Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Én is találtam pár hibát. Már belépésnél azonnal kidob tengerről, amikor meg akarja nyitni a napi belépési bónuszos ablakot, azzal tegnap is probléma volt, mert nem írta jóvá a mérföldkő bónuszokat és a reggeli resi után már meg sem lehetett nyitni, mert azonnak kidobott tengerről. Most a reggeli resi után belépve is azonnal kidobott tengerről, mert nem tudja megnyitni a belépési bónusz ablakot. Azt hittem a resi megoldja, de nem, 34/1-en nem lehet felvenni a próbákat, mert ahogy megnyitja az ablakot, azonnal lefagy minden, sem F5-öt nem lehet nyomni sem kilépni, csak ki X-elni lehet a tengertérképet. Mestertehetségnél nem számolja a szörnyeket, kiszigonyoztam kb 5 roncsot, de nem számolta, majd egy ki-belépés után a mestertehetség ikonsora el is tűnt tengertérképről. (MS5)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.21
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm, úgy látom, hogy másnál is vannak hasonlók. Jelzem.
     
    Mary kedveli ezt.
  3. Tojas*69*

    Tojas*69* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Beléptem az Unityn keresztül. Nagyon sok hibával szembesültem (több új is van, minthogy nem tudok kész beállítást váltani, vagy nem működik a támadás ikon sem a billentyű stb.)

    Szóval, legutóbb találtam valami bejegyzést, hogy van valami fejlesztői mód, amin meg lehet ezeket mutatni. Belinkelnétek nekem ide, mert nyilván most hiába keresem, nem böki ki a szemem. Köszi előre is.
     
  4. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia Labtek nálam is ez volt !! jeleztem is !! De választ nem kaptam. Én azt hittem hogy valamit reagálnak az Adminok de saj ez van !! sokan jeleztek De semmi reagálás!:(:mad:
     
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az általad említett probléma összefüggésben van azzal, amit Mary is jelzett. Kérlek, vedd úgy, hogy a tiédet is jeleztem.
    A próbát Unity verzióban le tudod adni a probléma megoldásáig.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.21
  7. .lukhauz.

    .lukhauz. Utánpótlás-írogató

    Event próbák fel/leadható unitybe viszont vizsga próbát Unitybe sem lehet leadni a kliensen megjelenik a zöld és kék kilépes az NPC nél amint rámész valamire befagy. Viszont ez a fajta próba az unitybe nincs lekezelve ott sajnos nem is érzékel az NPC nél próbát. Nem túl kellemes amikor napok esnek ki ez miatt sajnos nem mindenki 45-ös még
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a kiegészítést, hozzáadtam a jelentéshez.
     
  9. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    Szia Apolló. olyan problémám van ,hogy a Nelson Murphy feladatosztónál nemtudom leadni a vizsifeladatot kliensen mert folyton lefagy pedig gyorsítótárat is töröltem már EU7 szerveren
     
  10. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Kliens továbbra sem 100%-os viszont unity-n is megjelentek a vizsga próbák próbáld ott leadni nekem sikerült.
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia Apolló és mindenki! Szeretném jelezni, hogy ma mikor sehogy se tudtam a chatetet elő varázsolni , akkor kinyomtam a térképet, és be akartam lépni megint újból. De nem tudtam, ezért kinyomtam a egészet, és újból megnyitottam a klienset.
    Aztán mikor mentem lőni, feltűnt, hogy nagyon lassan, és nagyon kicsit lő a hajóm .
    Elkezdtem ellenőrizni a ágyúkat, ott azt tapasztaltam, hogy eltűntek a ágyúim, és olyan volt fent 263 vudu ágyú , amit nem is használok már réges-rég hm. Nem értem, hogyan kerülhettek oda ?
    Aztán a összes bástyám is eltűnt, és a bővítmények is eltűntek, akkor a kalózok , felszerelések is.
    Nem értem mi történt, mert én semmihez se nyúltam hozzá, és mind ez akkor azután történt miután újból beléptem.
    Azért ennek utána lehetne nézni? jeleznéd a supportnak?
    Ha másnál is elfordult ez kérlek írd meg ide.
    Köszönöm. Szép estét mindenkinek!
     
  12. Kutymorgo

    Kutymorgo Utánpótlás-írogató

    Hali nem lehet belépni a tengertérképre ez nálam probléma vagy másnál is ?
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sajnos az európai szervereket mind érinti. Már dolgoznak rajta a rendszeradminisztrátorok.
     
  14. Ħʉŋŧęŗ.ħʉ®

    Ħʉŋŧęŗ.ħʉ® Utánpótlás-írogató

    Azt szeretném kérdezni hogy akkor aki most fejezte volna be a szezont mint pl én és érméket akartam beváltani netán megcsinálni az utolsó hasadék próbákat és elkölteni a kulcsokat most mindent bukunk ?
     
    Europa5 kedveli ezt.
  15. Torzsa

    Torzsa Fórum-zöldfülű

    Helló Szezon végén szerettem volna kinyitni a ládákat hogy a benne lévő buffok egyszerre legyenek meg .... itt vagyok nem megy a játék . 9 kulcsom van ... Full 5 ös világpusztító mellé kell a 9 db 1 es :( :(
     
    Europa5 kedveli ezt.
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez egy nagyon jó kérdés, én is rákérdeztem erre. Remélem, hogy délig megoldódik a gond.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tudom, most már be lehet lépni
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A válasz:
    https://board-hu.seafight.com/threads/szezon.56724/#post-390907
     
  19. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Köszönjük Szépen
     
  20. Ħʉŋŧęŗ.ħʉ®

    Ħʉŋŧęŗ.ħʉ® Utánpótlás-írogató

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.