Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok !
    Többször megtörtént már, hogy felvettem egy feladatot, és amikor a végére értem akkor mentem, hogy leadjam, de nem tudtam mert mindig azt írta, hogy számodra nincs feladat, aztán mikor újból és újból rá kattintottam nagy nehezen megjelent, és letudtam adni.
    Most pedig hiába teljesítettem a próbát, és hiába mentem a döntőbíróhoz, sehogyan se tudom leadni. :(
    Gondolom ez hiba lehet, nem tudom, hogy fordult -e elő másoknál is? Ez Ázsiai szerveren van.
    Kérem szépen ki javítani a hibát. Köszönöm szépen.
     
  2. MS1 leállt... 49%
    Nem az első, ráadásul mikor 3 millió van hátra a Kalüpszóból, rettentően bosszantó is.
     
    konan54 kedveli ezt.
  3. .lukhauz.

    .lukhauz. Utánpótlás-írogató

    MS5 szintén
     
  4. Kicsi

    Kicsi Utánpótlás-írogató

    eu7 is leállt. Nem lehet csinálni már valamit ezzel a 49%-al.
     
  5. *Hellboly69*[HuN]

    *Hellboly69*[HuN] Fórum-zöldfülű

    Folyamatossan megszakitja a kapcsolatot a játék és igy nem lehet játszani mert megy 5 percig aztán reconnect van nem tudom miért de már többen mondták hogy fenn áll ez a probléma tegnap vagy 10 x csinálta és csak 1 órárol beszélek remélem valamit tudtok csinálni mert igy ez nem játék köszönöm. Ms5 szerveről van szó
     
  6. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu7 1-re jobb frissitésnélkül nem lehet belépni utána meg a kliens elavult mikor lesz már mint ha az oviba játszanánk
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  7. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    nálam ugyanez van egész ázsián,légyszi nézzetek utána köszi
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok !
    Ázsia szervere nem tudok belépni, már 1 és fél órája próbálok, de 49 % megáll , és aztán pedig azt írja, hogy elavult a kliens verzióm , mikor ma lett frissítve! Ez hiba lehet! kérném szépen mielőbb kijavítani, hogy tudjak játszani, és esetleg ha valaki így jár jelezze!
    köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.21
  9. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu 7
    A kliensed verziója sajnos elavult.
    CleaKérjük, ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, majd indítsd újra a böngészőt.grt
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia!
    Én nekem is ezt írja, és én kiürítettem , de semmi se változott. Azóta se tudok belépni 20 óra óta Ázsiai szerverre.
     
  11. #Sielver83#Hu

    #Sielver83#Hu Fórum-zöldfülű

    Csináljanak már meg valamit végre rendesen..2 resi után nem működik a játék..
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Ugyan ez nálam is 20 szor töröltem a gyorsítótárat de továbbra is azt írj hogy elavult a klinesem stb...
    Uninstaláltam a programot, újra raktam de ugyan ezt írja.
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Eddig jó volt, most ez a dupla resi betett :D nem tudom mi volt ez a 2. resi, csak azt hogy nem tett jót!
     
  14. csipsz0121

    csipsz0121 Fórum-zöldfülű

    Azóta is csak a semmi...
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tegnap este komolyabb problémák léptek fel, melyekről azonnal értesítettük a fejlesztőket. Remélem, még az éjszaka során megoldódott minden belépési gond, de ha nem, akkor kérlek, jelezzétek.
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Most akartam belépni Ázsia szerverre, és ugyan be visz a térképre, de tiszta fehér a térkép, a hajó se jelenik meg a napi bónuszt se tudom fel venni, és már többször kinyomtam a térképet, majd újból beléptem, de nincs semmi változás. Nem értem nem tudom mi lehet ez, de gondolom hiba amit jó lenne kijavítani, mert nem tudok játszani, előzőleg meg egész kora estétől se lehetett be menni, és ez kimaradás, sok idegességgel. Kérlek , ha másoknál is előfordul ez írjon. Remélem minél előbb ki lesz ez javítva! Köszönöm.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Próbálkozz meg a kliensen belül a gyorsítótár ürítésével.
    Ha utána sem jó, akkor írj a supportnak, hogy ránézhessünk.
     
  18. STAFF

    STAFF Utánpótlás-írogató

    szia Apolló!
    kitöröltem a gyorsító tárát. és most meg a térképet meg se nyitja ki dobál a fő oldalra, és a térkép meg se jelenik.
    nagyon el vagyok keseredve, mert nem mindig tudok játszani, hisz a kötelesség a munka az előrébb van, és amikor tudnék , akkor se tudok. Köszönöm szépen.
     
  19. STAFF

    STAFF Utánpótlás-írogató

    Kedves Apolló!
    Gondoltam, ha egy másik karaktert próbálok ki, azzal majd be tudok lépni, de nem nem tudtam azzal sem. még egyszer köszönöm szépen.
     
  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy látom, a szerverekkel lesz gond, nem a hajók "ragadtak be", mint gondoltam. Szóltam az illetékeseknek.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.