Hibajelzések - 2023

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 31.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Nem tudom,mást nem zavar, hogy az eszköztippektől olvashatatlan a kiválasztott dolog? Jó, tudom, hogy jeleztem már párszor, hogy állítsák vissza a kikapcsolás lehetőségét, az is valószínű hogy lett jelezve "feljebb", de hát egyéb bokros teendői mellett nem mozog az illetékes füle botja.
    (Persze, ha csak engem irritál a dolog, isten ments, hogy ilyen -a jelek szerint minden bizonnyal- kolosszális programozási zsenialitást és óriási munkaidő bekektetést igénylő javítást kérjek...
     
    Köyble kedveli ezt.
  2. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Egyet kell értsek, tényleg elég zavaró.
    Csináltam kis ábrát, mi az amit el lehetne hagyni, illetve hol lenne jobb amikor megjelenik.
    https://prnt.sc/7lZTuXpuRU1z
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  3. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Másik téma, a patchnote-hoz kapcsolódóan, az Aruba üstös fejlesztéshez lenne előre egy jelzésem (bár most ugye vissza van vonva, de a mostani állapotra is vonatkozik). Még mindig relog szükséges, ha sok mojót dobunk az üstbe. Lehetne egy timer, ami mondjuk 1 perc után kikapcsolja az értesítéseket, amit kapunk minden mojo után, mert igazából senkit nem érdekel mit kap az üstből, mikor 10000 mojót beledobál. Ugyan ez az ékköves zsákok kinyitásánál, szintén relog kell.
     
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Igen, jó lenne hogy ha már nem lehet kikapcsolni, legalább olyan helyen jelenne meg, ahol nem zavar.
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzéseteket, továbbítom.
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek ! Jelezném, hogy Ázsiai szerveren, nagyon fagy a térkép, és állandóan szalad is, ami nagyon megnehezíti a játékot! Szeretném, ha ezek javítva lennének! És még azt is szeretném jelezni hibának, hogy van az a térkép ahova belehet jutni, ha 100 szörnyet ki lő a ember, de ott még sokkal előbb ki dob a rendes térképre, és nem viszi végig azt a 40mp-et. Ezt megfigyeltem mikor eléri a 18mp-et akkor kidob a rendes térképre! Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.23
  7. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Amikor bent volt az 5000 mojót bedobó lehetőség az aruba üstjénél, kihasználtam a lehetőséget. Nem néztem pontosan mennyi gyöngyöt dobtam be, de lett kb. 35-40-el több cancer és sagi térképem. (Ezt sem figyeltem meg pontosan, mert nem gondoltam, hogy kijelentkezés után ezek eltűnnek.) De igen, ez történt. Gondolom a másik két térkép is eltűnt. Szeretném megkérdezni, hogy ezeket a bónusztérképeket mikor kapjuk vissza. A cseten többen is írták ezt a problémát. Köszönöm ha válaszoltok.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia !! Sajnos én is ezt tapasztaltam:(:(:(:mad:
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Légyszíves ez ügyben írj supportra.
     
  11. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok !
    A tárgyfejlesztést mikor javítják ki ? Hiába lehet recepteket venni ha a fele hajóbővítés hiányzik a listáról a hajóknál is meg a tengeralattjáróknál is .
    Előre is kösz a választ !
     
  12. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv Kalózok! Hibát szeretnék bejelenteni! A kis térképet nem tudtam jobbra beljebb tenni a kikapcsoló gomb felé vinni, holott ott még jócskán van hely , de arra felé meg sem moccant ! Mert felfelé és le felé és balra lehet tenni, csak jobbra nem lehet. Kérem ezt jelezni, és javítani szíveskedjenek ! Jó éjt, jó játékot mindenkinek! Másoknak ez rendben működik ?
     
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Jelenleg ilyen hiba nincs jelezve, de továbbítom a problémát
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Elvileg tudnod kéne jobb oldal fele is vinned, légyszíves próbálf meg még 1x, ha nem sikerül írj supportra és ott tudnak segíteni
     
  15. ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭

    ✭Nσ.Mσre.Sσrrσw✭ Utánpótlás-írogató

    A vásár 2023. január 25. (szerda) 12:00-kor kezdődik és január 30. (hétfő) 12:00-kor ér véget.
    Veterán rakomány vásár

    Ma kellene 12.00 bent lenije piacon ? 10 perc eltel semmi !!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Kapott információ alapján hamarossan kezdődik.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  17. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Sziasztok! A hírekben a Kínai Újév esemény helyett újra a 11. szezont "konferálták fel", mint bő 6 nap múlva kezdődő esemény.
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen tudunk róla jelezve van.
     
  19. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv. Jelezni szeretném, hogy hibás az a térkép ahova akkor lehet bejutni, amikor 100 szörny ki lett lőve! Figyelem már egy idő óta, és mindig idő előtt ki dob onnan , most mikor elérkezett a 30 mp ig, kidobott onnan! Ezt meg kellene javítani, mert nagyon bosszantó!
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm jelzésed, továbbítom.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.