Hibajelzések - 2019

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tami80

    tami80 Törekvő

    ez resi után is ilyen sajna :( EU4
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük, jeleztük a problémát.
     
  3. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló


    sajnos már 1 órája nem enged be szóval ez már valami más hiba lesz.
     
  4. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Nekem máig nem volt semmi probléma a játékkal. Szó szerint semmi.
     
  5. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Ok, Köszi beengedett.lehet hogy resi volt nálunk ? . na mindegy működik
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Fórum-zöldfülű

    A jó hír, hogy a legtöbb szerverre be lehet lépni...a rossz, hogy EU4-re még mindig nem!
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tudunk a problémáról, hogy több szerverre nem lehet belépni, már dolgoznak a megoldásán.
    Azonban kérjük, ne itt beszélgessetek a témáról, mert ez a topic csak a hibajelzésekre van. Továbbá, elegendő egy hibát egyszer jelezni.
    Köszönjük a megértést!
     
  8. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Hali!! Nem működik a piac az az licit Azsia1-en !!
     
  9. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.:)
    2 probémát szeretnék jelezni..

    1. Az éteri mérleg 5% sebesség bónusz nem látszik a hajó sebességén, ugyanis nekem a hajóm sebessége (kristályeső, bástya, tehetség + kővel) 1155, és hiába váltok desingot, hiába lépek ki - be, vagy hiába törlöm a sütiket előzményeket stb, nem változik, és sajnos ez így van 2 napja, és már mindent megpróbáltam, hogy hátha változik de nem sikerült, ha ez hiba kérem a jelzését!:rolleyes:

    2.A főoldalon a dicsőségfal nem jelenik meg normálisan http://prntscr.com/pvweed ennek a hibáját is lehetne javítani, illetve láttam, hogy beta szerveren már a tengeren van, akkor jó lenne oda átteni, hogy lássuk, hogyan is állunk az eggyes rangsorokban!:(

    További szép napot.:):);)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. |Tony¤Jaa|

    |Tony¤Jaa| Utánpótlás-írogató

    Nalam is igy volt de bastya tokesuly levetele es felrakasa megoldotta a problemat !
     
  11. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Nekem sem adja meg az 5% sebesség bónuszt, vagyis nem írja.
    Aruba üstje nem mutatja mit kaptál belőle de már jó pár napja.
     
  12. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!! Napok óta nem mutatja az arubaüstje mit nyertünk a mojó bedobásával,légyszi nézzetek utána ,egész Ázsia1 előre is köszi!!!
     
  13. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Köszönjük, jeleztük a hibát.
     
  14. sLaca

    sLaca Aktív író

    Nem működik a black friday hiába kattintok rá nem adja be a csomagokat.
     
  15. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Tengeren a boltban éred el őket
     
    Apolló kedveli ezt.
  16. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, miért van az, hogy eltűnnek a dizik a hajóról egy idő után? Például pár éve nekem már megvolt a Dalendris design a téli eventből, most nincs a dizijeim között. Cserébe ott virít az event design piacon 500 kalácsért. Most vegyem meg újra azt, ami egyszer már megvolt?
     
  17. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia, nem tünnek el a hajók, viszont a Dalendris változatból 2 van, Dalendris és Dalendros, nagyon kis eltérés van a kettő között, mindkettő elérhető volt régebben. Nézd át újra lehet a másik változat van meg neked régebbről.

    Dalendros:
    [​IMG]
    Dalendris:
    [​IMG]
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, köszi a választ. Ismerem mindkét dizit, de egyik sincs most meg. Viszont 100%, hogy korábban már használtam. Próbálok keresgélni a képeim között, hátha találok egyet ami bizonyítja...
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.19
  19. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Ez igaz. Nálam is igy volt. A Dalendris megmaradt és a Dalendros meg eltűnt.
     
  20. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    szia!!a problémám az lenne vettem a piacon 300 szigót és nem írta jóvá,a másik még mindig nem működik az aruba,légyszi nézzetek utána köszike!!!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.