Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Sziasztok!

    Amennyiben lehetséges, kérnénk egy restartot a mai estén! Tudom, 1-2 játékos nem játékos, de azért már 3 napja ezt játszom esténként, hogy megpróbálok belépni a játékba. 49%, amit bámulhatok folyamatosan. Töröltem mindent, amit tudtam saját részről megtettem. Router újraindítás, másik szerverre való belépés. Volt, mikor megoldotta, hogy ázsiaira léptem be, utána saját szerverre is sikerült MS1 (EU2), már ez sem oldja meg.
    Várnám a hiba javítását a BP részéről sürgősen, mert valahogy ez a játék nagyon unalmas és nem tetszik egy kicsit sem!
     
  2. csipsz0121

    csipsz0121 Fórum-zöldfülű

    Az utolsó két hozzászólónál tapasztalt hiba nálam is majdnem mindennapos, vagy találjanak ki valami megoldást , vagy kárpótlást. Ellenkező esetben...........
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem a gondot, de egyelőre nem tudok mit mondani rá, sajnos.
     
  4. kukky

    kukky Fórum-zöldfülű

    2 órája 49%-tól nem tölt be a játék és ez már nem az első alkalom. Jó lenne egy normális resi köszönöm.
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérlek, írd meg vagy ide, vagy a supportra az ID-dat.
     
  6. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    eltünt chatablak játcok pár orája de chat nincs más minden müködik eu4

    <Vadi>
    504/39179611
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Próbáld meg a reggeli restart után a chat ablak újraindítását az opciókon belül, majd frissíts rá a tengertérképre. Ha azok után sem jelenik meg, keressed fel a supportot.
     
  8. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    üdv ujra vadi köszönöm tényleg orvosolta reggeli resi chat ablakot de most meg nállam is jelentkezet 49%12ora10töl 12ora50ig néztem 49%ot vagy win10nem jo kliensnek vagygépem kicsi hozzá amit azért nem olyan gyenge intel5proci 8gb ddr4es ram
     
  9. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    sziasztok,
    nem tölt be a játék ma sem. 49%-ig jó vagyok utána semmi.
     
  10. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    megint lagol a kliens eu7 minek az esti resi ?
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem az összes supportra és ide jelzett belépési gondot.
     
  12. bukt

    bukt Fórum-zöldfülű

    Hasonló probléma, délután többször, hosszan próbálkoztam, de "49% - init view manager" kiírásnál nem jutottam tovább.
     
  13. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Esetleg még ami lehet. nyitva a portal, vagy ismét hibas és nem lehet kilöni a nagy hajót.
     
  14. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    2020.12.11 23:45 49% meg áll törölve lett minden. Újra indítás is semmi. EU1 EU2
     
  15. ¤kobold¤

    ¤kobold¤ Fórum-zöldfülű

    sziasztok több napi probálkozás utan nagynehezen be tudtam lépni erre eltünt a hajom ez most komoly h elöröl kell kezdenem?14es szintröl 1es szint ez baba
     
  16. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Megáll a töltés itt: 49% - init view manager (MS1 - EU1) Így nehéz eventezni hétvégén... 1 órával később is semmi. Remélem az event kalendárium ablakot majd jóváírjátok.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.20
  18. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Több mint 1 órája nem lehet belépni EU1 49%-on áll!:mad:
     
  19. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    Nem lehet belépni 1 órája. EU5 (EU3-4-5)
     
  20. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Restart óta szintén 49% a kliensben, a Unity verzióban betölti a játékot nálam (ki is jelentkezik rendesen), de abban jelenlegi állapotában nem lehet rendesen játszani. MS1 (EU2).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.