Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    eu4re nem lehet belépni 39százalékig betölt aztán megál
     
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Be lehet lépni :)
     
  3. bengt01

    bengt01 Fórum-zöldfülű

    Semmi sem megy :)
     
  4. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Minden egyes event kezdetenel le fagy a hajo eleg sok idore , ez egy tobb honapos problema nem ertem hogy ez miert nincs meg ki javitva?
     
  5. Panamericana

    Panamericana Haladó

    EU7 egy ideje nem jelenik sem event npc, sem láda, sem roncs.
     
  6. pegaszus

    pegaszus Fórum-zöldfülű

    Mai datumon 11.02.2020 hajnali 5h.es reggeli 7h.kozotti idopontban eltunt a gyongy keszletem,nem koltottem el semmire,nem jelenik meg semmi gyongy vasarlassal kapcsolatos jelentes a naploban.Egyszeruen eltunt.Kernem ellenorizni,megvizsgalni hova tunt el.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az ilyen gondok jelzését a supportra kérjük. Itt hiába kéred, hogy ellenőrizzük, ID-t se tudunk + levél nélkül semmit nem tehetünk.
     
  8. ’†〝Đeath™〞

    ’†〝Đeath™〞 Fórum-zöldfülű

    Jó napokat!
    Bástya s trófea napok hirdetése nem egyértelmű most péntek délelőttől lesz vagy ötödike délelőttől mert péntek az hatodikára esik.
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Csütörtök a megfejtés, átírtam. :)
     
  10. -Ria-

    -Ria- Utánpótlás-írogató

    Eu7 Indítsuk újra az egészet, mert valhogy eltüntek az npc-k. Van pár portyahajó meg láda és passz
     
  11. Szökevény

    Szökevény Utánpótlás-írogató

    Eu7 Napok óta nem tudok belépni 48% és megáll.Csak én vagyok vele így vagy másnál is ez van?
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Írj a supportra, hogy megnézhessük. Más nem jelzett ilyen gondot, de ha napok óta ez megy, akkor mindenképp érdemes lenne felkeresned a supportot.
     
  13. Szökevény

    Szökevény Utánpótlás-írogató

    Oké köszi írok nekik :)
     
  14. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Jeleznetek kerlek hogy a feladat kisablakbol nem tunnek el a feladatok ha nem sikerult oket teljesiteni?
    Mar egy ideje tart ez a bug, tehat ha egy nap elkezdem de nem csinalom meg a hirneves feladatot peldaul, ott marad amig fel nem veszem a kovetkezot, es megszakitani se tudom.
    Most az eventtel tortent hasonlo, ma delben veget ert az event de nekem bentmaradt 2 eventkuldetes amit nem fejeztem be, es nem tudom oket eltuntetni, se megszakitani mert mar nincsenek kuldetesosztok, es sajnos nem... a feladatok menunel sem tudom megszakitani mert ott nem latszanak.
    Koszonom.
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzésedet. Kérlek, írj a supportra is erről, hogy rá tudjunk nézni a hajódra.
     
  16. Tojas*69*

    Tojas*69* Utánpótlás-írogató

    Hali!

    Eu3 nekem off kliensből. AUTHENTICATION FAILED !

    Ellenben böngészőn, bár laggol, megyeget...
     
  17. Arizonα

    Arizonα Utánpótlás-írogató

    Üdv !

    A prémiumot nem irja jová se a sábaüstböl se a ládából
     
  18. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    EU2 Akad a tenger. Dobál ja hatót. Be van lassulva.
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem lehetséges, hogy már felvettél max 3 vagy 4 küldetést?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.