Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kértünk egy restartot, már folyamatban is van.
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen! Már ki lett a hiba javítva!
     
  3. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Totál megállt a játék!
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Ázsiai szerveren vagyok, és nem tudom, hogy másoknak is előforduló hiba.-e , hogy nekem a puskapor, páncél lemez minden bejelentkezéskor, vagy , ha a térkép bezárul, és vissza jelentkezek le esik magától. Többször vissza teszem, de nem marad ott, ez valami hiba lehet, hogy magától leesik, több napja jelen van ez. Kérem szépen a hibát kijavítani. Köszönöm.
     
  5. ipgabo

    ipgabo Fórum-zöldfülű

    sziasztok! Reggel még működött nálam minden, kliens ment rendesen, böngészöböl ment a forum is. Ma este egyáltalán nem tudtam egyikre sem csatlakozni.Gyorsítótárat töröltem minden honnan. Minden más oldal tökéletesen működik. Olyan, mintha megszünt volna nálam az oldal elérhetősége. Tudna nekem valaki valami tanácsot adni mitöl lehet ez? Ja és telefonrol sem tudom elérni a seafight oldalát.
    http://prntscr.com/10bj4pl
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Kezd elegem lenni belőle, hogy 49%-on megáll a képernyő, nekem nem tölt be a játék, de másoknak meg bent a hajóm a tengeren és kitudják lőni... Jó lenne erre kitalálni valamit.
     
  7. Kutymorgo

    Kutymorgo Utánpótlás-írogató

    Nem lehet belépni a tengertérképre :(
     
  8. Kutymorgo

    Kutymorgo Utánpótlás-írogató

    Most jó :)
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Nagyon elszomorító , hogy ismételten nem lehet játszani , este ázsiai szerveren olyan 22. 20.-kor befagyott a hajóm, aztán később ki is dobott, órákig nem lehetett vissza se térni. most be tudtam lépni de előtte ki volt fehéredve a térkép és semmi nem volt elérhető, majd sokszor kinyomtam a térképet, és be engedett, de játszani még így sem tudtam , mert annyira fagy minden, és akad is.
    mostanában rengeteg hiba volt, és rengeteg kihagyás mert be se lehetett menni eventkor is, most meg van a Jolly Roger napok, és ismét nem lehet játszani órákig. Nem tudom mi a gond, nem értem miért van ez állandó jelleggel. :(
    És azt se tudom, hogy kapunk e majd ezért valami kárpótlást...
    De nagyon jó lenne már nyugodtan játszani.
    Jó éjt mindenkinek! Remélem mi előbb ki fogják a hibát javítani, hogy lehessen rendesen játszani.
    Köszönöm szépen. Másoknál is volt ilyen hiba?
     
  10. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Egyet értek, ez a ködös dolog nekem is visszatérő probléma, legutóbb olyan volt hogy az seafight oldalt/klienst nem értem el órákig, bármilyen eszközön próbáltam, semmi, más oldalakat betöltött, nem tudom hogy a szolgáltató vagy a bigpoint hibája volt ez.
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! Ázsiai szerveren , most újból megnyitottam a térképet, és a összes életerőm eltűnt , és a vudu élet is teljesen 0 volt.
    Ez hiba kérem szépen kijavítani. köszönöm.
    Esetleg más is tapasztalta ezt?
     
  12. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Ahoj Kalózok!

    A mai szinkronizálással javítottuk a Vuur jutalmát (eltűnéskor).

    A Seafight csapata

    Ki se lehet lőni, gyöngyöt nem ad, ha ez javitás, akkor milyen ha hiba van ?

    240 mp-röl, levittétek 120mp-re lemértük
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tudom, eltűnéskor, ha nem sikerült kilőni, akkor is kellett volna adnia valami jutalmat. Most ezt javították (vagy mégse)? Ad már jutalmat, ha nem sikerült kilőni, és eltűnik magától?
     
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ad 2 kristályt 10-20 k martalóc lőszerért jó csere, ja mégse. Tegnap még ki tudtam lőni adott 68k gyöngyöt, egyszerű, nem lövök vuurt többet.
     
  15. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Igen sajna 2 kristály csak amit ad, és ha nem 2-en löjjük akkor képtelenség kilőni
    2021-03-05 19:26:09Megszerezve: 2 x Kristály.
    eddig simán kilöttem a vuurt, 470-80k átlag sebzés mellett most nem birok vele
     
  16. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Javították valóban ad 2 kristályt eltűnéskor....:) csak az a baj hogy felezték az idejét ... már csak az életét kéne beduplázni és akkor totál kész lenne az event . Már így se bírom kilőni 120 alatt:(
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem, hogy a kilövésre rendlekezésre álló idő is csökkent valami miatt. Nem tudom, javítják-e még időben...
     
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia Apolló!
    Most szerettem volna belépni Ázsiai szerverre, de a térkép ki van fehéredve, és nem tudok belépni, se fel venni a napi jutalmat.
    Kérlek jelezd ezt. köszönöm.
    nagyon sok a hiba mostanában, nagyon sokszor nem tudtam be menni játszani, és mások sem.
    Szép napot !
     
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! most léptem be a Ázsiai szerverre, de a összes életerőm vudu is teljesen eltűnt. Nektek mi a tapasztalatotok ? Szerintem ez hiba . Már elég sokszor tapasztaltam amikor beléptem, de eddig nem tettem szóvá.
     
  20. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Én kliensel játszok, de most eltünt. Még valaki tapasztalt ilyet 16.07
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.