Fosztás

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ((KOZY)), témanyitás ideje: 19.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Javasolnám fosztás után a várakozási idő csökkentését.
    Fórumon általában a kisebb hajók "segítségére" szoktak érkezni az ötletek, azonban én most a nagyobb hajók szemszögéből nézem a dolgot.
    Példával szeretnék érvelni. Gildblade lövése majd 500ezernél fosztása, Következő hajó lövése és 200ezernél fosztása, majd a harmadik npc-nél már le kell állni az utolsó lövés előtt ha fosztani szeretnénk.
    A sebzések az egekben így szerintem ráférne a fosztásra egy kis változtatás.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  2. Ciklámen

    Ciklámen Fórum-zöldfülű

    Szia

    Szerintem a lövéseket kellene vissza venni, mert sok játékos ( pénzes játékosok ) aránytalanul nagyot lő, ami szerintem rossz irányba vitte el a játékot. Lásd: túl könnyű kilőni az npc-ket, a kisebb játékosokat, várni kell a fosztásra... stb.
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Megkérem a kedves hozzászólókat (akiknek a hozzászólása már nem látszik és akik a jövőben hozzászólnak a témához), hogy személyeskedés helyett inkább a javaslat tárgyához szóljanak hozzá.
     
  4. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Én támogatom az ötletet Apolló.
    Bár a kicsi hajóknál a sebzésen is lehetne változtatni hogy erősebbet vegyenek le...
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A fosztás idejének csökkentésével egyet értek, viszont a sebzés csökkentésben annyira nem. Örülök, hogy végre elfogadható értékűt sebzek, ne legyen már újra visszafogva. Inkább a nagyobbaknál találjanak ki valamit mert a 100-120ezer már tényleg sok. Akkor adjanak rá plusz védelmet 21/ felett vagy valami.
     
  6. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!szerintem lehetne olyan,hogy napi próba.mondjuk 50 trini kilövése 50 csili felszedése,ezért járna 5 krisi,másnap 50 santa kilövése 75 csili felszedése ezért járna 10 krisi,harmadnap 50 esme kilövése 100 csili felszedése 15 krisi a jutalom,és ez így ismédlőne.Természetesen,lenti mappon is,valahogy így megoldani,de csak kicsik tudnák azt meg csinálni,elég nehéz krisihez hozzá jutni ezért gondoltam ezt az ötletet,godolom sokuknak jó lenne ez a lehetőség,kérem véleményeteket köszike
     
    ÁrpyHUN kedveli ezt.
  7. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Ezek a "100 csili" ugye tudod hogy ez mennyi idő? :D
     
  8. drobert

    drobert Járnitanuló

    Míg kilősz 50 esmét és 100 csilit, a 15 kristályért, behén vagy fénymappon összeszeded az árának legalább a dupláját, szóval ezt nem tartom jó ötletnek, ha már valami újat akarnak bevezetni, vagy valamin változtatnának, akkor valami "értelmesebb", hasznosabb dolog legyen.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  9. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    az igaz egyeseknek,be megyek behére 1 perc múlva kilőnek,akkor mit is szedtem össze?
     
  10. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    Hogy tértünk el a fosztástól? :) Nem támogatom ily mód, mert ezek szerint ha én már fosztottam akk lehetetlen lenne a következő admirális fosztása, mivel más már rég foszthat te meg még nem. Vagy mindenki foszthatna akkor de ennek meg nincs értelme. Meg nem gondoljátok még hogy ennyi sok minden után még a fosztásban is "szívatva" lenne az ember mennyien mennének el innen. A fosztási idő gyorsabb legyen azt sem támogatom mert nem véletlen vitték ki ezt is ennyire. szerintem a fosztás így jó ahogy van.
     
    Scorpio.2.Hu és drobert kedveli ezt.
  11. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Nem értem amit az admirálisokról írsz, lehet, hogy így találták ki anno, de akkor nem kriteltek még az npc-re 130-140 ezreket.
    27-28-29es vizsgákhoz a napi próba is szinte mind fosztás alapú, és lelövök 5npc-t mire tudom fosztani a másodikat.
    Nem olyan érvágó várni pár percet, de ha már javaslatról beszélünk miért ne lehetne ésszerű dolgokkal előállni?
     
  12. Dr.Martens

    Dr.Martens Utánpótlás-írogató

    Ha lőszert váltasz vagy távolabb mész akkor azonnal tudod fosztani a következő npct. Mert mikor fosztasz és melletted van egy másik akkor én se tudom fosztani, de ha mondom lőszert váltok vagy gyors távolabb megyek és visszamegyek hozzá akkor tudom fosztani. Vagy egyszerűen nem lősz a közelben csak kicsit távolabb másik npct.
     
  13. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    szia! menj be a klánoddal behére, és akkor nem egyedül leszel majd! és ki se lőnek!
     
    Naksi kedveli ezt.