Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nálam nincs probléma vele, most léptem be böngészőn keresztül (ha jól emlékszek, te azt használod), ha esetleg másnál is előfordul, akkor az kérem jelezze!
     
  2. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    szia sikerült belépni miután 10-szer megcsináltatta hogy nem vagyok robot
     
  3. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    idájig 15 sziget 7 óra ba urak vesztetünk valakine a gondatlansága véget mert rossz a játék remélem kompoenzálják majd mert játszhatatlan 20 hajóval nem tudjuk védeni pedig minda a húsz fulos hajó eztért költünk erre a játékra hogy idegbetegséget kapjunk hm mert rossz a játék!+!???

    ezen a resise segit sajnos úgyan olyan rossz a játék akad nem lehet löni megál satöbi grat már megint tul jó a játék!!mikor lesz már jó a játék talán kell még vagy 10 év? mert ettöl csak idegöszeropanást lehet kapni példa vettem csomagokat nem irta jóvá nekünk kell a saját pénzünkért könyörögni és ez már havi szinten igy megy honaprol honapra senki sem tesz ezért vagy én nem veszem észre játszhatatlan ez a játék igy mindig van valami itt még olyan nem volt hogy normálisan működjön valami vagy bugos vagy kilök a térképröl vagy bese enged csinálják már meg álitsák le egy hétre és nézzenek át mindent rajta talán akkor rendesen fog működni a játék!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.6.24
    kecsó és sárkányos kedveli ezt.
  4. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Tényleg katasztófális a játék eu8
     
    kecsó kedveli ezt.
  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Nem tudok játszani a hajóm nem indul meg, ha megindul 2-kordit megy és meg áll!!EU1
     
    Naksi és kecsó kedveli ezt.
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Üdv!

    Sajnos borzasztóan fagy a játék, szinte játszhatatlan mértékben. Több, mint fél óra mire vissza loggol az ember és ez alatt az oroszlánbástyákat vonogatja le az npc, mivel ő folyamatosan lő engem, viszont én képtelen vagyok visszalőni, mivel folyamatosan frissítem az oldalt, ami miatt az én támadásom értelemszerűen félbe szakad, így effektíve csak saját magamat lövetem ki az npc-kkel.

    Nem kihasználva ezt a laggos játékmenetet, de szeretném ha jelezve lenne, hogy egy kompenzációs kódra is igényt tartanánk, hisz valakinek elég nagy károkat tudott okozni egy teljes éjszaka alatt ez a játékminőség. Én közepes hajóval igencsak megérzem, ha 2-3000 oroszlánbástyát leszednek az npc-k, de nem tudom őket kilőni, így visszatermelve a fogyó eszközeimet.

    Az hiba ill. kérés továbbítását előre is köszönöm!

    További jó játékot / küszködést mindenkinek! :)
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Minden BP játék érintett jelenleg, az informatikai csapat dolgozik rajta, ennyit tudok. További jelzéseket nem kérünk ezzel kapcsolatban, és a türelmeteket kérném, köszönöm!
     
    kecsó kedveli ezt.
  8. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    https://prnt.sc/hCHGPZEbgXZW a csoportos térképen a középen álló játékost nem lehet löni és a labdát se lehet arréb vinni semit nem tudunk semit tenni ellenük a piros játékosrol van szó bugos a játék!!jelezd kérlek!!

    jeleznéd hogy csoportos térképen van olyan játékos 3 bol 2 szer nem lehet löni és bugtad a meccset sajnos bugos a játék!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.6.24, 21:32
  9. riggsm7

    riggsm7 Fórum-zöldfülű

    Ilyennel nem találkoztam, viszont néha 4,75 a toltésem a 1,5 helyett ami szintén igen nagy hátrány.
     
  10. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Lehet tudni mikor írják jóvá a németek győzelmét?
     
    sárkányos kedveli ezt.
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Sajnálom, de nem tudom. :(
     
  12. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Köszönöm.
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Megkérnék mindenkit, aki a hibák jelzése topicba ír, olvassa el az első oldalán található tájékoztatót, köszönöm!
    Csak egy sort idéznék ide belőle, ha esetleg valaki nem venné a fáradtságot, és mégsem "lapozna" az első oldalra, remélem legalább ezt elolvassa, és nem teszi szóvá, hogy törlésre kerülnek a hozzászólásai!
     
  14. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretnék érdeklődni hogy másnál is elő fordul hogy hiába katt a ládázóra ha 100% van és nem engedi fel ?? EU 1 Köszönöm a választ!!
     
  15. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Ahoj! Kikötőben nem lehet atlantiszi beállításra váltani mint eddig eu1.
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia. Ázsiai szerveren nekem működik, felenged!