Gyorsitásók !

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: WĄЯŁ0ЯD™, témanyitás ideje: 7.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    Helló !

    Valószínü rossz helyre nyitóm a Topicot !


    Az ötletem és jó lenne ha jó lenne !! de a gyorsitások . fényesitett ágyúcső

    elsáncolt fedélzet- kődfal . lehetne folyamatos játék elem gyömgyér .

    Hiszen minden HP/élet növekszik a sebzésünk viszont nem :(

    fényesitett is kevés de a szemnek jóbb mind az alap sebzés

    Enyi lenne a nagy ötletelés :)
     
    ¤Gyuszika¤ és ☠☠Tréfi☠☠ kedveli ezt.
  2. ☠☠Tréfi☠☠

    ☠☠Tréfi☠☠ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Szerintem nagyon jó ötlet amit Warlord leírt gyöngyért szivesen megvenném hisz a sebzés is nagyon fontos ami valóban kisebb arányban emelkedik mint az élet.Akér még 1 szavazást is megérne .
     
  3. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szerintem is jó ötlet :)
    De az az
    szó, nem tetszik :)
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát nekem se nagyon tetszik az ötlet. Sok kis hajónak jó lenne, de nekik tuti drága lenne az ára, viszont a nagyoknak simán összejön és a rakat plusz mellé még jönne ez is... Sokak már így is 700k fölött vannak (Élet és vudu). Nem támogatom!!!
     
  5. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    valamien szinten tamogatom de ne gyongyert hanem fizetos bm ert lehetne az egyik jutalom 2. enmeg aztis tamogatnám ha kulonleges akciokor lehetne venni gyongyel egyudt mint pl behe varazsjavitas
    tovabbi szep napot :)
     
    Kenpachi kedveli ezt.
  6. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Szia, ez jó ötlet, de lehessen valamilyen úton módon ingyen is megszerezzni, pl saggi végjutalomba berakhatnák :D
     
  7. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Persze ingyen... A Gyöngy ötlet jó.. Warlord ötlete jó.. Fizetős bm. Persze a gyorsításért fizessünk ami 14 napig tart.
    A Gyöngyös megoldás a legjobb.


    Amúgy meg. Már meg ne haragudj GYENI, de a játék fejlődik ezáltal mindenkinek fejlődnie kell.
    Hogy milyen tempóban az mind egy. Én is kicsi voltam lassabban ment. Szerintem nem fog belehalni senki ha 10%-al többet lő. Hát ez baj szerintem rakjuk be 20000 Forintért, vagy a kicsiknek 150 a nagyoknak 25.000.000 gyöngyért. :D
     
  8. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Jó ötlet ! :D ;) :D Támogatom :) :p
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Itt látszik, hogy a kicsikkel nem foglalkozik senki és a nekik szánt ötletek azok rosszak, de az olyanok ami a nagyokat nyomatja fel, az már jó... Szomorú!
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  10. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    nemtudum miert hiszed azt hogy pl a gyongyos otletem nemgondol a kicsikre nekik is ugyanannyiba kerul a 750 ezres gyongycsomag mint a nagyobbaknak
     
  11. I_Shoot_my_enemy*HU

    I_Shoot_my_enemy*HU Utánpótlás-írogató

    joker ha veszel mondjuk taurust megcsinalod kapsz mondjuk kristalyesot vagy valamit az nemugyanolyan gyorsitas mint a kifenyesitett agyucso?? csak gondolj bele tovabbi jo jatekot
     
  12. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Viszont az alapból benne van 1 BM-be és ezért van a fizetősökbe is. A kifényesített pedig még "újdonságnak" számít. Plusz ezzel csak rontja a fizetős BM % arányát.
    Mert valakinek jobban kell egy krisieső, 75k ép vagy bármi már.

    Bár nem rossz elgondolás, de nem értem miért baj ha gyöngyöt költünk egy 14 Napos gyorsítóra ?
     
  13. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író




    Szia támogatom :) nagyon jó lenne folyamatosan :)
     
  14. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    750 ezer gyöngybe kerülne ? :D :)

    Persze, jó a gyöngyös is, én csak adtam egy tippet. :)
     
  15. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem tudom miért hiszed, hogy mindenkinek van annyi pénze amiből minden pluszt mindig meg tud venni. Ennyi erővel a fizetős játékosoknak legyen egy saját szerverük és ott egyenlő esélyekkel tudnak játszani.
     
  16. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    A mai eventekbe az a jó, hogy ha nem is találsz neked megfelelő cuccot (designt, kedvencet, akármi mást) ezeket tuti megveszed, és ha másért nem ezért eventezel, hogy megvehesd.
    Gyöngyért tehát nem tenném be, persze jó volna ha tovább lenne, ezért inkább lehessen az eventek alatt többször is megvenni. Vagy az idejét korlátozzák mint a kristályesőnél max 54nap, vagy simán csak legyen egyre drágább :)
     
    ¤Gyuszika¤ kedveli ezt.
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Továbbítva. Témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.