Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    A feladat ablakban rá kell nyomni bal oldalt a feladat nevére és akkor engedi. Legalább is nálam így működik sok küldetésnél és leadáskor is.
     
  2. makfer

    makfer Törekvő

    Közben rájöttem a problémára. Az a kapitányos küldetés, azt csinálja meg a kapitány nekem, azért nem tudom felvenni újra. Vagyis a probléma megoldva :)
     
  3. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    A tortuga fenye megszunik ha kozben designt valtok
     
  4. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Irány Atlantisz eseménnyel kapcsolatban lenne észrevételem. A negyedik próbasorozatot kezdtem meg, ennek alapján 3 részletet kellett volna kapnom, ha jól gondolom. Viszont csak 2 db részlet van meg, gyanítom az első etap alatt felmerülő hibák miatt azt nem írta jóvá. Sajnos megnézni nem lehet, mert hiába viszem a részletre az egeret, nem ír ki semmit. Nem egyedi eset, mert több játékost megkérdeztem és nekik is kevesebb a részlet a kirakósban. Utána tudnátok ennek nézni? Köszönöm
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Mindenkinek 2 részlete van. A harmadikat majd akkor kapod meg, ha leadod a Kincses térkép darabokat.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Oké ez mind jó csak még arról kellene több infót kapni mikor lehet folytatni ha meg csináltad a 4-t is vagy nem jól tudom?!! Köszi a választ
     
  7. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Az 5-6 feladatsor már fent van angol fórumon. Gondolom, Apolló majd azokat is beteszi ide, mint az első 4-et.
     
  8. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Köszönöm.
     
    Mary kedveli ezt.
  9. donvarju

    donvarju Fórum-zöldfülű

    Valami oknál fogva nem enged tengertérképre!Lost Connection!ezt írja ki.Frísitettem de akkor is!
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    EU1 Lost Connection nem enged be
     
  11. ezvan

    ezvan Utánpótlás-írogató

    resi otta rengetegszer megszakad a szerver kapcsolat néha percenként .
     
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    MS5 ugyan ez, kidobált tengerről, most már vissza sem enged
     
  13. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    Detto engem sem enged be órák óta Ázsia 1
     
  14. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    A resi nem oldotta meg a problémát, folyamatosan kidob tengerről. MS5
     
  15. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Jó volt a restart, 5-10 percenként megszakad a szerver és ledob. Hasadék térképet tök jó volt így csinálni..
     
  16. szilviusz2015

    szilviusz2015 Fórum-zöldfülű

    engem se enged be a játékba
     
  17. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    resi ota még roszabb a tengere nem lehet belépni
     
  18. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Lehetséges, hogy a kliens nem működik? Mert nekem nem tölt be. Kizárólag böngészöböl tudok játszani. Köszönöm
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha még mindig fennáll a probléma, keressed fel a supportot, és ránézünk, mi lehet a gond.
     
  20. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Köszönöm. Jelzem, mert azt hittem, hogy a Win 10-el van a probléma, ezért tegnap újra telepítettem. Sajnos ugyanaz a helyzet, semmi változás. Ez kb.: 1 hónapja kezdődött, előtte tökéletesen ment.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.