Hiba !!!

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: .-Bibiána-., témanyitás ideje: 19.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .-Bibiána-.

    .-Bibiána-. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,tudja vki miért nem tölt be a játékoldal? kiírja h gyorsítótár stb....mindent követtem de semmi eredmény :( (Google Chrome egyébként) köszönöm a válaszokat ! ;)
     
  2. Stonehead|Mongore|

    Stonehead|Mongore| Fórum-zöldfülű

    Ezt én is szeretném tudni, nekem a betölt 61%-ig aztán lefagy és utána össze omlik a flashem..:(:(:(:(:( :(
     
  3. .-Bibiána-.

    .-Bibiána-. Fórum-zöldfülű

    Nekem be sem tölt :(
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Azzal igazából nem tudok mit kezdeni hogy "nem tölt be", kicsit részletezni kéne.. Egyébként a gyorsítótár törlése segíteni szokott.

    Az hogy csak X % ig tölt már egyszerűbb, nem bírja a géped. Egyszerűbb megoldás ha keresel valami jobb gépet ahol 30%ra állítod a zoom-t, így már jobb eséllyel betölt gyengébb gépen is, de nem feltétlen minden gépen.
     
  5. .-Bibiána-.

    .-Bibiána-. Fórum-zöldfülű

    Szia DD nekem egyáltalán nem tölt be,kiírja kliensem verziója elavult! kitöröltem a gyorsítótárat de sajnos semmi,újra telepítettem a böngészőt-akkor sem :(
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Gyorsító mellett törölj előzményeket, meg mindent, vagy más böngészőt..

    Esetleg a flash adatokat is töröld.
     
  7. .-Bibiána-.

    .-Bibiána-. Fórum-zöldfülű

    Probáltam Operát is már,de semmi,és igen mintdent egyben töröltem...
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Flash adatokat nem böngészőn belül kell... Max annyit tudnék tanácsolni próbálj más (jobb) számítógépen belépni, ha ott megy tuti nálad a hiba, bár ez már most is elég egyértelmű, hisz más betud lépni.
     
  9. .-Bibiána-.

    .-Bibiána-. Fórum-zöldfülű

    ok köszi,megprobálom
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.