Füstfelhő

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Spongee™, témanyitás ideje: 10.9.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

?!

  1. Jó ötlet,támogatom.

    1 szavazat
    9.1%
  2. Nem jó ötlet,nem támogatom.

    10 szavazat
    90.9%
  1. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Üdv.
    Az ötletem abból fakad,hogy mint sokan mások én sem az 1v1 híve vagyok,azonban ha sokkal több az ellenséges hajó,akikkel egyedül szállok szembe nehezebb dolgom van,már csak a lőszerek adta extrák miatt is.
    Lásd: Szívtörő,jégtűz,és egyéb dolgok melyek extra funkciókkal rendelkeznek.

    Ezért arra gondoltam,hogy lehetne egy tárgy amit vásárlással,és különböző események alkalmával lehetne szerezni.
    Vásárlás huzamosabb időtartalmat adna.(Amíg a prémium tart.)
    Az események alatt megszerzett tárgy pedig mondjuk 1 hétig.

    Az ötlet egyszerű:
    Füstfelhő amely képes a közeledben lévő összes támadó játékost lefüstölni egyszerre 10 másodpercre.
     
  2. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia! Én a füstbombát sem kedvelem :) Ezt sem szeretném a játékban. :) Amióta nem vesztheted el a fedélzeteket a süllyedések miatt akkor nem mindegy, hogy mennyiszer lőnek ki esetleg? Lásd a videód amit készítettél már vissza sem lőnek egy idő után mert nem pazarolja a lőszerét. Nem érdekli, hogy süllyed vagy sem ;) Ha több játékos ellen játszol akkor meg ha lefüstölsz mindenkit dob egy feltartóztathatatlanságot és megint ugyan ott vagy, nem fogsz tudni elfutni, már ha akarsz :)
     
  3. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Nekem a Füstbomba tetszik, de ennél egyetértek SZITUSsal, hogy egy süllyedés megúszásához nem fog senki vásárolni ilyen eszközt. A sok fős harcokban használnák ezt úgy, hogy egy hajó beszalad az ellenség közé és lefüstöl mindenkit. És ugyanezt csinálná a másik oldal is. Folyamatos füstölések szakítanák meg a harcot és azt senki se élvezné.
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nekem nem jön be az ötlet. Bocsi! A jelenlegi füstbombát is én legszívesebben kicsit átalakítanám, hogy hosszabb várakozási idő legyen két bombesz eldobása között.
     
  5. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Hát ehez annyit fűznék hogy ezt a módszert füstmombával is meg lehet tenni. nem sok dolog kell hozzá 1 csopiszoba nyitva gyorbíllentyűre álított füstbomba (1-0 ig eszköztár) és gyors refleksz görgőzni és nymni a gombot ennyi az egész. ja és sok füst . ha amit terveztél be tennék az e ventek látnák kárukat mint pl ki ugrassz utsóra tortubol rád lőnek és már katt és mind ál amég te el viszed a végét felesleges harcoljon meg érte az ember ennyi ez nem igazán használható ötlet de azért köszönjük.