Hibajelzések - 2019

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 9.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Csak akkor tudjuk megnézni, mi okozza, ha írsz a supportra. Anélkül nem fogunk tudni segíteni, hiába a fórumos jelzés.
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a sebzés tehetségnél a Kritikus kapitány tehetségre ha teszek, azt miért nem jelzi a hajó áttekintésnél a Kritikus találati esély % pont? Csak az ágyúkat mutatja, mást nem. Hiába pakolok a tehetségen, marad 20% a szám.
     
  3. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Szia! Ha elolvasod a tehetség leírását benne van, hogy csak akkor aktiválódik ha megölsz egy szörnyet és akkor is csak 120 másodpercre
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Valóban, köszönöm! Micsoda értelmes tehetség :)
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy a Krampusz térkép után nem lehet ágyúkat és bővítményeket cserélni. Mindig visszaugrálnak a hajóra. Kérlek jelezzétek! Köszönöm! :)
     
  6. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Köszönjük a jelzésed! Jelentettük már ezt a hibát, bízunk a mielőbbi javításában.
    A beállítások váltását egy javítás meg szokta oldani.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem figyeltem, hogy írták-e már. Elnézést. Köszönöm a tanácsot!
     
  8. 2019-12-31 12:00:10
    Megszerezve: 1 x Hóember kirakódarab.
    Mai napon megkaptam a 6. részletet is, de nem tudom Isteni hirnök event kirakós dizájnt aktiválni, a ranglisták jelennek meg, mint ha már megtettem volna.
    Mia teendő?
     
    °°Máté°° kedveli ezt.
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Írj nekünk egy levelet a supportra, és ha megvan minden részlet (mi látni fogjuk), akkor minden további nélkül jóváírjuk neked a designt.
     
  10. Maszkalozokni™

    Maszkalozokni™ Járnitanuló

    nem jeleníthető meg a főoldalon az akció sorban a "Téli lakoma izgalmakkal fűszerezve!" az akció mutatása és az Új szezonrendszer-nél az akció mutatása - a Szezon pedig angol nyelven - fordítás nélkül - olvasható
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A téli lakoma izgalmakkal fűszerezve akció már véget ért, ezért nem érhető el.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A szezonnal kapcsolatos hibákat (remélhetően az összeset) pedig jelentettük a mai napon a fejlesztők felé.
     
  13. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Szezonrendszerrel kapcsolatban szeretnék szólni hogy a feladatnak a leirása angolul van nem magyarul!
    Másadszor pedig a Törekvés érvével kapcsolatban azt mondták megmaradnak! Direkt meghagytam vagy 300-at.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  14. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    A fel nem használt törekvés érmék a szezon végeztével elvesznek, kivéve a negatív érmék, azok megmaradnak negatívnak a következő szezonban is.
    Le volt irva hogy elvesznek !
     
    Apolló és Mary kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.