Visszajelzés Hiba jelentések: Open-Beta

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg az Open-Beta szerveren tapasztalt hibákat, észrevételeket és véleményeket.

    Egy hiba jelentése a következő pontokból álljon:

    • Összegzés
    • Leírás
    • A hiba reprodukálásának lépései
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.7.17
  2. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Szia DD. Meg lehet kérdezni, hogy mi került be az újítással ?
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Jelen vannak az alábbi hibák:
    • Nagy behemót csobban nem 200 hanem csak 4 leviathant kell süllyeszteni a következőhöz - Javítás: egyszerűen visszaírni a helyes countNPC-t.
    • Némi grafikai hiba: ismét visszakerült a szellemkinézet a Nimbuson - Javítás: mentésből visszaírni a helyes dolgokat.
    • Még mindíg grafika: az ágyúgolyók eddig mindíg az NPC be találtak, most viszont van olyan kőrszórása, hogy van mikor konkrétan a vízbe lövök ( természetesen nincs kihatással a sebzésre, ezért csak grafikai hiba), nem tudom hogy ez hiba vagy fejlesztés.
    • Hajó lassulás: Észrevehetően lassabb a hajó, ámbár nem számottevő (kb. 4-5 sebességpont) -Javítás: korrigálni a hibát visszaállítani az AMS I. Szakaszában történt frissítést.

    Egyenlőre ennyi :)

    További szép napot!
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Természetesen megkérdezheted, és itt megtalálod a választ:
    Fórumok>Hungarian>Főhadiszállás>Technikai közlemények>
    Műszaki frissítés – AMS PHP rész

    Köszi hogy vetted a fáradtságot ezen "hibák" leírásához, sőt még egy-egy megoldást is írtál, de nem ez volt a kérésünk.

    Kérésünk csupán annyi volt, hogy az új frissítésben találnátok hibát, pl a fedélzetek vásárlása vagy fejlesztése közben azt írjátok meg. Nem pedig olyan dolgokat, amiről azt se tudod tényleg hiba-e vagy sem. Ezen témához adtunk egy részletesebb leírást, hogy is kéne működnie, ha bármi ennek ellenkezőt tapasztalnál azt szívesen látjuk :).

    Tovább a megfelelő formátum is fontos volna... Hiba megnevezése, részletezése, és annak reprodukálásának lépései, de talán a leglényegesebb, kioktatásra továbbra sincs szükségünk. Amennyiben úgy érzed segítségére lennél pl a programozó csapatnak, küld el az önéletrajzod a BigPointnak hátha alkalmaznak.
     
  5. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    • Spam - Nem tartozik a témához.
    Na DD :D Ez vicces volt :D önéletrajz :D
     
    levlevliva kedveli ezt.
  6. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!

    2014-04-12 11:33:13Fedélzet vásárlása: Fejlesztett fedélzet, 2. szint -22'000 gyöngy
    2014-04-12 11:32:52Fedélzet vásárlása: Fejlesztett fedélzet, 1. szint -15'000 gyöngy
    Látszólag semmi nem történt, tengeren maradt annyi elit fedem, mint előtte.
    Elég késő van már, átfutottam Fórumon a leírást, egyenlőre még számomra nem világos, mi ez az 1. szint és 2. szint.
    Elméletileg 5 elit fednek kéne lenni már.
    Rápillantottam még 1* a fedélzetek vásárlására, már világos mit takarnak a szintek. Első fedélzet, második... Volt 10 fedélzetem, vegyesen, mégis mutatja a sima fedélzet(eke)t is, annyiszor veszem meg, amennyiszer akarom, fölöslegesen, mivel csak 10 fedélzet lehet,
    2014-04-14 16:49:55Fedélzet vásárlása: Egyszerű fedélzet, 10. szint -8'000'000 arany
    2014-04-14 16:49:47Fedélzet vásárlása: Egyszerű fedélzet, 10. szint -8'000'000 arany
    2014-04-14 16:49:41Fedélzet vásárlása: Egyszerű fedélzet, 10. szint -8'000'000 arany
    2014-04-14 16:49:35Fedélzet vásárlása: Egyszerű fedélzet, 10. szint -8'000'000 arany
    Úgy tűnik, a sima fedélzetek azért nem változtak elitre, mivel úgy érzékelte, hogy az elsőt, másodikat veszi meg, holott azok már nekem elitek voltak, gyöngy ugrik, nem változik semmi. Még a 3.-at is meg kell vennem, pedig az is elit már. Sajna ennyire futotta gyöngyből, így a többi változást nem tudom megnézni.


     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.14
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg az Open-Beta szerveren tapasztalt fedélzet fejlesztés ill Vitorla készítővel kapcsolatos hibákat, észrevételeket és véleményeket.

    Egy hiba jelentése a következő pontokból álljon:

    • Összegzés
    • Leírás
    • A hiba reprodukálásának lépései
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  8. levlevliva™

    levlevliva™ Utánpótlás-írogató

    Üdv,

    A kristályfedélzet jól működik, ámbár eddig 100+ láda de még nem kaptam vitorlakészítőt.

    További szép napot!
     
  9. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    A béta szerveren hogy lehet fejlődni amúgy? Azt hittem percenkét 100k gyöngy vagy valami, de csak azt látom úgy kell szenvedni mint a normál szerveren. vagy tévedek?
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    A béta szerver nem azért béta hogy egyszerű fejlődni :), egyébként bizonyos dolgok bizonyos időpontokban olcsóbb, figyelni kell...
     
  11. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!

    Nyitottam két olyan ládát, amiben Vitorla készítő van:


    2014-05-09 23:32:07

    Kinyitottál egy lezárt ládát.

    2014-05-09 23:32:07

    Megszerezve: 1 x Segelmacher.

    2014-05-09 23:32:07

    Megszerezve: 5000 x Vudu ágyúgolyók.

    2014-05-09 23:32:07

    Megszerezve: 3 x Elitpontgyorsító.



    2014-05-10 09:29:53

    Megszerezve: 1 x Segelmacher.

    2014-05-10 09:29:53

    Megszerezve: 1 x Aranytáp támadási csomag.

    2014-05-10 09:29:53

    Megszerezve: 2 x 55 fontos.

    Legénységnél viszont csak egy

    szerepel:

    Segelmacher

    Készlet:

    1

    Időtartam:

    2014-05-11 09:29:53

    Vitorlát javítja, aranyosat 3 db.-ot a 4-es szintűből 1699 aranyért, 699 helyett, a gyöngyöset nem tudom.
    Másik hajón is néztem, ott rendesen írja db.-ra mennyi Vitorla készítős ládát nyitottam, de ott is ezen az áron javít.



     
  12. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    nem jelenek meg a gyöngy fedek béta szerveren saját hajo kiegészitök irja hogy 5gyöngy fedem de belépek játszani hajonál 5sima és 1 elit fed jelenik meg ez mitöl lehet? vipera02
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Hogy más hogy s mint működik azt nem tudhatjuk, lehet hibás, lehet direkt olyat, pont ezért maradjunk csak a 2 újításnál. Béta szerverről beszélgetünk, tehát ha valami nem úgy működik ahogy kéne, ahogy az élő szervereken az teljesen mind1.
     
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    1. Hiba - Belépéskor semmilyen csomagot nem kaptunk gyönggyel kristállyal stb..
    2. Hiba - Nem lehet belépni a tenger térképre

    Asszem így eddig nyekk az open bétának.
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Kicsit túlterhelt a dolog, a csomagot pedig tengerre lépéskor kapod. Viszont csak az átformálással kapcsolatos hibákat várjuk ide, egyéb hibákkal a bétán nem foglalkozunk.
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A szerver hol elérhető hol nem, de inkább nem. De ez a téma továbbra is az esetleges hibák jelentésére van, és nem a miért nem tudok belépni a bétára kérdésekre...
     
  17. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Ha nem tudnak belépni hogyan várod el,hogy az esetleges fejlesztésekről jelentsenek hibát?:D
     
    Fobia kedveli ezt.
  18. TђΘГ

    TђΘГ Fórum-zöldfülű

    Spongee na ez az :D Kérdeztem a supportot is ezt írták : " Sajnálom a béta szervert nem supportáljuk. Tesztre van, nem játékra. " Egy játék teszteléséhez játszani kell :D
     
    levlevliva kedveli ezt.
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem várja el senki, ha betudsz lépni, és találsz valamit azt megírhatod... de nem kötelező, nem is várja el tőled senki!

    Nem supportáljuk, és más sem. A béta szervernek nincs supportja. Hiába is írnál, nem fognak foglalkozni vele.
     
  20. TђΘГ

    TђΘГ Fórum-zöldfülű

    Hali.


    Sikerült játszani:) Az ékkövek jól működnek kivéve a sebesség követ, ami elvileg 50% hp alatt + 80% sebességet ad, de nem adja meg, sőt inkább csökkenti. Még egy megjegyzés szerintem a biztonságos kikötő térképek kicsik, úgy értem, ha ott van 15-20 játékos már egész tömegnek látszik. :D