Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Ria-

    -Ria- Utánpótlás-írogató

    Igen, most éppen az "Unity verzió" -n hajózom. Remélem visszajön a kliens.
     
    Gyularombolo kedveli ezt.
  2. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Igen, most csak az Unity verzió elérhető számomra is. Ami nem indul el, tehát nem lehet belépni.
     
  3. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Elvileg magyar idő szerint 15:00-16:00 között zajlott a tesztelés, ekkor csak Unity volt elérhető, de ezek szerint nem jött össze a kliens visszarakása. Ez van. Talán egy reset megoldja a problémát.


    Töröld a gyorsítótárat, nekem jó lett.
     
  4. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    dudka1 Hálám örökké üldöz , köszi szépen nekem is sikerült
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ki mondta hogy kötelező használni? Szerintem jó lesz, csak kell rajta még dolgozni.
     
  6. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali
    Elég jó az Unity nálam, egyedüli hiba a kis látótáv
     
    Europa5 kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Ázsián a klienssel nem lehet be lépni a térkép tiszta fehér, a tárát töröltem, de be se enged ! nagyon elszomoritő, hogy minden nap van valami dolog, hogy játszani se lehet! Ide írjátok meg, nektek működik a klienssel való belépés? Jó lenne minél előbb kijavítani ezt! Köszönöm.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Még mindig nem lehet belépni Ázsiai szerverre, és az a másik verzióval sem lehet belépni, teljesen kifehéredik a térkép! És kérdezem , én ez miatt a sok óra meg fél napok miatt mit fogunk mi kapni? Hisz vannak nekem bónuszaim amiért megdolgoztam, de nem tudom használni, és le fognak járni. :( elszomorító ez a helyzet, és nagyon ideges is vagyok ez miatt! Mikor írtam a szupportra, akkor olyat írt vissza, hogy negyed óráig nem volt jó a játék, holott biztosan tudom, hogy egyik elmúlt nap kora esti órákban beakartam menni, és éjfélig próbáltam és nem tudtam belépni! nagyon remélem , hogy mert ezt leírtam, én nem leszek ez miatt megbüntetve, hogy semmi rosszat nem írtam le, csak a tapasztalatomat. Kérem szépen ,még egyszer nagyon kérem, hogy kapjak vissza jelzést, hogy igen már javítás alatt van a Ázsiai szerver! Nem értem , miért állandóan, rossz be se lelet lépni, holott a Európai szerver meg jó. Szép napot mindenkinek!
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jelzem a belépési gondot, köszönöm.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Volt tegnap pici csúszás, de valóban a teszt miatt nem lehetett belépni a kliensbe.
    Javaslom, hogy a Unityről a véleményeket ne ide írjátok, mert ez nem az a topic.
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tudtommal most már jónak kell lennie az USA/Ázsia szervereknek is.
     
  12. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Tegnap este 20:00 Körül meg nyitottam a klienst fehér kép volt semmit nem írt hibát akár mit. Gondoltam ki be X szelem ez segített.
    Meg nyitottam klient fő oldalon hát feketeség volt eddig nálam sose volt ilyen probléma. a hogy olvasom a fórumot sok helyen problémák vannak nálam is el kezdődőt EU2. Lényeg az volt nem töröltem semmit ki X szeltem folyamatosan jó volt utána.
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tűnik, az összes szervert érintő probléma lépett fel korábban, de már normalizálódni látszik a helyzet. Amint tapasztaltuk a gondot, szóltunk a fejlesztőknek róla.
     
  14. STAFF

    STAFF Utánpótlás-írogató

    Szeretném Jelenteni, hogy beléptem, és a hajómnak a élete 0.
    De még feljavítani se tudom , mert nem jelez, hogy javítani lehessen , vagyis nem tudok mire rá kattintani. Ázsiai szerver!
    Köszönöm szépen, remélem mi előbb javítva lesz!
     
  15. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Jelezném én is edig sose volt reklám fő oldalon és most már van. Ezel pontosan mit lehet csinálni ?? https://prnt.sc/10paw4n
    EU2
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tudom, ez szándékos lépés volt, nem nagyon lehet vele mit csinálni, hiszen a kliensben nem jó az Adblock és társai.
     
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ha van életerős amuletted, használj el egyet. Utána már tudsz javítani.
     
  18. MarlboroMan

    MarlboroMan Utánpótlás-írogató

    Kérlek jelezd,hogy néhányan kevesebbet sebeznek az event hajókra.
     
  19. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Reggel 06.00 után akad tenger,le dobál Csillikről,ládákról, csúszkál a hajó. F5 Nem segít
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.