Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Pár hete tapasztalom, hogy az esetek kb 40%-ában a térképváltás csak többszöri -esetenként 6, 8- próbálkozás után valósul meg. Nem hinném, hogy egyedi probléma lenne, mert más játékos is panaszkodott erre.( Vagy csak szerencsés vagyok, hogy csak pár hete tapasztalom?:D)
     
    demonledi kedveli ezt.
  2. demonledi

    demonledi Aktív író

    eu1 ha megpróbálom megnyitni a boltot a tengeren akkor megszakad a kapcsolat a játékkal..
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Valóban. Jelentettem. Megpróbálom minél előbb intézni a javítását.
     
  4. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Próbálom megnyitni a boltot, de sajnos nem tudom mert kidob a játék..http://prntscr.com/tvyryv
    Hiába töröltem a sütiket gyorsítótárat stb, nem jó. :/
    Ennek a javítását remélem minnnél hamarabb megoldják..:oops:

    Továbbá, ez is bosszantó, hogy már 3. napja próbálok a böngésző(k)ből belépni de sajnos mindig ezt írja ki >> http://prntscr.com/tvyt4c
    Ideje lenne javítani ezeket a gondokat problémákat, mert eléggé elveszi az ember kedvét a játéktól..:cool::cool:
     
  5. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Egész amerika 1-en is ez van, így játszani sem lehet hiszen ami kellene a játékhoz az a piacon van
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kollégám hamarosan újraindítja az amerikai szervereket is, és az megoldja majd a bolt problémáját.
    Mint kiderült, a HH-val volt gond.
     
  7. sLaca

    sLaca Aktív író

    Sziasztok
    Megnézné valaki esetleg hogy nála is fennáll-e az a probléma hogy a szigonyos trófeánál nem számolja a kilőt hajóroncsokat. Hiába nyomom ilyenkor mindig ugyanannyi kell még hogy meg legyen a trófea.
    köszi a visszajelzést
     
  8. demonledi

    demonledi Aktív író

    Ha a hírnév menünél az ember a ,,támogatott" alapján szűrne, akkor a játék "kiveszi" a becsillagozott Frakciókat.
     
  9. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Hali, remélem az eu7-et klán problémát ma megcsinálják és visszateszik a vasárnap reggeli resi elötti szigetek állapotát, Nem volt fer hogy megvédeni se tudtad a saját szigeteidet.
     
  10. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Resi után mutatja eu7-en a játékosok klán jelzését.... de az összes szigetet lehet újbol foglalni , mert most meg az tünt el :)
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem az igényt, de ígéretekbe nem szeretnék bocsátkozni.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem kell semmit sem újból foglalni (nem is lehet, mert torony sincs a szigeteken). :)
    Egy mezei restart megoldja a gondot, és újból a megfelelő klánokhoz kerülnek a szigetek.

    Más szervereken több napja előforduló hiba ez, úgy tűnik, most ért el EU7-re is.
     
  13. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Bocsi Apolló az elöbb véletlen rossz helyre irtam
     
  14. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Hali!
    Tengertérképen ha F5 öt nyomok kilép a játékból...! nagyon idegesítő:(
     
  15. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    szeretném ha kicsit fel tuningolnátok a szervert mert többször fordul elő a "szerver nem elérhető " mókás anomália mint amennyi időt játékban lennék... (és nem, nem a netem tré ) kicsit zavaró, hogy a kliens félig agyhalott, hol a főoldalról dobál ki ami kihatással van a tengerre is, hol csak simán kidob a játék... ha meg tudjátok ezt oldani akkor megígérem, hogy soha többet nem írok se ide sem a csetre :D
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A probléma a szerverek felhőbe költöztetése után jelent meg, nemcsak nálad, hanem szinte mindenkinél és minden szerveren. A fejlesztők már dolgoznak a főoldal gondjainak megoldásán, a korábbiakhoz képest már javult a helyzet, de igazad van abban, hogy még nem 100%.
    Hasonló az oka @ĐROTUŁŁO problémájának is.

    A fejlesztők azt mondták, hogy tudnak a gondokról, tehát nem arról van szó, hogy fogalmuk nincs ezekről a problémákról. Rágjuk mi is a fülüket bőségesen a gondok miatt. :)
     
    ĐROTUŁŁO kedveli ezt.
  17. demonledi

    demonledi Aktív író

    Jelezni szeretném hogy nem írja jóvá a Zenon koponyákat küldetéshez. Tippem szerint csak annyit enged amennyi kell a vizsgához, csak ez nincs sehol sem jelezve. Pláne hogy azt írja a küldetés hogy jóvá fogja írni ha megcsinálom, csupán mikor beváltom akkor nem adja.
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez nem hiba. Ennek a tárgynak max. limit van beállítva a rendszerben. Ha elérted a maxot, nem fogsz tudni többet szerezni belőle. Annyit tudok kérni, hogy találjanak ki valamit ennek a jelzésére, de hibaként nem tudom elkönyvelni, a kezdetektől fogva így működik.
     
    demonledi kedveli ezt.
  19. demonledi

    demonledi Aktív író

    Ezt speciel jó tudni, ha játékban nem is feltétlen jelezné, már az is nagy előrelépés lenne szerintem hogyha forúmon a kellő helyeken jelezve lenne (pl a próbáknál)
     
  20. sLaca

    sLaca Aktív író

    Apolló Utánna néznétek a jelzet problémámnak. köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.