Hibajelzések - 2023

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 31.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    be kell lépni böngészőböl igaza vanSM_Aurának letölteni a klienst és a frissitettet telepiti ennnyi
     
  2. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    14 nap király kegyelmét kaptam de nem jelenik meg hozzá a 10+ ágyúhely
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Egy teljes (esetlegesen főoldalas) ki-belépés után sem látnád, kérlek írj a supportra!
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! nagyon lagol a játék EU1
     
  5. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.9.23
  6. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    sárkányos kedveli ezt.
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nyisd meg a böngészőt és töltsd le a klienst, futtasd. Nem tudom segít-e a problémádon, de nézd meg, hátha... Jelenleg jobb ötletem nincs.
    Természetesen ettől függetlenül továbbítottam a problémát, és a -Labtec-ét is.
     
  8. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    883880600/88870317 meg csináltam egy librát 6 db ariels 4db skorpio trképet elitpont gyorsitom is van a szobrok is átvan pakolva és még mostis hiányzik 600000 elit pont itt valami nagyon nem stimmel rossz a számolás ás a szezon sem számolja 1/ mapon az npc lelövést ez a játék egyre rosszab ki dobál a térkép röl 1 percen belül 2 szer is mi lett eböl a játék bol élvezhetet len az egész honapok ota ez megy mikor lesz már normálisan játszhato ez a játék ne legyen egy napig csak javitsák már ki a játékot mert igy még az élet kedve is elmegy az embereknek ettöl a játéktol ??
     
  9. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Szia Ez már rég meg volt. Jelezve lett este Cm nek akad a játék szagad,visza felé megy a hajó épen meg áll meg szakad a szerver ki jelenkezik magátol. Igy ezeket a problémákat ez csinálja nagyon sok gond elö jött ezel, harcolni nem lehet, NPC késnek csúszik az egész tengeg. Szokásos Dolgok mint edig szoktak lenni, Leg roszabig este meg áll a szerver Utána lesz 5 perc resi. Nem a kliensel van a gond,Internet,számitogépel, játékal külföldiek is jelezték problémákat semmit nem tetek ellene.

    Várj max 15 percet úgy jelenkez ki majd lépj be úgy se változik semmi akkor jelezd, ez sajnos TP,CSP,Elitpont mindenél így van. Igen ezt támogatom nézék átt Rang sorokat,Rangokat, Nem számol normálisan.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.9.23
    sárkányos kedveli ezt.
  10. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    köszönöm hogy egyet értel igy korrekt mert azért 10db fizetös térkép ad 256k elitpontot ugy hogy át van rakva elitpont gyütésre az egy kicst gáz hm

    már vártam ré de nem változot semmi azért köszönöm az infot
     
  11. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    lesz javitva a elitpon???? mert nem számolta a fizetös térképeket semmi elitpontot 10db térkép 0 elitpont *****
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.9.23
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight


    Írj kérlek supportra ez ügyben, mert lehet, hogy csak nálad van valami...
     
  13. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.9.23
  14. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    már megint nem enged be a játék eu 5 hajókat hálistenek nagyon jó a játék grat
     
  15. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    már 35 perce frisit ez a játék kedves ba vagy fejlesztö mikor lesz már jó ez a játék ezelöt 10 éve lehet hogy akadozva ment a játék de azért ment nem volt ennyi játék elem söt nem löttem 800k játékosra de 100% hogy jáchatob volt ' most meg nem jó a gápem meg a video kártya de ez csak sablonos szöveg el kéne ismerni hogy a játék nem jó enyi és meg javitani mert a pénzes csomagokat csak akkor lehet megvenni ha játszani is tudunk normálisan ezt kéne felfogni
     
  16. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    ja kliens nélkül be lehet lépni igy a kliensnek van baja csak segitség képen irom
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    BA a supporton található, bármikor felveheted a kapcsolatot velük, amennyiben szükséges. Jelen esetben nem gondolnám, hogy az lenne.
    Fejlesztőt esetleg discordon...
    Én pedig jelenleg csak a türelmeteket tudom kérni, hivatalos információ hiányában, köszönöm!
     
  18. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Sziasztok!

    Lehet hogy csak nálam hiba de a Tengerek Sólyma karakterre ha rányomok próba végett kidob a játék, nem engedi se felvenni se leadni a próbát!
    Kérlek jelezzétek ha másnál is előfordul.

    Köszi
    Bali
     
  19. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom Tamika22-höz. kliensel nem tudok belépni . Csak hiba üzenetet kapok. https://prnt.sc/45jli6rbShke
    Ki ikszelem ki írja a fristést de nem frisit. Már töbször letöröltem és ujra telepitettem a klienst.
     
  20. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Felesleges újratelepítened, a klánom minden tagjánál rossz a kliens.(Legalább annyit elvárhatnánk hogy közölnék velünk : hé szerencsétlenek,tudjuk hogy probléma van a klienssel, majd egyszer kijavítjuk...)
     
    sárkányos kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.