Hibajelzések - 2020

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 3.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Ezek szerint sehol nincs, mert MS5-ön sincs
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzéseket. Azonosítottuk a problémát: az összes szerveren nincsen chat. A fejlesztők visszajeleztek, hogy már dolgoznak a probléma megoldásán.
     
  3. csikosmate

    csikosmate Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nem a témához kapcsolódó, de más megoldás nincs!
    Nagyon nagy bajban vagyok, Mai nap 2021.01.06-án fél 3 körül. Meg vásároltam a 30 db os BM mappot , ami az üzletben megvásárolható.
    A gond ott kezdődik, hogy a naplómba jóvá írták ,de ha belépek a tengerre ott már nincs!
    Írtam a rendelés jóváírásával foglalkozó supportnak ott azt írták, hogy jóvá írták forduljak a műszaki supporthoz, ez is oké. Rá megyek, a supportra a weboldalon vagy a kliensben, le írom a panaszom és be kell írnom 1 kódot, hogy el tudjam küldeni az üzenet, viszont nekem nem dobja ki a kódot, amit be kéne írni! Mitévő legyek? És a hab a tortán ,hogy a tengeren már be se dobja a chatet valamiért , ami ugyan csak nem tudom mitől van és CM től se tudok segítséget kérni!
    Kérlek valami úton módon segítsetek megoldást találni a problémámra. Nem nagy összeg , de azért mégis csak pénzről beszélünk!
    Köszönöm!
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jelenleg a supportos kapcsolatfelvételi űrlapot sem lehet kitölteni egy hiba miatt, de már jeleztük ezt is a fejlesztőknek.
    A megoldásig sajnos nem tudunk mi sem mit tenni, hiszen supportos levél kell ahhoz, hogy az ügyedet rendezni tudjuk.
    Kérlek, várd meg, míg ismét megjavul az űrlap, akkor pedig keress fel bennünket a supporton, hogy megnézhessük a hajódat. Addig is érdemes lenne összegyűjtened a rendelést visszaigazoló emailt, illetve a logbejegyzéseket.
     
  5. csikosmate

    csikosmate Fórum-zöldfülű

    Nem kaptam e-mailt a rendelésről. Le vette a pénzt a kártyámról és jött is amit rendeltem , csak hát a hajómon nem található!
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Akkor majd a supporton megnézzük. Innen sajnos nem tudunk segíteni.
     
  7. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Eltűntek a törekvés kulcsaim, trash jutalmakat kaptam érte, nem nyitottam ládát.
     
  8. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Nekem is eltuntek a torekves kulcsaim, 4 darab volt, es messze nincs meg vege a szezonnak, mi ez??
     
  9. Tündérke-J4F

    Tündérke-J4F Fórum-zöldfülű

    Nekem is eltűntek a kulcsok. Láda nem lett nyitva.
     
  10. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    2021-01-07 11:54:35 33 x Arany jóváírva. Ok: Törekvés érméje
    2021-01-07 11:51:04 3000 x Sárkánypor jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:48 3 x Kristályeső jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:37 3 x Világpusztító ágyú (1. szint) jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:27 10500 x Korona jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa

    Ez mi már ?? o_Oo_O Ezt jó lenne javítani ha hiba, mert nem feleslegbe játszik senki..:cool::cool:
     
  11. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    2021-01-07 11:51:022000 x Sárkánypor jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:452 x Kristályeső jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:352 x Világpusztító ágyú (1. szint) jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:267000 x Korona jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa

    Nekem is be valtotta a rendszer... ez egy hatalmas hiba kerem javtsatok ki!
     
  12. Kutymorgo

    Kutymorgo Utánpótlás-írogató

    Hali volt 2 db törekvés kulcsom megkezdődött az event egy sincs
     
  13. _Jutka_[₩ΛŁ]

    _Jutka_[₩ΛŁ] Járnitanuló

    2021-01-07 11:54:38
    166 x Arany jóváírva. Ok: Törekvés érméje
    2021-01-07 11:51:08
    4000 x Sárkánypor jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:55
    4 x Kristályeső jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:41
    4 x Világpusztító ágyú (1. szint) jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa
    2021-01-07 11:50:32
    14000 x Korona jóváírva. Ok: Törekvés kulcsa

    na meg a szezon érmék is eltüntek
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzéseket. Úgy tűnik, hogy mindenkinél beváltotta a kulcsokat és az érméket a rendszer. Rákérdezek, mi a teendő, és értesítelek benneteket.
    Több jelzés nem szükséges a problémáról.
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A 2021-es jelzéseknek nyitottam egy új topicot, ezt pedig lezártam, tehát ide további hozzászólásokat már nem lehet majd írni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.