Visszajelzés Hiba jelentések: Open-Beta

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 12.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    50% alatt semmi nem ad +80% sebességet, max +80 sebességet! Nagyon nem ugyanaz...
     
  2. TђΘГ

    TђΘГ Fórum-zöldfülű



    DD

    Igazad lehet sőt biztos igazad van de a Citrin kő akkor is ezt írja lehet h csak tévedésből :D +80% sebesség 50% Ép alatt. Most léptem be bétá-ra hátha én olvastam rosszul de nem. Viszont akkor sorry a nem hiba jelentésért :)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát ha azt írja hogy +80% sebesség akkor az a hiba :D jobb esetben csak elírás... ;)
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem kéne a Beta szerverre valami korlátozás, mert valaki csak azért megy fel, hogy ott jampizzon. Egy regisztráció a Beta szerver nyitásától a zárásáig fél órát lehessen fent vagy valami ilyesmi. Nem tudom tesztelni a csiszolást, mivel mindig fullon van a szerver.
     
    alien39 kedveli ezt.
  5. ★долго★[HųN™]

    ★долго★[HųN™] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nekem nagyon tetszik az újítás én most a fejlécre szeretnék kitérni, szerintem nagyon jó ötlet az, hogy látjuk a tengerről mennyi arany, ill. gyöngyünk van! Annyi a baj vele (saját vélemény szerint) hogy nagyon eltér a hagyományos seafight stílusától! Mintha nem is ehhez a játékhoz tartozna! Ezért szerintem valahogy meg kéne oldani hogy a régi fejlécet icipicit megnagyobbítsák vagy ezt tervezzék át kicsit hagyományosabbra, régiebbre!
     
  6. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    Mi is ez a PHP ami tesztelendő?
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    PHP - Hypertext Preprocessor

    Szóval átírták a szerver oldali kódokat, amit kívülről eddig sem láttunk, ezek után sem fogunk. A kérdés az, hogy jól írták-e át. Ami eddig működött bármi funkció az most is működik-e.
     
  8. mateka1990

    mateka1990 Járnitanuló

    MIt jelent pontosan hogy a felhasználói fiókokat nullázzuk ??:eek:
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A Béta szerveren eddig elért eredményeket törlik és visszaállítanak minden fiókot eredeti állapotában, tehát 0 tehetség, 0 bástya, 0 ágyú, 0 lőszer, 3000 gyöngy, stb..
     
  10. mateka1990

    mateka1990 Járnitanuló

    és ha tesztszerver ez miért szükséges ?
     
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Mert tesztszerver?! o_O
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak azért mert teszt szerver még nem indokolja a visszaállítást, de pont azért mert teszt szerver, ezt akár hetente is megtehetnék. Pontos választ nem tudok, hogy miért csinálják, de az tuti, hogy sokan csak azért járnak Bétára, hogy szórakozzanak, kiéljék magukat, mivel saját szerveren nem tudják. Ezzel terhelve a szervert és hátráltatva a teszteket, hiszen hibákat eszük ágába sincs jelenteni. Szóval azzal, hogy időnként újra kell kezdeni, kicsit elveszik a kedvüket a puszta "szórakozástól", szerintem.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  13. Daniel_FMF

    Daniel_FMF Fórum-zöldfülű

    Csak engem nem enged be a játékba,vagy másnál is ez van?
    A másik dolog,hogy a fekete piac sem működik
     
  14. dani565

    dani565 Fórum-zöldfülű

    engem se enged be és a feketepiac az 1 óra amég betölt
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem beszélgetős topic, tehát csak hibajelentéseket. A "nem működik" viszont nem hiba jelentés. Ennél részletesebben kell kifejteni. Egyébként is nagy különbség a nem működik és a lassan tölt be között ;)
     
  16. Daniel_FMF

    Daniel_FMF Fórum-zöldfülű

    Nekem egyáltalán nem tölt be a fekete piac ;) szóval HIBA :) Ahogy a tengerre sem enged belépni,ami szintén HIBA!! :) Hiába is várok órákat,semmi :)
     
  17. Hiei

    Hiei Utánpótlás-írogató

    Fekete Piacot meg nyitni nem lehet 45 perce tölt de semmi :D Be lépni órák óta nem lehet, szóval a tesztelésről ennyit. Majd teszteljük élesbe :D ahogy mindig :D
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Na hellóóó! :)

    Nagy nehezen bejutottam a biztonságosba és megkezdtem a tesztelést. Nekem nagyon tetszett a kivitelezés, igaz kicsit érdekes lesz a biztonságosból intézni mindent. Két problémát találtam. Az egyik, amikor a klán adatait akarom módosítani akkor csak egy "Hiba" üzenetet ír ki és nem változik semmi. A másik a klánok keresésénél van. Csak pörög-pörög, de nem talál semmit. A többi az mind jól működött nálam.
     
  19. $Dreher$

    $Dreher$ Fórum-zöldfülű

    Üdv. a Béta szerveren egy hibát találtam.
    Egy elírásról lesz itt szó szerintem, mert ahogy olvasom nem valami logikus.
    Tessék a kép magáért beszél. Köszöntem BB.
    [​IMG]
     
    *ZSOLTI* és *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ez minden más szerveren így jelent meg, viszont koncentrálj a lényegre, ha már bétán vagy és azt teszteld és az azzal kapcsolatos hibákat keresd és jelezd, amit éppen tesztelhettek, amit kérünk, hogy teszteljetek. Jelenleg nincs semmi ilyen.