Hibajelzések - 2023

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 31.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    dejó már kliens nélkül se lehet belépni grat seafiht grat
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    25 perc múlva restart.
     
  3. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

  4. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    nem kütekedés képen de a szezonba nem mutassa az eventet az esemény nél kérlek jeleznéd
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Amint újraindul az esemény, valószínűleg visszakerül majd az is. Ha nem, jelezni fogom.
     
  6. gaborka11

    gaborka11 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Nagyon régi probléma hogy Mac felhasználóknak nincs kliens csak windows. Erre mikor akartok megoldást találni, és addig is ami hátrányt szenvedünk kompenzálni. A windows felhasználóknak is hetente vannak problémák a játékkal, de nekünk naponta mert nincs kliens.
     
  7. Panamericana

    Panamericana Haladó

    ha a próbák ablakra kattintok, kidob a játékból, úgyanez van ha a tengerek sólyma feladatosztóra kattintok. Nagyon szét van esve a játék. Egy hibát javítanak , 3 új lesz helyette. Talán nem az ****egyedi kincsesládákkal - moderálva**** kellene pillanatnyilag fogalkozni....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.9.23
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudok semmit ezzel kapcsolatban mondani neked (nektek), míg nem kapunk róla hivatalos információt. :( Ha lesz bármi ezzel kapcsolatban, látni fogjátok fórumon.


    Továbbítottam a problémát.
    Annyit azért a mondandód végéhez hozzáfűznék, biztos lehetsz benne, hogy a hibákkal is foglalkoznak. Teljesen más téma pl. az egyedi kincsesládák, amivel mások foglalkoznak, tehát ne keverjük ide. Mindenkinek megvan a maga feladata, amivel foglalkozik.
    Még egyszer kérném, ide kizárólag a hibákat, a véleményeknek is talál mindenki megfelelő helyet, köszönöm!
     
  9. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Azért tök jó, hogy még válaszra sem méltattok....
    Dél körül érdeklődtem, hogy a Tengerek Sólyma karakternél nem tudom felvenni és leadni a próbát, vizsgát!!!
    Másnál is rossz vagy egyedi eset???

    Üdv
    Bali
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Elnézést, hogy nem reagáltam rá! Azonnal jeleztem a hibát, nem egyedi eset (bár ezt akkor még nem tudtam, más nem írta fórumon).

    Azért kicsit fentebb olvashatod, később más is jelezte:
     
  11. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    Jelezném. Tenger térkép jobb alsó része, bal oldal részi is hiába katintva ara a részre a hajó nem megy oda min map váltás hoz se, olyan mint ha az a rész nem létezne.
     
  12. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Nem lóg rá valami a gördítősávra, akár egy mm is? Nálam akkor fordult elő ez.
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jelezve van, nem csak nálad fordul elő.
     
  14. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Nem log semmi rá nálam is pont ez van tenger térkép közepére kell rá kattintani mapot, biztonságosba mennék be.
     
  15. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Próbáld meg a böngészőbe belépve, hogy rákattintasz a Kliens letöltésére, és futtasd, remélhetőleg le tudja rendesen frissíteni. Ha nem, akkor töröld a klienst és telepítsd újra. Más nem jelezte ezt a hibát jelenleg. Én most frissítettem, és léptem be, miután olvastam az írásodat.
     
  17. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    nagyon de nagyon örvendezem mert ha fel veszem a védelmi aurát mindig akkor irja ki hogy a szerver nem elérhetö grat sea fejlesztök ez már itten minden napos sajnos aura komenzácio az nincsen csak enyit eröl ***MODERÁLVA*** az egész játék és az élmény is ezt add ét kérlekSM_ AURA nyugottan ki is tilthatol forumrol is mert ez az igazség'
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.9.23
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Először is... Vigyázz, mit kívánsz! Másodszor, vannak a fórumnak szabályai, amit ha nem sikerül betartanod, mint jelen esetben is, bizonyos pontokat érnek, és amint te összegyűjtöd ezeket a pontokat, a pontok száma szerint maga a rendszer is kizárhat automatikusan x időre.
    A fórum szabályait, és a büntető pontokat (mi mennyit ér) megtalálod a fórumon, kérlek nézz utána!
    És akkor most a lényeges tartalomra térjünk rá, amiért is írtál. Továbbítottam, de... Nem látok fórumon ilyesféle panaszokat. Esetleg, ha más játékosoktól érdeklődsz chat-en, TS-en, és ez náluk is előfordul, akkor valószínű, hogy a játékkal van valami probléma, de akkor nekik is jelezniük kellene, hogy tudjunk róla, nem egyedi probléma. De ha csak te tapasztalsz ilyeneket, akkor feltételezhető, hogy nálad nincs minden rendben, nem árt otthon szétnézni, mi okozhatja. Esetleg egyedi probléma lehet (ez esetben supportra kell írni, bár jelen esetben ezt nem gondolnám, otthon nézz szét, mi lehet az oka).


    Mivel nem voltam gépnél, így játékban sem, akörül lehetett egy restart. Gondolom azért dobott ki, erre mindenkinek magának kell figyelni. Ez nem hiba. Sajnálom!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.9.23
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Szeretném bejelenteni, hogy nem érzékeli a oroszlán bástyát ,mert eventeztem, és 100.000 lőtt vissza az a csillagivadék np holott jó a védelmem, és fel tettem a oroszlán bástyát is, sajna nem érzékeli, és volt ez már máskor is. :(
     
  20. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Semmi baja az oroszlánbástyának, csak eléggé megemelték a Csillaggyilkos sebzését.
     
    Pecike és SM_Aura kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.