Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Már több napja, hogy Ázsia szerverén egyet gondol, és azt írja ki a szerver nem elérhető! Többször fordult elő, és nagyon zavaró már!
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Napok óta a kliens nem működik Ázsia szerveren, már mindent amit lehet megtette, de akkor sem tudok vele bemenni :( köszönöm!
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Valószínűleg nem frissített le, mikor kellett volna, így ismét csak a szokásosat tudom tanácsolni. Neked kell böngészőn keresztül megtenned. Belépsz, rákattintasz a KIENS LETÖLTÉSE gombra. Amint letölti a telepítőt, elindítod (katt. a Seafightaller-re) stb. Esetleg, ha ez sem hozna megoldást, akkor töröld le a klienst, és telepítsd újra.
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Ezt megtettem már többször is amiket írtál, de köszönöm szépen! Egyre több gond van ezzel a klisnsel! Volt máskor is, de nem írtam ide be!
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Csak gondolom, bár nyilván biztosra nem tudom, de nem töröltél mindent, mikor eltávolítottad a klienst. Akkor tedd meg még 1*, és töröld innen is a mappát: AppData/Local/Seafight
    Miután ezeket megtetted, telepítsd újra a klienst.
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    Üdv, Barnacle Ballard SH-4-n a telejesített próbát nem fogadja. ( 5 kincsesláda begyüjtése. )
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Legyél kedves egy címet is írni (vagy legalább szintet), mert ez kevés, nem egy ilyen próba van, köszönöm! Mit jelent az, hogy nem fogadja? Nem tudod felvenni, vagy leadni?
     
  8. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    18. szint, Cassandra adta a próbát, és Ballardnál kell leadni. Próba elvégezve, Ballard csak az X fityiszt mutatja. Cassandránál csak megszakítani lehet a próbát.

    Bocsi, a próba neve - adja a bankot... -
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.7.24
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nézd meg kérlek egy ki-belépés után ismét, menj egész közel a Barnacle Ballardhoz, remélhetőleg sikerül leadnod! Esetleg, ha így sem, akkor kérlek vedd fel supporttal a kapcsolatot, és megnézik neked, köszönöm!
     
  10. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, ezeket már megtettem de sajna nem hozott eredményt. Megvárom amíg változás történik, supportot biztos kihagyom...További szép napokat.
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Azt még megnézheted, hogy az SH3-ban, ha felkeresed ugyanezt a karaktert, nála esetleg beváltható-e. Ugyanis korábban nem volt az SH4-ben ilyen nevű karakter. Talán ez a nyitja.
     
  12. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    Köszi, pont erre gondoltam én is.
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Majd jelezz vissza kérlek, kíváncsi vagyok! ;)
     
  14. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    És igen, megoldódott...bár Ballardék itt ketten is voltak. :)) Ott a pont és a köszönet.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  15. töltelék

    töltelék Fórum-zöldfülű

    És fontos másoknak is, úgy látom ő adja a 18-s próbákat, a szintlépésest is. Más is bele fog szaladni ebbe.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Remélem nem, legalábbis beleírtam most az ismertetőbe a kikötő számát, ha nézik a fórumot, remélem ez segíteni fog, köszönjük a segítséged!
     
  17. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    aura jeleznéd hogy a szilánkkoponya fregattot nem akarja adni 2 orán át nem is látam hogy adta volna de a többi admirálist azt viszont adja 5 percenként
     
  18. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ez nem hiba, a Szilankoponya fregatt megjelenesere 500 pont szukseges, ami az alabbiakbol szerezheto: Szilankoponya Cirkalo 50 pont, Szilankkoponya Hadihajo 75 pont. Tehat ha kilovik az alabbi admiralisokat, es a pontszam eleri a kello mennyiseget, akkor megjelenik.

    Egy kis eszrevetel, mely talan biztosan hiba: 58. vizsga ad fegyverhelyet viszont ezt nem irja jova.
     
    Naksi és Ducc[HIP] kedveli ezt.
  19. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    57-re vizsgáztam az sem adta meg a fegyver helyet.
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  20. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Az 56-os vizsgánál sem adta meg tegnap.