Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    Naksi kedveli ezt.
  2. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    szia. Ázsiai szerverre sem lehet belépni, hiába lett többször előzmény törölve, ki be lépve!Nem reagál semmire. :(
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  3. SlimShady96

    SlimShady96 Fórum-zöldfülű

    Utoljára szerkesztett: 29.6.24
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  4. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! Jelezni szeretném, hogy hiba van a tippelős résznél. ,,A német labdarúgó-válogatott szombat este 2-0-ra legyőzte Dániát az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.'' A játékban mégis úgy jelzi, hogy nem jól tippeltem. Nem sokat tettem rájuk, de szeretném kérni a hiba javítását és a zsetonok jóváírását. Köszönöm. https://prnt.sc/sqtTvwhCS8kO
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Szintén én sem kaptam semmit, sőt a svájci meccsre sem....
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Jeleztem a problémát. Javasolnám a kliens használatát, abban be tudtam lépni!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Aura kérlek jelezd, hogy a Klienssel nem tudok be menni már egy jó ideje! Ázsiai szerver! :( mindig meggyűlik a bajom amikor ezek a restartok vannak! Köszönöm.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Nem tudom, hogy a restartkor be voltál lépve, vagy sem, ha igen, akkor jelentkezz ki a főoldalon, zárd be a játékot, indítsd újra. Elméletileg a frissítésnek el kell indulnia. Ha már ezt megtetted, és nem indult volna el a frissítés magától, akkor neked kell böngészőn keresztül megtenned. Belépsz, rákattintasz a KIENS LETÖLTÉSE gombra. Amint letölti a telepítőt, elindítod (katt. a Seafightaller-re) stb. Esetleg, ha ez sem hozna megoldást, akkor töröld le a klienst, és telepítsd újra.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Ahoj, nem lehet megcsinálni 45.1 a kordis napi küldit, sem pedig 33.1 a kordis küldit, de gondolom semmilyen kordis küldit, legyen az eventes, vagy vizsgás, első kordira rá megyek és nem történik semmi hogy felvenné és jöhetne a kövi eu1.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  11. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Amíg javítják, a megoldás : lépj a koordinátára, majd kattints a "feladatok"-ra, akkor megjelenik a következő koordi.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.7.24
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A képen, amit felraktál azt látom, nincs Katalitikus csillagod, ami szükséges az átalakításhoz.
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok Mindenkinek! Miért nem tudok tippelni egyik csapatra sem? Ázsiai szerver! Köszönöm a választ!
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Vagy nincs zsetonod hozzá, vagy nem a megfelelő időben igyekszel tippelni, esetleg nem úgy akarsz tippelni, ahogy kellene (esemény ablakát levéve kikeresed- kiválasztod a Tippeket, majd kattintasz a választott csapatra, amelyikre a zsetonokat szeretnéd rakni). Egyéb kizáró okról nem tudok. Ha te mindent jól csinálsz, mégsem tudnál tippelni, kérlek vedd fel a kapcsolatot a supporttal!
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Köszönöm szépen a választ! Helyre állt! Remélem nem baj, hogy itt említem meg, hogy rá nyomtam a csodalámpára, de nem jelent meg, és aztán meg meg úgy mutatta,mintha használtam volna! Nem értem, miért nem jelent meg. :( Köszönöm.
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Már jó ideje nem mindegy hol rakjuk le. Gondolom valamelyik sziget mellett raktad le, így eldobta valahová. Nézz szét a térképen (ha azóta nem léptél ki a játékból), remélem megtalálod!
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Köszönöm szépen a választ!
     
  19. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Amikor használni szeretném a csodalámpát , akkor azt írja, hogy kell hozzá 100 safanad érme. De nekem majdnem 300 ezer van belőle! És mégsem tudom használni. Ázsiai szerveren! Gondolom ez csak hiba miatt fordulhat elő! Másik dolog pedig a szigettel van a bajom! Mikor nem támadom meg a szigetet, és nem is lövöm annak a klánnak a játékosát se, de mégis lő a sziget engem! Ez, hogyan lehet, mikor úgy tudom, hogy a sziget csak akkor lő, ha támadom! Magam alapított klánom van, de attól még nem lőhetne a sziget engem! Akkor ez is egy hiba lehet!
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Egyedi problémák esetén továbbra is a Support-ot tudom ajánlani, kérlek vedd fel velük a kapcsolatot!
    Ezt már korábban is írtad, amire kaptál választ Mary-től, ez nem hiba:
    Örülnék, ha olvasnátok is a fórumot, de legalább a közleményeket, ismertetőket, és a nektek szóló válaszokat!
    Amint te klánt alapítasz, vagy belépsz egy klánba, azt a másik klán ugyanúgy beállíthatja enemynek, mint a változtatás előtt. Ezért támadnak a szigeteik tornyai. Ha te kilépsz abból a klánból, megszűnik ez a probléma létezni. Ezzel viszont kockáztatod, ha vannak szövetségeseid, esetleg már nem fognak annak tekinteni, és támadni fognak téged.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.