Hibajelzések - 2023

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 31.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    A történteket nézve szerintem örülhetünk annak, hogy be tudunk lépni játszani. Nem hiszem, hogy ma ezzel foglalkozni tudnának (az utómunkálatok a támadással kapcsolatban fontosabbak lehetnek), de ettől függetlenül természetesen mindent jelzünk.
     
  2. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    szép napot ! olyan gondom lenne hogy ha felmegyek eldorádóra be fagy a hajóm vagy ha teleportálok akkor is ha szív tőrővel lőnek akkor is befagy hiába nyomok ínya vérét vagy bár mit csinálok el se indul a hajóm csak áll egy helyben és semít sem tudok csinálni ez már lassan egy hete igy van mindig ki kel lépnem a játékbol már kezdem nagyon unni valamit csináljanak már de ha füstölne akkor is ez a fenállás se löni se semít nem reagál a hajó!!
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Ez egyedi problémának tűnik, nem feltétlenül játék hiba. Előfordulhat, hogy te tudnád megoldani. Azért lenne pár kérdésem feléd. Melyik szerver, miben játszol (böngésző, vagy kliens), milyen operációs rendszered van? Nem biztos, hogy mi segíteni tudunk ebben. Nyilván ha csak egy hete tapasztalod, úgy tűnik játékhiba, de nem feltétlenül.

    Azért javasolnám, fordulj a Supporthoz.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.23
  4. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Üdv! Ha németországi hálózatról jelentkezek be, nincs csetem, csak az üres cset ablak a választható fülek nélkül.
     
  5. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    kliens böl játszom win11oprendszer 16gb memoria 5 gb video kártya!Europa: eu 5 szerver !10 gigabit net állandó!!de nem csak nekem van igy több játékos is van ezen a szeron meg az eu 3 is!!
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Opcióknál megtalálod a Konfiguráció indításánál a Csevegés ablaka újraindítását, talán segíthet. Nem tudom, miben játszol, ha a klienst használod, a böngészőben is megnézhetned (előzmények, sütik.. törlésével), hátha segít. Ezek nem oldanák meg, akkor kérlek fordulj Supporthoz, amint ez lehetséges lesz. Jelenleg még dolgoznak a támadás utáni következményeken, így ezene a téren is.
     
  7. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    de a supportnak sem lehet jelezni mert az űzenetet se lehet küldeni kérlek nézzék meg !!
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Köszönöm a válaszod! Amint lehetséges lesz, te is írj kérlek Supportra, de jelzem én is.
     
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Ázsiai szerver nekem nagyon akad, alig lehet játszani ez miatt. :( Másoknál is tapasztalható ? Kérem szépen ezt helyre hozni mielőbb! Köszönöm szépen! Oda lesz a aurám is, és még venni se lehet :(
     
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot! Szeretném + kérdezni miért jelenik + ha bárhová kattintok??https://prnt.sc/Mh6Ywjxy8nKX nem lenne elég 1x köszönöm!! EU1
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mi is tapasztaljuk, és jeleztük.
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  13. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    Nagyon jól fut a játék 1 percben 10* dob ki

    ilyen verziot meg olyan verziot frisit és semmi nem változik csak rosszab mint idéig volt
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.8.23
  14. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    nagyon jó a játék megint be se enged ezt mindenap le kel irnom és nem a gépemnek vagy a netemnek van baja hanem a játékot meg kéne csinálni normálisan
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.8.23
    sárkányos kedveli ezt.
  15. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    szép napot érdeklődnék meg vettem az atlanti kulcsokat és nem tudom használni ez hiba
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Megkérnélek, kicsit részletesebben írd le a problémád! Bár sejtem, mire gondolsz, de biztosra így nem tudhatom.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.23
  17. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Restart volt az imént, most próbáljatok meg belépni, remélem sikerül!
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot SM_Aura csak az előbihez szeretnék hozzá szólni!! Engem ill más játékos társaim sem enged be lépni kb 19-h után csak fehér monitor és kb így megy 1 hete EU 1 de EU 2 is ez van maradok tisztelettel!!


    UI: Bosci de a többi hibáról szerintem nincs értelme írni mert biztos dolgoznak a hiba ki javításán pld a képernyőn való szerződés elfogadása!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.8.23
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mi is tapasztaljuk, de sajnos igazából sokat nem tudok hozzáfűzni, annyit tudok, hogy dolgoznak rajta.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.