Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hubba12

    Hubba12 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! S7 egy órája nem enged be. Kapcsolati hiba.
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy az Ékkőcsiszolónál minden egyes csiszolás után átugrik az egyel feljebb lévő kövekhez a rendszer. Így újra és újra vissza kell menni az adott szintre. Plusz nem található az automatikus kitöltés opció sem.
     
  3. BippBipp

    BippBipp Utánpótlás-írogató

    Losconnection kliensből és böngészőből is
    1216/264048
    User ID:
     
  4. ezvan

    ezvan Utánpótlás-írogató

    Egy újabb remek Patch kliens be se tölt , csak gratulálni tudok hajrá BP ...
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Elég jól sikerült a resi, tengert nem tudja megnyitni. MS5
     
  6. BippBipp

    BippBipp Utánpótlás-írogató

    egyikben sem lehet belépni 1216/264048
    Érdekes volt, resi kiírás előtt már negyed órával nem engedett be, valami nagyon nem kerek
     
  7. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    A haverom ilyen tejesítményt nyujtott a munkahelyén mint ez a resi.ki is rugták!
     
    ™Bajszi™ kedveli ezt.
  8. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Kedves játékosok,váratlan hiba történt, igyekszünk mielőbb javítani. Szíves elnézéseteket kérjük.
    Jaj, bocsi, azt hittem egy pillanatra, hogy Bigpointos illetékes vagyok...
     
  9. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Nem indul el a játék eu1
     
  10. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Sziasztok! A resi óta a klienssel nem lehet belépni, a böngészővel meg nagyon akadozik a játék!
    Mielőtt rákérdeznétek, resi és a szokásost töröltem.
    166/-es User ID.
     
  11. ezvan

    ezvan Utánpótlás-írogató

    Én azt kérdezném ma még lehet kliensből játszani , mert böngészőből katasztrófa az egész ?
     
  12. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Apollo meg tudjátok oldani klinsből tudjunk játszani? böngészőből lehetetlen játszani!
     
  13. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Sziasztok.
    Sajnos én se tudok belépni csak a főoldal tölt be , a Tenger NEM !
     
  14. Zotak53

    Zotak53 Fórum-zöldfülű

    Azért azt egy kicsit nevetségesnek tartom,hogy órák óta senki nem képes egy sort sem írni,hogy mi várható.Ennyit a játékosok (akik fizetnek is ) tiszteletéről !
     
  15. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    reméljük kompenzálják az event kieső részét
     
  16. gaborvuk

    gaborvuk Járnitanuló

    Megkérdezném hogy aki böngészőről belép a csoportos és minijáték osztót meg tudja találni vagy is hiba , és nem ártana azt is jelezni ?? Mert ugye napi küldi része aki kimarad mert mire jó lesz elesik a rangsor jutalom lehetőségétől , szóval tényleg kiváncsi leszek milyen kompenzáció lesz ha lesz.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! sajn abba kell hagynom a játékot a hétvégére mert nagyon nem jó !! Ki lövöm a npc-t és nem tünik el a ládát fel veszem nem írja mit kaptam nem tudom a hajóm irányítani !! EU 1 Tudom hogy hétvége van de jó lenne kicsit korigálni a hibát !! Köszönöm!!
     
  19. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

  20. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu7 csodalámpa nem müködik és a láda duplázose müködik rendesen nem minden ládát dupláz
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.