Hibajelzések - 2021

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 13.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Sziasztok Jelezném Probléma van nem is kicsit nem csak nálam más játékosoknál is. https://prnt.sc/110y4dt EU2 20:50. Mindent meg csináltam a mit lehetet az se segitet.
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzést. Igen, mi is tapasztaljuk, hogy több szerveren gondok vannak. Továbbítottam a fejlesztőknek. Remélem, minél előbb visszajeleznek.
     
  3. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Sziasztok . Jelezném megint fő oldal fehér 502 hiba tegnap este csatoltam a képet. Több próbálkozásra enged be a fő oldalra.
    Hajnalban is ez volt megint akadt a tenger,npc álltak pár másod percben. Eu2
     
  4. Canada

    Canada Járnitanuló

    sziasztok! kérdezni szeretném, hogy hiba-e az. hogy a szezon nem fut azt írja ki , amikor megakartam nézni hol is tartok! amikor belépek akkor sok épp és vudum hiányzik ! ezt lehetne e esetleg kijavítani? és még annyit , hogy amikor védettség alatt van a hajóm, akkor a event npc- kilőnek... lehetne -e úgy beállítani őket, hogy aki védettség alatt áll, ne lőjék, mert nem lehet gyűjtögetni ez miatt!! Köszönöm a választ!
     
  5. Kutymorgo

    Kutymorgo Utánpótlás-írogató

    nem hiba ,vége a szezonnak
     
  6. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Néha amikor váltok a buildek között nem tudok pl regenerálni vagy lőni, írtó kellemetlen ez csoportos térképen, amikor healelnem kéne és a többiek csak azt látják hogy ott ülik egy helyben, közben szenvedek ezzel a buggal. Nem folyamatosan, csak néha jelentkezik ez.
     
  7. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Kliensen nem lehet az új régióhoz a feladatokat megcsinálni, mert megint az a hiba, hogy ha megnyitom a feladat ablakot, akkor minden lefagy s úgy kell ki x-elni.
     
  8. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Unitybe belépve fel lehet venni, már aki tudja használni.
     
  9. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    Unityn se jo nekem
     
  10. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    belépek unityra és egyből ki irja hogy a játékszerver nem elérhető csatlakozzak ujra ez mitől lehet?
     
  11. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Restart óta bolondult meg a feladat - úgy látom, mindenkinél.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm a jelzést, javítás alatt van a gond.
     
  13. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Jelezném 34.1 Próbákat nem lehet fel venni , fekete be fagy a tenger F5 után enged a tengere vissza. Ugyan az utána megint le fagy a tenger térkép.
     
  14. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    45 biztonságosban is le fagy összes próbák. próbázni nem lehet
     
  15. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Lásd mint fent...
    Egyébként unityn nálam mennek a próbák.
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Lásd mint fent..:) Szeretnék segítséget kérni hogyan állítom be hogy a unityn a tengeren a lovak és a madarak ne ugráljanak ?? Próbáltam az opcióknál de semmi ! Tudom igen ez a játék fantáziája na de azért kicsit sok. Nem hiszem el hogy nem lehet valamit kezdeni a magyarosítással pld! hát a mostani új map próbák az külön idegi próba tételt kíván!
     
  17. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!!
    503 Service Temporarily Unavailable ezzel görcsölök kb 1 ó-a miésrt nem tudok be lépni?
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szia, a rendszeradminisztrátorok már rajta vannak a probléma megoldásán.
    Viszont: ha 1 órája ezzel küzdesz, akkor érdemes lett volna hamarabb szólni. :)
     
  19. Panamericana

    Panamericana Haladó

    A trófea próbáknál az "Ember és szörny" próba nem jelenik meg. Ma délelőtt sem adta miután leadtam az előtte lévőt és most sem.
    Eu7
     
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem lehet megoldani, hogy a homokvihar 46-ról ( vagy bármelyik 40+ -os mapról ) ne a 8/ melletti biztonságos kikötőbe dobjon?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.