Hibajelzések - 2023

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 31.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    ki-be lepes utan se nzilik meg eu7
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Megkérnélek, írj supportra, ha továbbra sem nyílna meg neked!
     
  3. Mr.BiggiE™

    Mr.BiggiE™ Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt!! Szeretnék érdeklődni hogy miért nem tudom fel venni a hasadék próbáit tegnap óta https://prnt.sc/2dSNoqNx705j Köszönöm remélem lessz mielőbbi meg oldás EU2
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom miért nem tudod felvenni, de jeleztem.
     
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  7. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    a vulkán sem múködik sajnos már 2 napja de az nem számit meg aszerveren?
     
  8. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Szeretném jelezni hogy a hóember egyéni térkép teljesítéséhez fűződő napi próbát nem számolja az esemény teljesítésnél a "teljesíts próbákat" haladás csíknál.
    Nem tudom hogy hiba-e nem vagyok benne biztos.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ezt a feladatot nem kell számolnia. A próba neve Csak így tovább, ezt láthatod a feladat ablakában. Azt meg, hogy milyen próbákat fogad el, szintén megnézheted, ha ráviszed az egered az esemény ablakát levéve, az elemi bajnok- Teljesíts eventpróbákat sávjára. Ennek a próbának a neve nem szerepel rajta.
     
  10. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    köszönöm a válaszod
     
  11. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

  13. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    7 órával ezelöt vettem hópehely térképet és nem írta jóvá mikor fogom megkapni?jeleztem a supportnak de még választ se kaptam??
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Erre a kérdésre itt fórumon hiába vársz választ. A support majd válaszolni fog, amint tud.
    Amit supportra jelzel, azt fórumra már nem kell, az ilyen ügyekben fórumon egyébként sem lehet tenni semmit. Max. jelezni tudnám.
     
  15. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.12.23
  16. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Nektek se akar elindulni?
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Most léptem be, nálam elindult rendesen a játék, miután lefrissített. Akinek nem indult el, próbálja meg lefrissíteni a böngészőbe belépve, kliens letöltésére kattintva. Ha úgy sem menne, esetleg egy újratelepítést nézzetek meg, majd jelezzetek vissza kérlek!
     
  18. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Telefonról játszok böngésző használatával többször frissítve se enged be azt írja kliens New versio
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Előzmények, stb. törlése és a böngésző (/telefon) újraindítása talán megoldja.
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.