Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. atomka

    atomka Fórum-zöldfülű

    A mai restarttal bizonyos tárgyakra konfetti, láda duplázó stb deaktíválták a duplázó hatását. Tehát a csökkent jutalom tartós és így marad.
     
  2. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    köszi
     
  3. Pár hónapot a szárazon töltöttem, mostanság gondoltam kicsit vízreszálok szeretett hajómmal. Szeretnék pár dolgot jelezni, nem olvastam végig a hibafórumot, elnézést ha ismétlek: Nehezen mennek, vagy esetenként nem is a konfigurációváltások, így pl. fosztások a nagyobb NPC-knél. Tettem egy próbát bónusz mappon is, amelynek befejezése után (egyszerű Virgo) még csak a 7. hullám eredményei közlődtek, és legalább annyi ideig fejeződtek be a további közlések szövegei, amig befejeztem a térképet. Hasonló a helyzet mojo többszörös dobáláskor, elég hosszasan sorolja a rendszer a nyereményeket. Rendkívül zavaró. Várhatóak javítások?
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Folyamatosan javítjuk a hibákat, így igen, várható az említett problémák megoldása.
     
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Támadás esetén a támadásmegszakítás gomb folyamatosan világít az aktuális célpont megsemmisítése után is. Néha eléggé zavaró.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    20 nap telt el és még csak reakció sem érkezett rá. Ismételten szeretném kérni, hogy javítsák ki ezt. Köszönöm.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    Igen, én is ugyan ezt tapasztaltam és kissé idegesítő, hogy állandóan vissza ugrik az összes megjelenítésre!
    Valóban jó lenne, ha ezt kijavítanák, vagy valami jelzés jönne, hogy egyáltalán foglalkozik vele valaki!
     
  8. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok nálatok se megy a játèk 2 napja nemtudok belèpni
     
  9. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Nem tudom hogy a ma délutáni restart az oka de a trófeáknál se feltenni nem lehet, sem levenni a trófeákat! (eu1)
     
  10. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Trófeát és bástyát nem lehet fel ill levenni. Ugyanez a trénernél is
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  11. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok van valami gubanc 3napja nemtudok belèpni a játèkba
     
  12. makfer

    makfer Törekvő

    Eu1 lost connestion kívülről. Aki bent van annak tangózik a hajó ballra jobbra, fel le. Önálló életre kelt. Skynet? :/
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! a ladikom önálló életre kelt!!!!!!!!! Hahó
     
  14. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    EU1 en is, fele le mozog hajóm semmire nem reagál Apollo
     
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    De fog igaz én már rég láttam az ö reagálásait!!;)
     
    MOGAN.HST kedveli ezt.
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Ismét lmár bent vagyok lőném a npc-t de szigonyra vált EU1:mad::mad::mad::mad::mad: ennek így semmi értelme
     
  17. *-Vä$łäđy-*

    *-Vä$łäđy-* Fórum-zöldfülű

    Lagol a server EU3
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Már Bocsánat de Ennyi idő elteltével szokás reagálni és illik válaszolni a kérdésekre .
     
  19. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Helló sziasztok ! Kíváncsi lennék mennyi játékos találkozik ezekkel a hibákkal amivel én napi szinten
    Kijelölt állapotban legyen az játékos vagy npc nem aktív a lövés gomb map ugrásnál játékszerver nem elérhető jégtűz lőszerrel való lövés következtében effekt alatt tovább megy a hajó nem is kicsit és én nem érem el az ellenséget de ő igen pedig ott van egy centire .Ha nem ismertek ezek a hibák akkor kérnék egy hozzá értő szakembert és kérném is ,hogy jelezze a fejlesztők felé mert bosszantó hogy egyes autotargetes játékosnak milyen szépen elfut a dolog közben engem meg szét vet az ideg hogy erre a játékra költöttem a fél fizetésem azt elég lett volna egy progit venni ..
     
    Kurec kedveli ezt.
  20. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Üdv. Acél szigony van felrakva , de damaszk szigonyt von le. Mire észre vettem vagy 500 szigony ment el.
    Eu7
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.