Harc

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Idegbeteg-V-, témanyitás ideje: 11.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    Tisztelt BigPoint.Javaslatom lenne ha nem gond.Az utóbbi időkbe megnövekedett életnek köszönhetöleg nem igazán élvezhető a játék,kivéve ha nem rendelkezel a megfelelő lőszerrel(Jégtűzlőszer,vuducsapás).A piacon kapható szimpla löszerek(robbanó,világító)már szinte semmit nem érnek 550ezer élet 280ezer vuduélet,páncél,13%sebzéselkerülés,tehetség,bástya,lövök rá 22 ezret igaz ö se lő rám többet:)Mire lelövöm,vagy elér a szigethez és békén hagyjuk egymást vagy a világ végéről is odaér a segítség és vége a harcnak.Így teljesen meghalt az 1vs1 játék.Pedig az a játék igazán szépsége.A kérésem az lenne hogy az igazán harcolós löszereket betehetnék legalább havonta 1x(vuducsapá,jégtűzlőszer)gyöngyért.Ha ez megtörténne szerintem legalább annyival növelné a játék élveszhetőséget mint 1 jó fejlesztés és ez biztos nem kerül annyi munkába se:)Tisztelettel Idegbeteg-V- EU2
     
  2. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én sokkal jobban örülnék neki ha végre visszatennék a távlövőt, és kijavítanák a hibát hogy mikor mappot ugrok ne fagyjunk meg 4-5 másodpercekre..(Ami egyébként tegnap óta van, tehát a frissitésnek köszönhetjük...)

    Lőszereket meg hagyják békén, tegyék be 1-1 event során event ládákba, roncsokba.
     
  3. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    jó ötletnek tartom havonta 1-szer mint az admirális ágyúkkal tették , csak minden hónap első MHH-ra rakják be , ezt ezekkel is meglehetne csinálni persze az ilyen lőszereknek magasabb ára is legyen ... de persze nem fogják berakni gyöngyért , mert jó bevétele van ebböl
     
  4. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    eventládábol max 500-600 ezer löszert lehet összeszedni.Ha harcolgatnál néha akkor tudnád hogy az 1 nap alatt elfogy.
     
  5. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Én is támogatom az ötletet!
     
  6. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Nekem jobban tetszett, mikor a fekete piacon volt elérhető lelkekért + gyöngyért... Mostanában ezt a verziót is hanyagolják, szval mind1 h de jó volna ha betennék :p
    Ideg, volt ám ott más ötleted is, azt is írd le :D
     
  7. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    Dongi nekem annyi ötletem van.Mire gondolsz?:)
     
  8. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Sorba mind :D