Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A supporton tudod perpill megérdeklődni, mert az új chatbe még nem tették bele, hogy a kitiltás idejét jelezze.
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Reggeli resi után sem?
     
  3. atomka

    atomka Fórum-zöldfülű

    Eu7 Lost Connection
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm, továbbítom.
     
  5. makfer

    makfer Törekvő

    Eu1 kismap indító eltűnt.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.21
  6. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    remélem ma még vissza kerül :D
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu7 apröbát felehet venni 13% de nem lehet leadni
     
  8. atomka

    atomka Fórum-zöldfülű

    Délben resetelődnek a próbák.
     
  9. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    hiába mert nem lehet leadni 13/
     
  10. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!Alig vannak hajók,nem lehet csinálni a próbákat utána néznétek? se sóspermet,se trappoló ökör Egész Ázsia 1
     
  11. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Helló sziasztok ,,jó lenne ha javítva lenne a Lefoglalt firkálmány nevezetű próba ami az atlantiszhoz tartozik ,,mivel ha fel van véve és mondjuk egyszerre nem megy az 5 milló sebzés és ha megszakad a szerverrel a kapcsolat vagy csak simán kilogol a játékos már másodjára hiába áll bele a revengebe nem fogja számolni ,,én pl egy lövéssel voltam elmaradva ,,megszakadt a szerverrel a kapcsolat és már hiába is lőttem ,,maradt az az egy lövésnyi hátrány ugyan úgy ...

    szerver : Ms5

    ja és most vettem észre hogy a hasadékos próbák sem mennek ..ki tudja mi van még ami nem funkcionál

    https://prnt.sc/1rhwzgn
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.21
  12. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    megint be fagyott minden,és be sem lehet lépni egési ázsia 1
     
  13. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    4 event egyszerre,és meg áll a tudomány.ez vicc
     
  14. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Hasadék után nem működik a javítás, ki-be lépés kell hogy újra életre keljen. eu1
     
    Utoljára szerkesztett: 9.9.21
  15. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    Az Irány Atlantisznál Alexandrónál felvett próba a "Lángok és légből kapott mesék" Gyűjts össze 5 db Hősi történetek tárgyat ( 1 db-ot kaptam a vele egyidőben felvett próbából), de kell még 4 db azt hol és mi adja, mert az nem derül ki!?
     
  16. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Ez egy napi próba.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen, ismert hiba. Ma javítjuk.
     
  18. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Ha lövök valamit és közben kijelölök egy másik célpontot,ami az ágyúk iőtávolságán kívül van, megszűnik az eredeti célpont támadása.(Ez kisebb gyakorisággal akkor is megtörténik, ha a másik kijelölt objektum lőtávon belül van.)
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzést, ez egy ismert hiba még korábbról, már javítás alatt van a fejlesztők visszajelzése szerint.
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  20. makfer

    makfer Törekvő

    A 49 feletti biztonságos kikötőben a Nelson Murphy laposüveg küldetést nem lehet felvenni. Ott van, de szürke és semmi se segít, hogy felvehető legyen. EU1
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.