Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Nagyítsd meg, vagyis próbáld széthúzni, utána menni fog oda tenni ahova szeretnéd és vissza tudod tenni kicsire is. Ha nem húzod szét, természetes, hogy nem tudod középről eltenni máshova.
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Még a nyáron jeleztem. Az alábbit kaptam egy "kedves" játékostárstól:
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! próbáld meg a beállításoknál a konfiguráció menűpontban újraindítani a chatet és hátha jó lesz, de ha ez sem jó akkor a chat bezárása mellett van egy lakat lehet hogy azzal van lezárva. ezeket légyszíves nézd meg, ha úgy sem jó akkor írj supportra ők megtudják neked nézni.
     
  4. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen sajnos a szervert ez leterheli és ezért lassabban tudja mutatni/feldolgozni a kapott dolgokat, de ki be lépéssel törölhető és nem mutatja akkor végig
     
  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot !! Esetleg ha kaphatnánk valami infót!!20. évfordulós event Köszönöm!
     
    Naksi és Ducc[HIP] kedveli ezt.
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen fogtok amint kilesz téve ide fórumra.
     
  7. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Angol Fórumon kint van információ Eventröl
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen tudom már nálunk is csak dolgozni kellett rajta mert mi angolul kapjuk a leírást.
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Mindenkinek először is kívánok Boldog Karácsonyt! Jelezni szeretném, hogy nagyon fagy a játék Ázsiai szerveren. Semmit se tudok megnyitni, alig akarja a npc.-t betölteni. Már mindent megpróbáltam de nem javult semmit sem! :( Pedig nagyon szeretnék játszani. Nektek is fagy? Köszönöm, hogy jelzi felfelé.
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Jelzem felfelé
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen! Alig tudtam a kikötőbe vissza menni, oda lett a védelmi aurám is :( És jóformán semmit se tudtam csinálni, és rá adásul ismét szaladt a térkép, megint megjelent az a nagy fekete téglalap is :( Láttam egy npc, ki akartam jelölni de a másik pillanatban ott sem volt. Szép estét!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Jeleztem felfelé
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Sziasztok! Kellemes Ünnepeket elsősorban :) Másodsorban viszont az Atlantiszból való visszatérést követően, az ágyúhelyek bugosak. Úgy jelzi nincs fent ágyú, mégis tudok lőni, csak kb. feleannyit mint eredetileg. Pótolni az ágyúkat nem lehet, csak reloggal.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm neked is. Igen tudunk róla lett jelezve, igen csak a relogg a megoldás rá de ha lesz valami változás akkor itt fórumon közölve lesz veletek
     
  15. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Hello. Ázsiai szervere nem tudok belépni már egy ideje, azóta, hogy volt a újra indítás. :( már ki töröltem a előzményeket többször is, ki be léptem, de sehogy se enged be. :(
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ez ügyben írj supportra és megnézik mi lehet a gond.
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Amikor megjelenik a meglepetés npc, és oda megyek, hogy lőni tudjam, akkor minden befagy, és még vissza se tudok lépni a térképre, ez hiba lehet gondolom, mert előtte nem fagyott ,és minden rendben volt. Mi lehet a probléma? Lehetne ez ellen tenni valamit, hogy ne ez legyen? Köszönöm!
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Írj légyszíves supportra megnézik hogy ez miért van, mert én csak annyit tudok javasolni hogy teljes ki/be lépés és hátha jó lesz
     
    Naksi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.