Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kedves Fejlesztők! Tudom, nem a legfontosabb hiányosság, de egyik régi sokaknak kedves dizájn, nevezetesen a Burning Dutchman különlegességét, a lángoló lövéseinek hiányát nem lehetne orvosolni? Tudom, hogy ez nem kivánság műsor, de ha nem olyan bonyolult, egy két veterán kalóz szivesen leporolná a készletből, egy kis kalandra. Tisztelet!
     
  2. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu7 idegesitő hogy fullon van a hp de a javitási villog ésnem lehet semitt gyeréli a menükből se raaarétát stb
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Kiváló event kezdés, hűen tükrözi a játék minőségét... MS1 összeomlott, bár gondolom az egész játék.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Hát igen erről írtam reakció semmi!!
     
  5. ㄥմζα乃яΔבֿک☆HU☆

    ㄥմζα乃яΔבֿک☆HU☆ Utánpótlás-írogató

    Üdv..:cool:
    Mikor lesz javítva, hogy ha valaki jéglőszerrel lő és kilő utána nimbusból visszatérve még tart az utósebzés ?? Eléggé bosszantó, hogy megkell várni, amíg elmúlik még kilövés után is.. :cool::mad:Továbbá, azt is javítani kellene, hogy aki jéglőszerrel lő (többnyire) és elmegy mappot váltani az enemy vagy bármi, utána nem lehet lőni, mert nem jelzi a lövést illetve valamibe bele kell lőni, hogy újra elkezdje lőni az ellenséget..:mad::mad::mad: Gondolom az is hiba, hogy ha valaki lefagyaszt és a hajó ok nélkül elkezd menni felfele vagy lefele vagy bármerre, és elkell menni a hatótávon kívülre, hogy lássuk hol is van a hajó igazából, mert másképp még sasszemmel sem lehet rálőni..:cool::rolleyes: Még annyit meglehet említeni, hogy ha valakit lövünk jéggel vagy foszforral, akkor az új homokóra álltal fellehet javítani, ezt ha jól tudom nem lehetséges, mivel a frissítés után javították és nem lehet, de érdekes módon mégis csak látni ilyet..o_Oo_O
     
    Gyularombolo és ░pityesz░ kedveli ezt.
  6. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv, a jegestűz lőszer hibája javításra került.
     
  7. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Sziasztok!
    Pár apró, de annál idegesítőbb részletre hívnám fel a figyelmet. Az egyik, hogy a sziget menü megnyitása a szerencsén múlik, nekem 5. relogra adta be, de csak 6. után láttam a tornyokat. Ez védés közben ragequitra adhat okot. A másik, gondolom előttem már 231-szer leírták, nem lehet kijelölni a hajókat, hiába jelenik meg a kis kéz, hiába kattint az ember, nem ér semmit. Katasztrófa, igazából csak a játék értelme veszik el ezzel. Az utolsó egyben "legszórakoztatóbb", mikor random bezárja a klienst a játék mindenestől egy-egy funkció használata esetén, eddig amikor nálam előfordult általában a főoldalon próbáltam megnézni valamit. Utána úgy kell könyörögni neki, hogy feltámadjon a program. Az igazság az, hogy eddig soha nem vártam ezt meg, inkább a böngészőből folytattam.
    Arra a következtetésre jutottam, hogyha ezen a játékon 1-nél több fejlesztő dolgozik akkor az már szégyen rájuk nézve. Ennyi és ekkora hibákat nem lehet megengedni ha normális játékot akarnak üzemeltetni, bár már szerintem sokakban felmerült a gyanú, hogy nem ez a cél.
     
    Csontika kedveli ezt.
  8. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    A mai restart óta ledobál a játék, lövés, hajó megáll eu1.
     
  9. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hali mindenkinek !

    Ms5 szerver a tegnapi restart óta akad csúszik a hajó ! A támadás ugyan úgy meg meg áll ..
    A targetes játékosok ugyan úgy benn vannak neki szépen fut a dolog lagg mentesen ....
    Újra kell jelölni a játékost ha ki van lőve de neki viszont nem kell ezt meg tenni ...
    kérem jelezzék ezeket a hibákat !
     
  10. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv! Sajnos igen, mostanában előjön, de mi jelezzük a jelenséget a fejlesztők felé, ha előjön a probléma.
     
  11. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Nagyon slendrián módon működnek egy idő óta itt a dolgok. Már vártam az event hozta új "meglepit"; ez most az, hogy konfiguráció váltásnál azt írja, hogy ez a művelet most nem végezhető - szó szerint "ezt most nem teheted meg". (Persze végül sikerül, ha hajódizájnt is váltogatok kózben.)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.21
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Az egész Szezon nem jó, csak a feketeség fogad, ha megnyitom, így gondolom, nem is számol semmit, vagy ha igen, azt nem lehet nyomon követni.
     
  13. -Jégtörő-

    -Jégtörő- Utánpótlás-írogató

    Miért nem lehet a játékba belépni ill a térkép nem tölt be se kliensbe , se böngészőbe, hibaüzenetet ír valami új verzóira hivatkozik, ami ugye nincs is és indítást kér, de honnan??!!
    Eu7
     
  14. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Ez igen. Tökéletes reset. Semmi nem indul. Na fussunk neki ismét BP!
     
  15. -Jégtörő-

    -Jégtörő- Utánpótlás-írogató

    Már letöröltem a kliens verziót és újra raktam de így is ugyan ez a helyzet,
    Ezt írja a térkép betöltésnél: new version of game is avallable. Please close this window and click 'Play' again.
    Magyarul: elérhető a játék új verziója. Kérjük, zárja be ezt az ablakot, és kattintson ismét a „Play” gombra.
    De semmire nem reagál bravó!!
    Az a baj, hogy sok a hozzá értő ill nemértő emberke és csak hanyagul otthagyják a nem múködö ill. rosszul működő dolgokat.
    Ilyenért már máshol már rég kirúgták volna az illetőt ill. illetőket!!
    Itt sem ártana, ez megy már hosszú évek óta és úgy látom nem sok értelme van itt játszani.
    Nem hogy jobb lenne, de egyre rosszabb lesz!!
     
    dudka1 kedveli ezt.
  16. -Jégtörő-

    -Jégtörő- Utánpótlás-írogató

    Ja és nincs új verzió!!!
     
  17. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    nem müxik a játék
     
  18. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Röhej. EU 1 megy. Tehát nem kliens hiba.
     
  19. -Jégtörő-

    -Jégtörő- Utánpótlás-írogató

    akkor ez szerverhiba, de senki nem ír semmit, hogy most mi is van.
    Le vagyunk tojva!
     
  20. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv!
    Jelezve van folyamatosan a szerver probléma a fejlesztők felé (ha jelen van a probléma), kérlek finomabban fogalmazz, nincsenek a játékosok figyelmen kívül hagyva!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.