérhetem Tényleges hibákat írj legközelebb, gondold át logikusan, a következőt spamnek veszem!
    A konkrét esetben te találtál valamit egy másik fórumon (jó oké az is seafight fórum, de már nem aktuális!) ráadásul annak is csak az archivumában.

    Tehát "fórum hiba vagy elírás" az, amit egy moderátor vagy adminisztrátor írt, és még mai napig is aktuális hír, tehát nem az arhívumban található meg.
     
  13. st.wolf.

    st.wolf. Járnitanuló

    Egyéb designok:

    • Bifröst
      • Csak bizonyos event alatt volt elérhető.
      • Bónusz:
        • 1-22 elitszinten: +65 000 életerő, +12% ágyúsebzés, +42 500 vudupont, +10% szigonysebzés
        • 23-24 elitszinten: +71 000 életerő, +13% ágyúsebzés, +35 000 vudupont, +10% szigonysebzés
        • 25-26 elitszinten: +77 000 életerő, +14% ágyúsebzés, +37 500 vudupont, +10% szigonysebzés
        • 27 elitszinten: +83 000 életerő, +15% ágyúsebzés, +40 000 vudupont, +10% szigonysebzés
    Itt az elején a vudu elvan irva meret csak 32.500 az:)
     
  14. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia DD!

    A tehetségpontok beváltásáról szóló mai információ hibás! A dátumot nézd meg! A vége az eseménynek nem lehet 04.02! , ha 04.25-én kezdődik :)
    "Ahoj kalózok

    2014.04.25 12:00-tól egészen 2014.04.02 12:00-ig 5 pontos program.

    A seafight csapata."
     
    [DD] kedveli ezt.
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia, kösziii :D
     
  16. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Sziasztok!

    Admirális ágyúról hiányzik a pontos ismertető, na nem cinkelésképp, csak egyik nap kérdezte a klántársam, hogy az admirális ágyú üreges és elit lőszerrel is ad-e sebzésbónuszt. Kerestük ezen a fórumon, de sem ő, sem én nem tálaláltam, de végül a régi fórumon megleltük. :)

    http://hu.board.bigpoint.com/seafight/showthread.php?t=45395
     
    Xena[Hun] kedveli ezt.
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Hogy nem találtátok az nem azt jelenti hogy nincs is :p
    Fórumok > Hungarian > Segítség - Minden ami Seafight > Ismertetők - A Seafight Biblia > Játékismertetők > Ismertető: Kereskedő > Fegyverek
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  18. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ez esetben tárgytalan a dolog, köszi. :)
     
  19. levlevliva™

    levlevliva™ Utánpótlás-írogató

  20. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    DD! Ismét dátum elírás :)
    "Az esemény 2014.06.30-án 12:00-kor ér véget. A fekete piac 2014.06.03-ig lesz nyitva."
    A helyes dátum 07.03 szerintem ;)