Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot kívánok! Én pontosan a 2/-en voltam, mindig ott szoktam szigonyozni! De nem tudtam meg, hogy ez hiba-e ,mert szerintem hiba! Régebben is volt, hogy szigonyoztam már meg volt a 100%, de valami ok miatt nem tudtam már be menni a térképre, és még másnap is meg volt a 100%. El sem tűnt! Már több napja észre vettem, hogy ez van, de nem szóltam, de már nem bírtam tovább magamban tartani, hogy ha kilépek, vagy frissítek akkor már le is nullázóik! :( Köszönöm szépen! Ilyen dolog senkinek sem fordult itt elő, csak nekem?
     
  2. st.Wolf.hu

    st.Wolf.hu Járnitanuló

    Hello ha visza keresel már volt rola szó erröl és jelezve let a hiba
    a válasz folyamatban a javitás ennyi majd valamikor meg lesz ez van :(:confused::p:D:oops:
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen ez sajnos hiba, jelezve lett folyamatban van a javítása, remélem hamar megoldják
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Nagyon szépen Köszönöm! :)
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy hiba-e az, hogy felveszek próbát, többet is, sorban csinálom őket meg, és amikor mind meg van , akkor megyek a kikötőbe, hogy be váltsam őket. De sajnálatos módon nem tudom be váltani, mert azt írja, hogy fogadjam el, és csak gondolni merem, hogy ez hiba? Mert túl idő igényes lenne , ha megcsinálok egy próbát, és megyek azonnal be váltani. Régebben ez nem volt, hogy nem tudtam be váltani, ha később mentem, akkor is be lehetett, nem tűnt el. Köszönöm szépen.
     
  6. Band33

    Band33 Fórum-zöldfülű

    Szia!Tapasztaltam már én is ilyen problémát,azóta én úgy csinálom,hogy felveszem a küldit majd rögtön elutasítom ezt 2-3x megcsinálom azóta nem volt még problémám vele.Üdv!
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia . Köszi a tippet. Ki fogom próbálni. Mai nap az történt, hogy fel vettem a küldetést, azt a Aranyszablyásat, hogy 10 milliót lőj le róla. Találtam is egyet, el kezdtem lőni , és akkor többen oda jöttek lőni, és befagyott a térkép sajnos. Nem értem miért fagy be ha többen lővik. Vagy 3x frissíteni kellett mert meg sem moccant a hajó. Mikor végre jó lett, akkor a küldetési ablakban semmi se volt. Mentem a kikötőbe, hogy be váltsam a ajándékot. Oda megyek ahol be lehet váltani, erre már nincs is meg az a küldi. Nekem ez nagyon fura, hogy történhet ilyen meg? Be sem tudtam váltani hiába teljesítettem. :(
     
  8. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Helló. Megint akad lassú játék. Legutob is így kezdődőt hajó előre,hátra ment, meg állt szerver. Jelezné valaki fejlesztők felé tolatás manővert lehessen használni tengeren egy re sűrűben csinálja hajó.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Tudunk a hibáról és jelezve van. Javításig szíves türelmedet kérem.
     
  10. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Jelezni szeretném, hogy EU 7 szerveren nem lehet megnézni a kedvenceket, mert nem mutassa csak azt a egyet, ami épp feltettél. Köszönöm szépen a javítását.
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Hol próbáltad megnézni őket ?
     
  12. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Többször is próbáltam megnézni őket. Ugye ott is ahol a köveket lehetne cserélni, de ott sem jött elő, és a kedvenceknél sem mutatott egyet sem, csak azt ami épp a hajón volt! Köszön9m szépen!
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Próbáld meg teljessen bezárni a klienst hogy törölje a gyorsítókat vagy ha böngészőt használsz akkor viszont neked kell törölni lehet hogy csak ez a játék problémája. ha nem sikerül kérlek jelezz vissza
     
    MURAT2022 kedveli ezt.
  14. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen. Már jó. :) De a piacon nem enged vudusámán 1.-est venni ,pedig meg van a 2 millió még több is. Ez hiba lehet? Köszönöm.
     
  15. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    hát ez érdekes én még nem találkoztam ilyen hibával. próbálj meg re-loggolni és hátha jó lesz
     
    MURAT2022 kedveli ezt.
  16. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, megpróbálom. Pedig ez már régebben is fent állt, hogy nem engedte megvenni a 1 vudusámánt. Nem lehetett be írni, hogy 1 db veszel, mert mindig 0 vissza állt. Szép estét!
     
  17. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Szép estét! Sajnos azóta sem tudom megvenni a 1 vudusámánt, pedig nagyon kellene. :( Egyszerűen nem engedi beírni a 1-est. mindig 0 vissza áll. mindent kipróbáltam már, semmi sem segített. :( Köszönöm a segítséget.
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! figyi próbálj meg igy belekattintani és úgy a plusz gombbal 1-esre tenni és úgy megtudod venni
    https://prnt.sc/i7w-V234gw3I
     
  19. MURAT2022

    MURAT2022 Utánpótlás-írogató

    Szia. Szép napot. Sajnos nem lehetséges, mert nem engedi, hogy a 1 et be írjam, már ezt próbáltam sokszor! Nagyon szeretném meg venni a 1.-s vudusámánt, de sehogyan sem engedi. :( nem tudom miért, nem értem mi a gond, de napok óta többször is próbálom, hogy lehet most megtudom venni. De sajnos nem járok sikerrel: :( Köszönöm.
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Sajnos akkor más lehetőség nincs irj supportra hátha ők tudnak segíteni
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.