gyöngyből

Kategória: 'Kezdő kalózoknak', témanyitó: juszku, témanyitás ideje: 7.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. juszku

    juszku Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, mit érdemes venni 19000 gyöngyből? 5-9s szintű vagyok 93400 élettel és 155000 vp-vel 155 fegyver helyem van és nincs elit golyóm.
    3 éve játszottam utóljára és azóta teljesen meg változott az egész.:s
     
    BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ez elég nehéz kérdés, hiszen 19.000 gyöngy semmiség, túl sok minden szóba sem jöhet, de a hajód egyéb paramétereit sem ismerem.

    Én a helyedben eldönteném, hogy hogyan akarok fejlődni, miből szeretném gyűjteni a gyöngyöt. Csilizésből, vagy NPC-kből, eventekből. Előbbi esetében inkább sebességemet fejleszteném, utóbbi esetében a sebzésemet ;). De ezekre 19.000 gyöngy nem elég.
     
  3. juszku

    juszku Fórum-zöldfülű

    Köszönöm.:)
     
  4. Sanzo

    Sanzo Utánpótlás-írogató

    Mindenkepp erdemes a agyuhelyeket eloszor fejleszteni, es a lovesi gyorsasagot.
    Erre a gorgos rampa tokeletes a bastyaknal. Az agyukat illetoen, nagyon sok lehetoseged van helyek beszerzesere, es tobbnyire ezeket gyongybol tudod megvasarolni, es ami megjobb hogy viszonylag kisebb teteleket is vasarolhatsz ami gyorsan segit a hajod sebzesenek noveleseben, ezzel pedig gyorsabban gyujtheted a kovetkezo adagot hogy fejlebb lephess. :)