Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok, " A Suhanó Pengék tagság: Hozzáadtuk a Riptide hajó dizájnt a piachoz. "
    Nekem viszont nincs a piacon és a dizi sincs meg. Másnak esetleg?
     
  2. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    acsodalámpát nem lehet használni eu7
     
  3. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv, azóta megoldódott? Ki-belépés sokszor segít!
     
  4. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Üdv! Van suhanó pengék tagságod?
     
  5. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Hol próbálod aktiválni? 40-es térkép felett tudod aktiválni!
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, igen van. Az előző diziket látom, amiket még nem vettem meg (Magellan XL, Columbus) de a Riptide-ot nem. Úgysem, ha rákeresek, mint Riptide.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Riptide nálam se volt, Különleges Computerbild desing volt helyete.
     
  8. Gábooor

    Gábooor Fórum-zöldfülű

    Riptide nekem sincs bent
     
  9. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Továbbítottam!
     
  10. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Közben kaptam infót, ha megnyitjátok a piacot, azon belül tárgyak, baloldalt a kategóriát válasszátok 'Hajódesign', és kiadja egyből, Különleges Computerbild design a neve!
     
  11. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Riptidet be lesz téve vala mikor ?
     
  12. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Így már megvan, valóban. Köszönöm!
     
    DonMaterial kedveli ezt.
  13. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Ahoj Kalózok!

    A mai szinkronizáció során az Esemény küldetések hibáját javítottuk (nem indult újra a napi küldetés).

    A Seafight csapata

    Lassan vége van event nek! Mellette próbák se adnak olyan sok mindent.! Vannak olyan eventek ez tény érdemes rendelni,próbákat csinálni. Nagyon sok hiba van inkáb azokat javítanák ki nincs szinkronba tenger térkép főoldalal mai nap ig ki kel jelentkezni várni kell vissza lépni, Klán szigetet támadás éri mint flotta ,játékos lövi lövési gomb körbe körbe forog mint ha lőne hajó támadni nehezen lehet,tornyokat nem lehet azon a mapon ép sziget támadás alatt van klán ikon el tűnik ott is ki kel lépni vissza tornyok javítás,építés lehessen.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  14. tibis.

    tibis. Utánpótlás-írogató

    A mai szinkronizáció során az Esemény küldetések hibáját javítottuk (nem indult újra a napi küldetés)
    Hát nem jött össze ez a javitás!
     
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia ez valóban sok problémát okoz!!Nagyon sok hiba van inkáb azokat javítanák ki nincs szinkronba tenger térkép főoldalal mai nap ig ki kel jelentkezni várni kell vissza lépni,
     
  16. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép estét!:)
    Szeretném jelezni, hogy a "Tenger utazó probánál" nem lehet kimenni a tengerre ahol meglehet csinálni a küldiket, se jobbra, balra, le, fel, mert mihely "entert" vagy a "Térképugráshoz kattints ide"re nyom az ember kidobja a normál térképre, pedig nem kellene..Továbbá, egy nap csak 1x lehet felmenni ide ha jól tudom, szóval ezen kellene valamit változtatni mert ez így nagyon nem jó..:cool::cool:o_O
     
  17. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    én felmentem 2 probát csináltam utána kidobott de miért és csak 1 szer tudtam rá felmenni tiszta pénz kidobás ez a térkép
     
  18. Szikoo*HUN*

    Szikoo*HUN* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A mostani frissítésnél eltűntek a kapitányok felszerelései kliensnél és böngészőnél is. Ott vannak, mert egy pillanatra felvillannak, de nem látszanak, nem lehet őket "átöltöztetni" és a felszereléseket fejleszteni sem lehet, ott is láthatatlanok lettek. :(
    Másik problémám: már egy ideje ha kilépek a játékból mikor visszalépek, hiányzik 25-50k életerő. Ez mitől lehet? Uncsi minden belépéskor javítással kezdeni :(
    Köszi :)
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Szeretnék segítséget kérni sok játékosnál is van ilyen probléma a játékkal?https://prnt.sc/K1Iks7rgpEzg Köszönöm a segítő választ ! mert több játékos társamnál is elő fordul.
     
    kecsó kedveli ezt.
  20. makfer

    makfer Törekvő

    Rendszeresen, hónapok óta, néha többször, néha hetekig egyáltalán. Ki és belépés segít. Különböző megjelenítési hibák okozhatják, ebben a játékban ezen meg se kell lepődni ilyeneken.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.