Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed, jelzem felfelé
     
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv újra! Melyik szerveren? Melyik próba?
     
  3. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Szia! EU7, és semmilyen próbát! (Ideiglenesen eddig is előfordult, de most reggel óta azt csinálja,hogy nem csinálja...)
     
  4. st.Wolf.hu

    st.Wolf.hu Járnitanuló

    Még mindig fenn áll hogy ha szigonyozol Tintahalcsapdába %-ot és kilépsz akkor lenulázodik a %-ék igy elég idegesitö csinálni a yulongos probát is eu7
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! köszönöm jeleztem
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen tudunk erről a hibáról és javítás alatt van.
     
  7. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    Szia FM_Master 4 jeleznéd hogy nagyon de nagyon idegesitö hogy atlantis on nem is torpedozol bele npc be és más bele lö és téged sebez:!!100-150k vudukat szed le rollad ha szerencséd van de ha nincsen akkor csobansz?!!ezen kicsit változtatni kén nem mindenki tudta meg venni a csomagot sajna ez az igazság!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  8. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Támogatom
     
  9. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Nincs ilyen probléma ahogy utána kérdeztem, de írj supportra és megnézzük.
     
    BA_Master kedveli ezt.
  10. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Jelezték már ezt a panaszt. Természetesen én se örülök neki, de reméljük megcsinálják :)
     
  11. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    csak lenne egy felvetésem ha lehet már 3 orája fent vagyok az atllantison torpedozom az ördög npc már ki torpedoztam legaláb 500db és nem könnyű én mondom de hogy az utolso lövést megszerezze a játékos 1:1000000 hoz !!valamit nem lehet ne csinálni ezzel hogy ne igy legyen mert ez a játék egy idegölö igy!nem elég hogy zabálja az amuletteket de még a más játékos npc je is sebez!vagy még költsek rá vagy 500000ft hogy játszani lehessen ezzel az ingyenes játékal?
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Jelzem felfelé de szerintem nem hiszem hogy fognak változtatni.
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Te döntesz !! Fent vagy Lent !!;););););)
     
  14. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    ja azis igaz de akkor legaláb ne 3 sebezzen ránk az npc 3másodpercenként!!26k +utoégs bocsika mert mig fent vagy atlantisonmin elmegy a vudu meg a ép amulettek 14 éve nem fogyott anyi mint most 3 nap alat és nem ingyen agyák gondolom neked se vagí a legyek horták össze?
     
  15. -Pöpec-

    -Pöpec- Fórum-zöldfülű

    Elég sok a hiba Atlantison! Következők: egyik belépéskor 60 ezret sebzek máskor meg 30 ezret ugyanarra az npc-re, ha köveket akarok csiszolni ki-be lépést kell csinálni, mert a csiszolónál nem látszik, a mester tehetségek ki lépéskor le nullázódnak! Szerintem a kavicsok a hajóba illetve a tehetségek sem fedik a valósságot! Utána kellene nézni ezeknek! Az npc-k is óriási távra lőnek, és nem is keveset! Rengeteg amulett fogy !
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen tudunk ezekről a dolgokról/hibákról lett is jelezve, reméljük hamar lesz javítva.
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Kilőttem a szörnyeket, aztán meg befagyott a térkép, és amikor frissítettem,hogy javuljon meg, és ki be lépkedtem, akkor észre vettem, hogy eltűnt, le nullázódott azok a szörnyek amiket már kilőttem. Ez biztosan hiba lehet, mert nemrég még másnap is megvoltak a szörnyek, mikor beléptem nem tűnt el! Köszönöm, és remélem mi előbb ki lesz javítva! Ha másnak is ez előfordul írjon ide! Már napok óta ez van, de nem jeleztem mert azt hittem helyre áll majd. további jó játékot kívánok!Sziasztok!
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ez egy próba volt? mert semmi olyat nem írtál hogy mi lehetett csak azt hogy szigonyoztam szörnyeket
     
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Üdv. Nem próba volt, szerettem volna be kerülni arra a térképre ahol ládákat lehet nyitni. Azért szigonyoztam.
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Akkor erre van egy megoldás lemész 2/-re és ott szigonyozz egyszerűbb és gyorsabb ez csak egy tanács.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.