Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    Én nem szeretném a UNITY változatot, mert a beállítást nem lehet megoldani, vásárolni sem lehet, és cset sincs. Kliens 18 óra óta egyszer betöltött, kiírta nem sokkal később a resit, azóta nézem a 49%-oot. Belépési bónusz, naptár, félbehagyott yulong próba- mi lesz ezekkel? Más nem megy helyettem holnap dolgozni, 4,30-kor kelek. Hamarosan feladom... :(
     
  2. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    ki próbáltam én is az unityt tényleg beenged de azt még a jelenlegi állapotában én sem használom.
     
  3. ❤__*

    ❤__* Törekvő

  4. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tapasztaljuk, hogy jelenleg állnak a szerverek is. Jeleztük a problémát, remélhetően hamarosan orvosolják.
    (Tehát további jelzés nem szükséges, tudunk a problémáról, köszönjük)
     
  6. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    5 napja 34/-en a chi chi palcikas probat nem tudom felvenni barhova allok barmit törlök.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Mennyi pálcád van összesen? Ha már megvan 30, akkor nem fogod tudni felvenni a próbát.
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,csak nálam áll a szerver? Nem tudok belépni a tengerre.Kb 30 perce!
     
  9. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Reklamació vissza vonva 32 darab van.
     
  10. A Téli csodavilág csoportos térkép bugos lett. Nincs az npc-knél várakozási idő, betódul az összes szinte egyszerre, ezért alig-alig csobbannak, kalapácsot, jutalmat így nem nagyon tudsz szerezni, és csak hogy tökéletes legyen a káosz, a megjelenő npc-ket nem tudjuk lőni sem.
     
  11. xxl...xxl

    xxl...xxl Fórum-zöldfülű

    Üdv,csak nálam tűnt el a kirakós ablak? Minden darab megvan , de 2 napja nem tudom beváltani a dizire.
     
  12. András.*®*

    András.*®* Utánpótlás-írogató

    Szia nem csak neked nem jo mert nálam is az a hiba és hétfö elöt nem foglalkoznak az ügyel.:/
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Akinek nem írta jóvá a designt, de minden kirakósdarabja megvolt, írjon a supportra. Jelentjük a fejlesztőknek az adataitokat, akik vélhetően hétfőn megmondják, mit tegyünk (jóváírják ők, vagy jóváírja a support). Ezért is írtuk a supporton, hogy hétfő előtt semmit nem tudunk tenni.
     
  14. Szeretném jelezni, hogy az MS1 szerver kb. 16:00-kor leállt. Béke poraira!
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzést. A többi szerver is érintett, már értesítettük a kollégáinkat a problémáról. Hamarosan várható a megoldás.
    Mivel tudunk a gondról, több jelzés nem is szükséges.
     
  16. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Azóta vannak, akik be tudnak lépni, de nálam ismét 49%, és már átkozottul dühítő, nekem kell próbálkozni időtlen-időkig, hogy esetleg betöltse nálam is... Gondolom nem én vagyok az egyetlen, de még ha csak páran járunk így, ez akkor sincs rendben.
     
  17. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Ugyanez a problema nekem is, a map lenyegeben betolt de sehova nem tudok kattintani, a hajomat sem latom, viszont a kiirasok megjelennek, ugyanugy mint a 49%-os betoltes jelzo.

    Probaltam ujrainditani a klienst tobbszor is, F5, gep restart sem segitett, tudnatok ezt jelezni, hatha egy restart megoldana?
     
  18. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    A hasadek napi kuldetes ma 11-kor nem indult ujra, tobben is jeleztek, es nekem se dobta be.

    Ezt esetleg megnezne meg ma este valaki?
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Resi óta nincs chat (MS1 - EU1)
     
  20. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Szia. EU7-en sincs .
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.