GreatG után....

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Spongee™, témanyitás ideje: 12.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    GG távozásával itt nagyon nagyon komolyan problémák lesznek! Én a mai naptól kezdve a magyar CM,FM,Support részt hanyagolom..ha problémám lesz angolokhoz fogok fordulni..A banoltak meg maradjanak csak banolva...megérdemlik.
     
  2. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Én kb másfél éve nem írok a magyar supportra mivel tapasztalataim azt diktálják, angol supportal folyamatos kapcsolat megvan szinte 2-12 órán belül reagálnak is általában, én teljesen meg vagyok velük elégedve.

    További szép estét!
     
  3. tavol_lájpozs

    tavol_lájpozs Fórum-zöldfülű

    Hogy GreatG elmegy nem lesz változás. Rosszabb már nem lehet:cool:
    És most nem GG-t szolom le mert neki a többi játékért is felelnie kellett és még így is többet tett mint az egész Magyar Support együttvéve.
     
  4. UHU

    UHU Utánpótlás-írogató

    Én csak szeretném megköszönni GG-nek az eddigi munkáját. Bár nem sokszor kerültem kapcsolatba a supporttal, de azon egy-két alkalommal mindig rövid időn belül ha számomra nem is mindig pozitiv, de mindig kielégitő választ kaptam és ez Neki is köszönhető, mivel mint vezető jól irányitotta a beosztottjait. Csak remélni tudom, hogy hasonlóan pozitiv gondolkodású és segitőkész személy kerül a helyére.
    Sok sikert kivánok az új munkádhoz GG!