Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. demonledi

    demonledi Aktív író

    Nálam böngészőből eddig
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szintén böngészőből ugyanez a probléma, viszont ha a beállításoknál kiveszem a pipát a 'Támadás dupla kattintással' opciónál, majd újra visszapipálom, utána megjavul.
     
    demonledi kedveli ezt.
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Van az Opciók > Vezérlés menüben egy Támadás dupla kattintással jelölőnégyzet. Próbáld meg kikapcsolni, majd megint bekapcsolni.
    Utána sem? (nekem megoldotta ez a gondot a következő ki-belépésig)
    Tehát, hiba az van, de átmenetileg orvosolható.
    (Mire megírtam a javaslatomat, látom, Knight már válaszolt is :) )
     
    †Knight_Rider† és demonledi kedveli ezt.
  4. demonledi

    demonledi Aktív író

    Ez tényleg megoldja, köszi mindkettőtöknek :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Átmenetileg megoldja, de F5/kilépés után meg kell ismételni a műveletsort.
     
    demonledi kedveli ezt.
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    UI:50 mill
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Oké már tudom miért ennyi !! ha majd lesz olyan Bm-m:) akkor aktív :) fizetek
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Vélhetően egy kolléga tesztel, de ez nem hibajelzés!
     
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Hogy veszíthetek elit pontot tegnaphoz képest? A ligában tegnap átléptem a 40 milliót, ma pedig 38 van.
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Valószínűleg a szinkronizáláskor történt az adatvesztés. Jeleztük a fejlesztők felé, hogy még mindig nem oldódott meg ez a gond.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Resi óta nem igazán jó tengeren a bolt https://prnt.sc/ufn5j6 F5 után jó, de utána ismét fekete (MS5)
     
  13. Tojas*69*

    Tojas*69* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Jelenleg nekem egyáltalán nem megy jelenleg a játék. Továbbá ez az event viszonylag sok és idegesítő hibát tartalmaz.
    Leállítjátok esetleg valamikor és javítjátok? Vagy jelezzem a supportnak inkább mikre gondolok?
     
    Utoljára szerkesztett: 11.9.20
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    köszönöm a képet, elküldtem a fejlesztőknek
     
    Mary kedveli ezt.
  15. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    A reggeli resi után nem lehet belépni a játékba, 37 %-nál megáll a betöltés
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szevasztok!! szeretném meg kérdeni nálatok is probléma a vásárlás ha vásárlok utána F5 vagy ki be lépés!!
     
  17. gaborvuk

    gaborvuk Járnitanuló

    szerintem más vásárlás is problémás hete hosszabbítottam Pengét , mai napig se írták jóvá egyébként igen a kosár is sokszor megjelenités hibás csak sötétség van és f5 kell de ha vásárlás után bezárod és újra nyitnád megint nincs kép megint f5
     
  18. demonledi

    demonledi Aktív író

    A játék most nem igazán szeret csp -t adni, pl:

    2020-09-18 19:33:06
    Elsüllyesztetted ℂ⋆BaTTaL_GaZi36ℂ⋆.C★ hajóját.

    A főoldal megint kidobál, és a játék is szaggat eu1 -en. Már komolyan lassan én kezdem kellemetlenül érezni magam ezek miatt..
     
  19. dudka1

    dudka1 Törekvő

    A nagyobb hasadék térképről kidob a játék. Előszőr a 15, majd másodszorra a 6. körben. Perszer az érméket levonja. Kérdezem, hogyan lehet így szezonérmékben előre jutni, ha a BP programozói már lassan 3 hete tehetetlenek a program hibáit illetően? Állandóan fagy a játék, kidobál stb. Szedjék már össze magukat könyörgöm !
     
    *Csillag* kedveli ezt.
  20. *Hellboly69*[HuN]

    *Hellboly69*[HuN] Fórum-zöldfülű

    Üdv csak szeretném jelezni hogy a tegnap esti 6 orás restart után már a rohamtérképen nem lehet yulong érmét kapni pedig megvan mind a 4 hirnévböl a 10000 és semmit nem ad csak gyöngyöt kérem ezt javítani
    Köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.